Odlocba za odvzem vozniske?

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
lp,

ok domov sem dobil da sem prisel do magicne meje za odvzem vozniske(7tock) in sedaj me zanima kaj bi lahko napisal v pritozbo in kolko je % da se stvar resi pozitivno na mojo stran? tocke sem dobil ko sem enkrat napihal(0.09 promila3 tocke,v drugo pa 0.34 promila 4tocke). V pritozbo sem mislil napisat da sem pred kratkim dobil redno zaposlitev in da hodim izredno v solo ter da avto nujno potrebujem in (seveda na lep nacin) jim povedat da ce mi zvamejo izpit bom mogoce izgubil sluzbo in da bom zelo otezeno nadaljeval solanje ter da posledicno se bom na zavod prijavil. Kaj vi mislite, predloge prosim. HVALA
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
ne pij če si mladi voznik
takoje..
a ni blo celo rečeno da mladmu vozniku takoj odvzamejo izpit če napiha??
drugače pa dvomim da boš rešil kaj s pritožbo.... zakon je pač tak..
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
vem da si boš z mojim odgovorom sedaj bolj malo pomagal, ampak vsaka šola nekaj stane
če bi te samo enkrat dobili da si napihal bi izpit še vedno imel, ampak si to ponovil še enkrat in kje je garancija da ne bi še enkrat, pa enkrat,..... dokler se ne bi pijan zaletel v nekoga (se poškodoval, poškodoval drugega ali bognedaj ubil nekoga)

polnoleten si in moraš sam odgovarjat za svoja dejanja ne pa sedaj jokcat po forumih kok je država krivična do tebe ker ti bojo vzel izpit medtem ko si se zaposlil
verjami, da so slišali že maljaužnt izgovorov, ampak če bi tebi popustili, zakaj potem ne bi tudi mami samohranilki ali pa brezposelnemu fotru?

sorry, tako pač je
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
jaz bi se na tovjem mestu vprašal, kolk idiota mors bitda ze enkrat napihas, sobis pike ( ne malo) pa potem še enkrat....
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
aplauz.gif


Nobena pritozba ne bo zalegla (in prav je tako).
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Kaj mislim? Tudi sam sem mladi voznik in mi tudi na kraj pameti ne pride, da bi pil alkohol, ko vozim. Zakon poznaš, tako je. Če si tako neodgovoren, pa se spopadi s posledicami, ni druge
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
jaz sem svoj 1 izpit izgubil pred 5 leti



Lansko leto sem naredil novega in sem kao "voznik začetnik" in sedaj mi niti na misel ne pride da karkoli spijem, ko vozim.



kar se tiče pritožbe, se pa probaj z kakšnim pravnikom posvetovat, ker z doma spacano pritožbo in z kr"nekimi argumenti ne boš nič dosegel.
 
Nazadnje urejeno:

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
ne pij če si mladi voznik
Napacna trditev-NE PIJ CE GRES ZA VOLAN
ne-ne-1.gif


Resitev je poroka
13.gif

1.ti ne pusti piti
redface-1.gif

2.vozi ko se ga nalijes
nahrung002.gif

se strinjam
ampak če nisi več voznik začetnik imaš možnost spiti 2 pivi (če to dobro prenašaš) pa še vedno nisi v navzkrižu z zakonom
sicer se pa strogo držim tega da pijan za volanom pač nimam kaj iskati

za strošek ponovnega delanja izpita se lohk cel let (pretiravam) vozim s taxijem iz žurov
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
jaz bi se na tovjem mestu vprašal, kolk idiota mors bitda ze enkrat napihas, sobis pike ( ne malo) pa potem še enkrat....

men tut ni jasno.

Mi se skos nabasani vozmo,pa nikol nic
grin1.gif
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.555
33
48
41
Ljubljana
mar ni tako, da 7 pik je se ok, 8 je pa odvzem?



sam sem jih tudi uspel nabrati 7 kot voznik začetnik (jebiga, 2x prehiter), pa sem dobil prepoved za 3 mesece. (cca. 4-5 let nazaj, ne da se mi pogledat)
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
jaz bi se na tovjem mestu vprašal, kolk idiota mors bitda ze enkrat napihas, sobis pike ( ne malo) pa potem še enkrat....

men tut ni jasno.

Mi se skos nabasani vozmo,pa nikol nic
grin1.gif

dokler lahk tole še pišeš res ni nič, ko bo, itak ne bos mogel pisat
evil.gif
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Upam, da nobena pritozba ne pomaga in naj ti bo to v poduk, da alko pa volan ne gresta ravno skupaj. Vsaka sola nekaj stane.
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Legend pravi:
lp,

ok domov sem dobil da sem prisel do magicne meje za odvzem vozniske(7tock) in sedaj me zanima kaj bi lahko napisal v pritozbo in kolko je % da se stvar resi pozitivno na mojo stran? tocke sem dobil ko sem enkrat napihal(0.09 promila3 tocke,v drugo pa 0.34 promila 4tocke). V pritozbo sem mislil napisat da sem pred kratkim dobil redno zaposlitev in da hodim izredno v solo ter da avto nujno potrebujem in (seveda na lep nacin) jim povedat da ce mi zvamejo izpit bom mogoce izgubil sluzbo in da bom zelo otezeno nadaljeval solanje ter da posledicno se bom na zavod prijavil. Kaj vi mislite, predloge prosim. HVALA

ne odobravam pitja za volanom. ampak vseeno en pameten odgovor za tvoj problem

www.kzvd.si
oni bodo reili tovj problem. če ga oni nemorjo ga noben nebo.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Eno vprašanje. A je res treba piti? Glede na promile niti nisi bil tako pijan, ampak to ni noben izgovor.