Še je pravica!!!

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
zakaj je pa mulo pobegnil če ni bil kriv?

opilil ga bi, pa poklical policijo!?
Ker je to še ena iz niza Elvirovih zgodbic/pravljic za lahko noč. Malo se je pošalil, da bo stardeca jezil. Pa mu ni uspelo, ker ta pravljica je prezgodaj, saj stardec še ne gre spat.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
In kako krati tvoje pravice? Ti sediš doma na kavču, un pripelje mimo 75 km/h, le kako je tebi kratena kaka pravica. Potem lahko streljaš po celem svetu, povsod kršijo CPP in po tvojem mišljenju kratijo tvoje pravice. Najbolje je, da daš tako idejo Georgu Bušu, da bo sesul cel svet in zbrisal barabe, ki kratijo pravice...

Kaj pa če hodim po cesti? A takrat me pa ne ogroža? Kaj pa če sem jaz na kavču, na cesti pa moj otrok s kolesom?

Midva lahko nadaljujeva še čez 100 strani, pa ne bova prišla skupaj.

Ti pač verjameš, da je "v določenih situacijah" pravilno pravico vzeti v svoje roke. Kot vidiš, je težava v tem, da si "določene situacije" različno razlagamo.

Iz moje strani debato zaključujem.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.708
140
63
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Danes sem bil priča zelo zanimivemu prizoru... Jebem ti pas mater mulc, zjebo si mi avto....uporabil je še nekaj sočnih...vendar to ni bilo dovolj, potem je še brcnil v avto mladega dinamika.

Taki so stardeci, nervozni, napeti in jezni na vse kar se premika in gre. Enega takega imamo na formu. Sploh mu nič nočemo pa je že ves penast in žali vsepovprek. Če bi ga pa slučajno kdo zares prehitel na cesti, potem bi pa priklical vse božje in peklenske sile nadenj. Nisem zato, da se stardecom že v zgodnji starosti odvzame vozniško, a naj malce večkrat gredo na test CPP, k psihologu, pa k zdarvniku na pregled, če so še primerni za na cesto. Mislim, da "Naš" stardec ne bi opravil vsaj enega od testov.


lp
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Nisem zato, da se stardecom že v zgodnji starosti odvzame vozniško,
Jaz sem za to, da se stardecom vzame vozniško dovoljenje že pri 18ih letih starosti.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.397
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Tukaj vsi mopedisti dokazujete svojo zrelost.
rolleyes-1.gif


Sedaj pa ugasnit PCje in marš pisat domačo nalogo!
grin1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
V tem, da si določene situacije razlagamo različno, se pa strinjava....
zmaga.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Dinamik je peljal celo manj kot je omejitev...cca. 25 km/h...morda 33 km/h več ne ker sem vozil za njim in je bilo sredi ostrega ovinka....
Zanimivo, kako ima 90% populacije na forumu težave s hitrostjo, omejitve so prenizke in napačno postavljene, znakov ne morejo spremaljat in jih obdelovat v možganih, ko pa pride do pizdarije, pa čisto vsi ama čisto vsi do zadnjega, vozijo enih 60% pod dovoljeno omejitvijo?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
V tem primeru je bilo tako...morda zaradi ostrega ovinka...90 stopinj
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Ne samo v tem primeru, v vseh je tako, tudi če je letališka ravnina, je suxovska populacija daleč pod omejitvijo.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Dinamik je peljal celo manj kot je omejitev...cca. 25 km/h...morda 33 km/h več ne ker sem vozil za njim in je bilo sredi ostrega ovinka....

