Odlocba za odvzem vozniske?

bushi

Pripravnik
12. avg 2007
381
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
jaz bi se na tovjem mestu vprašal, kolk idiota mors bitda ze enkrat napihas, sobis pike ( ne malo) pa potem še enkrat....

Bravo! Tudi sam sem voznik zacetnik se pol leta, in mi na kraj pameti nebi prislo da bi pil in vozil...

Odgovarjaj za svoja dejanja, zadosti si star!
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
en off:
kok časa si voznik začetnik pri policajih in zavarovalnici. nekaj je bilo rečeno da pri policajih 2 pri zavarovalnici pa 3 leta.. kako je s temu..
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
jaz bi se na tovjem mestu vprašal, kolk idiota mors bitda ze enkrat napihas, sobis pike ( ne malo) pa potem še enkrat....
Očitno kazni niso take, ki bi preprečevale ponovitev prekrška. Pa so prekleto visoke.
In tudi še višje kazni ne bi preprečevale nesreč in tud ponovitev prekrškov ne bodo. So le polnjenja proračuna.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
problem je v temu ker se folk ne zaveda kaj se mu lohk zgodi, sej ni problem da človk zaleti pa da je SAM. problem je ko so ostali ničkrivi udeleženci. pol se pa joka ko so tožbe.

pa nekaj sem celo slišal da bi bilo če si pijan/zadet pa da se zaletiš kriminalno dejanje in ne prekršek. kar se povsem strinjam mogoče bodo potem bolj razmislili..
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
problem je v temu ker se folk ne zaveda kaj se mu lohk zgodi, sej ni problem da človk zaleti pa da je SAM. problem je ko so ostali ničkrivi udeleženci. pol se pa joka ko so tožbe.
.
Povsem enako je, če do nesreče pride zaradi neprilagojene hitrosti. ali ap zaradi kakšnega drugega kršenja predpisov. Tud od teh prekrškov in nesreč so lahko udeleženi ničkrivi.

Citat:
Uporabnik x5x pravi:
pa nekaj sem celo slišal da bi bilo če si pijan/zadet pa da se zaletiš kriminalno dejanje in ne prekršek. kar se povsem strinjam mogoče bodo potem bolj razmislili.
Kot sem rekel, tud druge prekrške delaš zavestno - zakaj tud te nebi obravnavali pot kriminalno dejanje? enako kot alkohol?
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
ja sam govorimo o alkoholu. ponavad se pa zgodi alkohol+hitrost---->crash. vem da je v našmu koncu velik folka k se fura nažganih, predvsem ksni pijančki, hitrosti ni nobene sam se vidi na avtu da jim včasih ceste zmanka.
sej ni problem če bi dal kot kriminalno dejanje v primeru nesreče s smrtnim izidom(sem prej pozabil napisat), drugače se folka nebo dal nadzirat.
konc koncev so pa za hitrost že porihtal z dvigom cen tako da bomo vidli kako je..
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Hm, res nespametno tole, kar si naredil. Sicer pa, ko sem bil jaz toliko star, kot predvidevam, da si ti, smo počeli še dosti hujše stvari in niti nismo razmišljali o posledicah...
Predvidevam, da se boš izmuznil z opozorilom oz. začasnim odvzemom vozniške, kar se mi tudi zdi pravilno. Pač, vsaka šola nekaj stane. Žal.
 

Uri

Zelenc'
4. sep 2007
13
0
1
Če mene vprašaš si pač vedel v kaj se spuščaš ko si pil,torej odgovarjaj kar si storil z odvzemom vozniškega dovoljenja,če ti ga sodnica odvzame.Kazni so pa itak premile,da se nisi zavedal ko si ga žingal in se hkrati nisi zavedal v kaj lahko padeš in zakaj je potem lažje pisati pritožbe,da se izogneš kazni.....pa ga še naprej pi.
 

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
Citat:
Uporabnik Legend pravi:
lp,

ok domov sem dobil da sem prisel do magicne meje za odvzem vozniske(7tock) in sedaj me zanima kaj bi lahko napisal v pritozbo in kolko je % da se stvar resi pozitivno na mojo stran? tocke sem dobil ko sem enkrat napihal(0.09 promila3 tocke,v drugo pa 0.34 promila 4tocke). V pritozbo sem mislil napisat da sem pred kratkim dobil redno zaposlitev in da hodim izredno v solo ter da avto nujno potrebujem in (seveda na lep nacin) jim povedat da ce mi zvamejo izpit bom mogoce izgubil sluzbo in da bom zelo otezeno nadaljeval solanje ter da posledicno se bom na zavod prijavil. Kaj vi mislite, predloge prosim. HVALA


močno dvomim da bi ti rešili tebi v korist. boš pač uporabljal javni prevoz pol pa boš na novo naredil izpit pa verjetno boš bolje pazil na nivo alkohola.
nahrung002.gif
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
KSZ

Ko pride odločba, nimaš kaj. Ti bi se lahko pritožil na odločbe za kazni, ki so ti prinesle točke.
Zdaj ne boš smel delati 6 mesecev, potem pa na novo.
Sem bil na istem s 27-imi točkami.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:

Zdaj ne boš smel delati 6 mesecev, potem pa na novo.




narobe. izpit lahko naredi takoj, samo tisto roza knjižico mu bodo izdali šele po preteklih 6ih mesecih...





aja, drgač pa čestitke za 27 pik, to moraš bit pa res specialc
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Eh, če smo šli s tremi avti ven in sem jaz vozil prvi, drugi ali pa tretji, so mene ven potegnili. Radi me majo.
Odkar pa nisem pil več, pa so me v treh letih ustavili enkrat.
 

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
Mi je odvetnica napisala pritozbo seveda na obe kazni in se na pritozbo. Eden je napisal da ko je kaj spil takrat so ga dobil. Enako mene 2 krat sm spil in obakrat so me prijeli. Vsi ki pravite da sem bebec in nevem kaj, za mene je osebno bol nevarna oseba ki gre skozi naselje 100km/h ali pa mogoce celo vec cisto trezen in si misli da je rallist kot oseba ki spije 2 pivi in napiha 0.09 in vozi skozi naselje in izven njega po pravilih(lahko recete kar ceste). Vendar po pravilih tistega ki nori skori nikoli ne dobijo.p.s.: To ne velja v primeru ce clovek vozi za volanom mrtvo pijan da nebo kdo slabo zastopu!!!!