Še je pravica!!!

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Danes sem bil priča zelo zanimivemu prizoru...Verjetno vsi poznate Brnčičevo cesto....No takole je bilo, incident se je zgodil na križišču zraven "Vegine stavbe (no ni več vega)" kjer je potek prednostne v desno. En atej je pa pripeljal z leve in spregledal znak, da nima prednosti. Le kako ga je lahko psregledal, saj se znak ni premikal s hitrostjo metka...
17758-icon_confused.gif
. Usekal je v vozilo mladega dinamika, ki je peljal lepo po predpisih (vem ker sem peljal za njim). No, vsi se potem ustavimo in atej skoči iz avta in začne psovati: Jebem ti pas mater mulc, zjebo si mi avto....uporabil je še nekaj sočnih...vendar to ni bilo dovolj, potem je še brcnil v avto mladega dinamika. Tedaj je pa dinamiku prekipelo in je ateja zalepil čez ksiht...Atej je prec padel po tleh, preklinjanje ga je minilo...Dinamik ga je nato še dvakrat brcnil in pobegnil. Saj škoda ni bila velika je pa tukaj opazno izjemno nesramo vedenje ateja...najprej izsili, nato pa še žali. Čisto prav je, da je dobil po pesi. Nato smo vsi odpeljali, da ne bi bilo potrebno govorit policiji kako je bilo. atej je še nekaj krilil...
No stardec, kako boš pa to obrazložil? Morda s kako negativno kozmično energijo?
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Če bi mladi dinamik peljal z razmeram (beri: ateju) prilagojeno hitrostjo, bi lahko še pravočasno ustavil. Zadnjič je bila enaka logika pri tovornjakarju, ki je zbil kolesarja.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Dinamik je peljal celo manj kot je omejitev...cca. 25 km/h...morda 33 km/h več ne ker sem vozil za njim in je bilo sredi ostrega ovinka....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Glede na provokacije s trani ateja je fant reagiral še zelo mirno, mi zadaj smo mu zaploskali...
aplauz.gif
Najprej te atej skoraj ubije potem pa še žali....bi mu ti morda kupil kupon za savno in masažo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
lol... čiča zdej zihr okol razlaga, da ga je na Brnčičevi en mulc izsilu z uletavanjem s "stranske" ceste, mu poškodoval njegov sicer-kot-iz-škatlice avto, mu spustu eno okol kepe in pobegnil.... zdej pa razmišlja o prijavi na policijo in mu je čist bad, ker si ni zapomnil registrske
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
jaz bi na mulcovem mestu klical policijo da ateja maximalno skasirajo.....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Klinc bi ga, saj veš Policija ima raje ateje....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
O tem ni dvoma....samo kako bo obrazložil, da je prevozil znak "ni prednosti"?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Klinc bi ga, saj veš Policija ima raje ateje....

kaj pa če bi tebi kot priči za pivo dal? in še posebaj ti ko maš tak rad stardece
grims-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
O tem ni dvoma....samo kako bo obrazložil, da je prevozil znak "ni prednosti"?

pusti "detajle", sej tega se več kot očitno ne zaveda.. zato pa bi bilo toliko bolj zabavno, če bi poklical policijo
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Čudno, da stardec nič ne momentira....
Mah, pirček ni tako pomemben..., da bi stardecu pomagal pri slepariji....
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Glede na provokacije s trani ateja je fant reagiral še zelo mirno, mi zadaj smo mu zaploskali...
aplauz.gif
Najprej te atej skoraj ubije potem pa še žali....bi mu ti morda kupil kupon za savno in masažo?

Poklical policijo in prijavil grožnje.

Za nesrečo itak ni bil kriv, pa še neotesanca bi globje v drek porinil. Na žalost se je odločin napačno, lahko se zgodi, da bo na koncu on tisti, ki bo nayebal (pobeg s kraja nesreče, fizični napad itd.).

Kje bo našel priče?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Mi zadaj bi teoretično lahko bili priče. Policija pa takih groženj sploh ne jemlje resno...Je pa razumljivo, da je fant znorel....mar bi ti gledal, da te žali in še brca v avto, da ne omenim povzročitve nesreče...
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.397
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
NigelM je vsaj eden, ki razmišlja v pravi smeri.

Elvir, kakšne stvari pa ti privoščiš ljudem...
stupid-1.gif

Pa ravno zadnjič si jokal o strpnosti, tokrat pa podpiraš fizični napad na starejšo osebo.

Bi te dal čez kolena in pošteno...
10.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Klinc bi ga, saj veš Policija ima raje ateje....

Policist ma raje tistega kateri je bolj umirjen. Ko je meni en model vzel prednost, in je krilil po zraku
kaj sem mu naredil, in gor in dol, sploh nisem z njim razpravljal v tem momentu pripelje kareta (končno
enkrat ko jih človek rabi) in policist sicer ne stardeca ampak tam recimo malo čez 40 je bil, sploh ni poslusal,
policist me vprasa kaj se je zgodlo, in model se vključi v debato, pa ga policist pogleda, pa mu je rekel,
naj se že enkrat umiri, sicer ga bo zaprl v kareto ker ovira potekanje njihovega postopka. Se je nato ohladil,
kaj dost nisem rabil razlagat, ker je blo razvidno kdo je kriv in gor in dol... Tako da sem imel takrat pozitivno
izkušnjo.

Sicer pa vseeno ni lepo da je šel mladec pretepat stardeca... Lepo se pokliče policijo, staremu šepneš na uho da mu boš
prerezal vrat če še eno reče, pol pa lepo policiji poveš kako in kaj, nato pa še ga greš civilno tožit. Zdaj komu se je
s tem za ubadat, meni se ni.
smile-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Mi zadaj bi teoretično lahko bili priče. Policija pa takih groženj sploh ne jemlje resno...Je pa razumljivo, da je fant znorel....mar bi ti gledal, da te žali in še brca v avto, da ne omenim povzročitve nesreče...

Vi zadaj bi teoretično lahko bili priče, ampak kako vas bo našel čez leto ali dve ko (če) bo zadeva na sodišču?

Govoriš na pamet ali iz lastnih izkušenj? Sam vem, da bi poklical policijo, povedal da mi uničuje avto, za posladek pa dodal, da je grozil, da bo šel v avto po pištolo in da sem zaradi tega raje umaknil za 50 m.

Ata bi krepko nayebal, sedaj pa misli, da se mu je zgodila krivica.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
strpnost ma mejo. sam je naredil napako da se je odpeljal. jaz bi počakal na prihod policista. drugače pa se strinjam s tem da je dobil eno okol kepe, da se pomiri.
smirk-1.gif
a bi lahk policisti napisali še globo zaradi poškodovanja tuje lastnine stardecu?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ej, če bom povzročil nesreči in potem še žalil, zmerjal, grozil in še brcal v tuje vozilo, potem naj me pa kar zlema...si bi zaslužil...