Še je pravica!!!

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Vsi, ki so videli nesrečo lahko nastopijo kot priče. In kaj, ti bi poklical policijo, povedal, da ti grozi s pištolo, ki naj bi jo imel v avtu (to bi bila laž), atej bi se potem izgovarjal, na koncu bi bil ovaden ti....tako pri nas stvari potekajo. In ata ne bi prav nič najebal...
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Še premalo jih je dobil stari.
10.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Ej, če bom povzročil nesreči in potem še žalil, zmerjal, grozil in še brcal v tuje vozilo, potem naj me pa kar zlema...si bi zaslužil...

Če je to tvoja različicapravice, a sam potem vsakega motorista, ki pridivja mimo hiše snamem in mu prilepim nekaj vzgojnih?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Čudno, da stardec nič ne momentira....
Nisem bil z vami in pri računalniku, ker me danes spet rampa nekaj zajebava....
Rampo mi je pa prejšnji teden zjebal nek šmrkavi dinamik, ker je hotel kar mimo enga starega ateja, ki je potrpežljivo čakal pri zaprti rampi, saj mu rampe nisem imel časa opdpret, ker sem po tipkovnici klofal repliko na alterju pri temi o Big braderju.. Ta dinamični mulo je hotel uveljaviti svojo pravico, kao, "obvoz mirujočega vozila", pozabil pa je, da nima vplačane elektronske kartice, ki rampo avtomatično odpira in jasno, rampa se ni dvignila. Lahko si mislite zakaj je mulo bil kar naenkrat brez čelade na lobanji.
Po pogovoru z njim sva ugotovila, da ima zelo rad motorje, saj delajo samo eno sled in da se občasno z svojo Yamajaho, ki jo je dobil za birmo od svojega botra, ker je bil priden pri verouku, rad poslužuje zakonskega določila, ki pravi, da enosledna vozila lahko obidejo stoječ avto ali kolono. No, uglavnem, da nebom predolg, zdaj motoristični dinamik nima več enoslednega vozila, ker njegov motor in on puščata dve sledi. Eno sled pušča njegov motor, eno sled pušča pa njegov krvavi nos iz katerega kaplja kri. Torej, zdaj ima človek dvosledno vozilo in zakonsko določilo o obvozu vozil zanj več ne velja, saj se dinamični revež večkrat na dan krvavo usekne.
Ampak rampa še zmeraj nekaj šteka....evo spet......
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kar probaj, morda boš dobil kaj tudi nazaj....
wink-1.gif

Sicer mi pa ni jasno, kako lahko to dvoje primerjaš..., če boš zaradi motorista imel nesrečo (100% dokazana krivda motorista) in te bo motorist še zmerjal in brcal, potem pa kar po kepi...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ah, spet natolcuješ...namesto, da pišeš izmišljotine, bi lahko ateje malo CPP učil...., da ga ne bodo tako srali...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Še vedno čakam na komentar...oz. kako pametno pripombo. Zakaj na vasi ne organiziraš senior tečajev za ateje? Bodo cesto prec bolj varne....
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
če bi še dinamiki vozili kot stardeci... potem bi v vsaki situaciji imel vsak dovlj časa za ustavljanje vozila....

tako da so nam lahko samo za vzgled








hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Kar probaj, morda boš dobil kaj tudi nazaj....
wink-1.gif

Sicer mi pa ni jasno, kako lahko to dvoje primerjaš..., če boš zaradi motorista imel nesrečo (100% dokazana krivda motorista) in te bo motorist še zmerjal in brcal, potem pa kar po kepi...

Jemanje pravice v svoje roke.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
... in svet bi obstal. se zavedaš da bi vsak 3. dočakal smrt (naravno afkors) v avtomobilu?
smile-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Včasih ne gre drugače kot, da vzameš pravico v svoje roke...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Še vedno čakam na komentar...oz. kako pametno pripombo. Zakaj na vasi ne organiziraš senior tečajev za ateje? Bodo cesto prec bolj varne....
V naši vasi sem že organiziral tečaj kleklanja in kvačkanja za ateje in none. Od takrat je cesta v naši vasi varna.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Zakaj ne? Nekdo krati moje pravice, jaz ukrepam. Ali me pri tem žali in poškoduje mojo lastnino, ali pa me ogroža zaradi prehitre vožnje skozi naselje je samo stvar podrobnosti.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.828
113
zakaj je pa mulo pobegnil če ni bil kriv?

opilil ga bi, pa poklical policijo!?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In kako krati tvoje pravice? Ti sediš doma na kavču, un pripelje mimo 75 km/h, le kako je tebi kratena kaka pravica. Potem lahko streljaš po celem svetu, povsod kršijo CPP in po tvojem mišljenju kratijo tvoje pravice. Najbolje je, da daš tako idejo Georgu Bušu, da bo sesul cel svet in zbrisal barabe, ki kratijo pravice...