Ocitno se vedno prevec, ce se ni moral ustaviti. Ni prilagodil hitrosti razmeram na cesti.
evil.gif
Evo pa mamo se eno neprilagojeno hitrost. Sej tisto da je stardec spregledal stop znak ni pomembno, ker hitrost ubija. Evo za nase Zlendre, naj uveljavijo zakon, da se ne smemo vozit vec kot 20km/h. Jaz takoj podpisem, da me tak dinamik ne ubije.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.708
140
63
Zadnjič sem šel v Koper in je bilo v nekem tunelu, kijer so menjali žarnice omejitev 60km/h. In sem lepo zmanjšal na 63km/h. Je bilo kar nekaj cviljenja gum za mano. Potem nekje na sredini tunela pa so začeli hupati.
smile-1.gif

Jah, se bo treba počasi navadit na upoštevanje CPP

lp
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
S podobno arheološko izkopanino sem imel danes skoraj bližnje srečanje.Situacija je "naslikana" spodaj:
fosil.jpg

Jaz sem zelene barve,fosil pa se je namenil po rdeče začrtkani poti.Na stop znaku se seveda ni ustavil,ustavil pa se je na mestu kjer stoji na sliki,in čakal vozila ki so mu prihajala z desne.V levo glave ni obrnil niti enkrat,tudi takrat ne,ko sem hupi skoraj strgal dušo
bonk.gif

Danes sem si spet zaželel,da bi vozil tale stvor na sliki spodaj,pa se zapeljem skoz njega,kot da se ni nič zgodilo
SUPER%20ROAD%20TRAIN_large.jpg
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
In kaj naj bi on naredil, ko si ti trobil in je že stal sredi ceste? Šel rikverc nazaj pred stop znak? Dost je, da mu malo potrobiš (toliko, da ve, da je zajebu), sicer ga samo še bolj živčnega narediš in potem še kakega izmed rumenih avtov izsili...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
tak atej nima kaj na cesti delat, to so potencialni morilci....samo vprašanje časa je, kdaj bo povzročil hudo nesrečo. Če bo udeležen motorist, bodo pa spet kriva neprilagojena hitrost motorističnega norca...
bonk.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Danes sem bil priča zelo zanimivemu prizoru...Verjetno vsi poznate Brnčičevo cesto....No takole je bilo, incident se je zgodil na križišču zraven "Vegine stavbe (no ni več vega)" kjer je potek prednostne v desno. En atej je pa pripeljal z leve in spregledal znak, da nima prednosti. Le kako ga je lahko psregledal, saj se znak ni premikal s hitrostjo metka...
17758-icon_confused.gif
. Usekal je v vozilo mladega dinamika, ki je peljal lepo po predpisih (vem ker sem peljal za njim). No, vsi se potem ustavimo in atej skoči iz avta in začne psovati: Jebem ti pas mater mulc, zjebo si mi avto....uporabil je še nekaj sočnih...vendar to ni bilo dovolj, potem je še brcnil v avto mladega dinamika. Tedaj je pa dinamiku prekipelo in je ateja zalepil čez ksiht...Atej je prec padel po tleh, preklinjanje ga je minilo...Dinamik ga je nato še dvakrat brcnil in pobegnil. Saj škoda ni bila velika je pa tukaj opazno izjemno nesramo vedenje ateja...najprej izsili, nato pa še žali. Čisto prav je, da je dobil po pesi. Nato smo vsi odpeljali, da ne bi bilo potrebno govorit policiji kako je bilo. atej je še nekaj krilil...
No stardec, kako boš pa to obrazložil? Morda s kako negativno kozmično energijo?

Bolj primitivnega razmišljanja (ja, v negativnem smislu) kot je tvoje ni. Na verbalno agresivnost le nelabilne osebe odgovorijo z verbalno agresivnostjo. Tisti skrajno neuravnovešeni pa to prelevijo v fizično nasilje. In podpiranje takih aktivnosti je milo rečeno [selfcensored].

Se pa zavedaš, da sta tako "dinamik" kot ti kršila zakon.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
In kako sem jaz kršil zakon?
To tudi mene zanima.
Sicer ne podpiram nasilja (ne verbalnega ne fizičnega),ni pa mi jasno zakaj si ti kršil zakon
confused-1.gif


Da pa se ti pri takih tipih lahko malo vrga tudi razumem.