Novo pri Si.mobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
So pa "frajerji" da dajo paket ven, kar nekaj telefonov pa sploh še nimajo
hysterical-1.gif
DesireX, 8X, S3 mini..

Ne piši na pamet. Prijatelj je danes v poslovalnici nasproti Koloseja dobil brez problema Desire X, še barvo je lahko zbiral
smile-1.gif

Pisal sem direktno za SImobil, ne za njihove poslovalnice. Preko Max-a jih niso spustili Simobil posrednikom. Tako da ne vem kdo piše na pamet
bonk.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Vzameš iphona 5, pa ti zaračunajo še menjavo sim kartice, mislim kot da ti ne pripada nova zraven telefona.
stupid-1.gif
Če bi vedel, bi rajš obdržal staro pa si jo sam obrezal, pa bi še vedno lahko zamenjal, če ne bi delalo. Bravo res lepo skrbijo za stare naročnike.

Pošteno bi blo, da bi ti povedali strošek nove sim, ne pa kar nekaj po tihem zamenjat, pol pa obračunat.
frown-1.gif
Tudi , ko prideš v simobila (recimo da sem 5x v življenju bil v simobilovi poslovalnici) ne dobiš filinga, da si zaželjen, te pustijo čakat itd...

Kje piše da mu niso povedali stroška sim?
smile-1.gif
Če ni tega omenil v tekstu ne pomeni da mu niso povedali...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Vzameš iphona 5, pa ti zaračunajo še menjavo sim kartice, mislim kot da ti ne pripada nova zraven telefona.
stupid-1.gif
Če bi vedel, bi rajš obdržal staro pa si jo sam obrezal, pa bi še vedno lahko zamenjal, če ne bi delalo. Bravo res lepo skrbijo za stare naročnike.

Pošteno bi blo, da bi ti povedali strošek nove sim, ne pa kar nekaj po tihem zamenjat, pol pa obračunat.
frown-1.gif
Tudi , ko prideš v simobila (recimo da sem 5x v življenju bil v simobilovi poslovalnici) ne dobiš filinga, da si zaželjen, te pustijo čakat itd...

Kje piše da mu niso povedali stroška sim?
smile-1.gif
Če ni tega omenil v tekstu ne pomeni da mu niso povedali...

Ti si sploh prebral post? Če bi vedel, da bo strošek, je nebi vzel, ampak bi jo obrezat v nanosim.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
se strinjam, da bi te moral prodajalec obvestiti, pa vendar je tudi na tebi, da pred menjavo vprašaš za "skrite" stroške, čepravo je vse v ceniku...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.351
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
So pa "frajerji" da dajo paket ven, kar nekaj telefonov pa sploh še nimajo
hysterical-1.gif
DesireX, 8X, S3 mini..

Ne piši na pamet. Prijatelj je danes v poslovalnici nasproti Koloseja dobil brez problema Desire X, še barvo je lahko zbiral
smile-1.gif

Pisal sem direktno za SImobil, ne za njihove poslovalnice. Preko Max-a jih niso spustili Simobil posrednikom. Tako da ne vem kdo piše na pamet
bonk.gif

Si.mobil prodaja svoje storitve in mobilnike preko poslovalnic ... Ene imajo v svoji lasti, druge so fransizne oz. posredniki ... In nasproti Koloseja jeposlovalnica, ki je v Si.mobilovi lasti ... torej je to Si.mobil ali?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Vzameš iphona 5, pa ti zaračunajo še menjavo sim kartice, mislim kot da ti ne pripada nova zraven telefona.
stupid-1.gif
Če bi vedel, bi rajš obdržal staro pa si jo sam obrezal, pa bi še vedno lahko zamenjal, če ne bi delalo. Bravo res lepo skrbijo za stare naročnike.
Mah, to je tisto: "Če imaš za šminko, imaš še za kartico"...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.126
453
83
Saj nisem rekel da nimam, samo butasto se mi zdi dajati še za nepotrebne stvari, ker v microsim sem si tudi sam obrezal in je normalno delovalo, tako da...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.126
453
83
Hvala za info (imaš 5*, res čudno da ti jih nisem dal že kdaj prej), bom povprašal, telefon je bil vzet s podaljšanjem naročnine.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.351
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
nano sim se računa,..
l.p. b

Nisem vedel... sem sklepal po tem, kar je bilo pri iPhone 4 in microSIM ... Je pa to dokaj slaba poslovna poteza Si.mobila... Kolikor poznam situacijo, vecinoma uradni prodajalci zraven iPhone-a dajejo brezplacne SIM (sploh takrat, ko se uvaja nov format SIM kartice)... Jaz imam recimo od Vodafone Italija ene par miniSIM kartic, ki sem jih dobil brezplacno poleg iPhone (takrat se 3G ali 3GS) ... imam tudi nekje se eno AT&T miniSIM kartico od iPhone prve generacije, ki je bil iz Amerike ...

Ze tako ste s prodajo oz. slabo organizacijo rezervacij med uproabniki naredili precej slab vtis... Namesto da bi se po lanski polomijadi pri rezervacijah iPhone 4S kaj naucili... ste letos bili se slabsi ... Na zacetku so vasi zaposleni se trdili, da je seznam za rezervacije skupen za celo Slovenijo... potem pa so upirabniki po forumih in Facebooku dokazali, da to nikakor ne drzi... in da se zadeve kot kaze posiljajo ven po popolnoma nakljucnem vrstnem redu ...

Upam, da se take slabo organizirane zadeve ne bodo se bolj kopicile... ker bodo uporabniki sli ...
rolleyes-1.gif
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
467716-post_slo.gif

Tudi mene so presenetili, da (so) mi bodo zaračunali menjavo SIM, ravno zato ker sem jo pri i4 dobil brezplačno.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
telefoni ne gredo ravno po naključnem razporedu ven, vendar po določenem ključu,..se pa strinjam da bi bil centralni register boljši,..
oglasi se kaj
nahrung002.gif
pred novim letom,..
b
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Zanima me če je obvezno, da ob prehodu na praznični paket vzameš tudi telefon in se vežeš za 24 mesecev oz lahko vzameš paket brez vezave... Na 040404040 so mi povedali, da sklenitev paketa brez vezave ni možna. Ker pa imam že vezavo seveda nebi plačeval kazni, ker se mi ne gre za nov telefon ampak izključno za ta paket.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.351
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
V bistvu verjetno res ne mores skeniti brez aneksa... ker je praznicni paket sestavljen iz storitve skupaj s telefonom ...

Ce hoces vzeti samo paket s podobnimi kolicinami, pride se celo malo ceneje, ce vzames raje samo narocniski paket (M Zate) ...
 

roblek007

Pripravnik
19. apr 2009
228
3
18
Zaklenjeni telefoni v Simobil Kranj: Prinesem telefon v garanciji na servis. Ponudijo mi nadomestnega, vendar se hitro ugotovi, da je zaklenjen na njihovo omrežje. Ker to v mojem primeru ne pride v poštev zahtevam odkljenjen telefon. Začnejo se izgovarjati, da to pa ne morejo narediti, ker so to nadomestni telefoni in jih ne smejo odkleniti!? WTF, saj jih sami zaklepajo - na to itak niso trzal. No po nekem čudnem naključju so našli staro Nokio.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Evo zopet simobil, ne odgovarja na info maile... boli jih [cenzura], pošlješ mail ob 9:51 nič, pošlješ ob 14 tih nič...
Fak kaki šalabajzerji. Mat hoče skenslat naročnino, gre v Ormož ki jo obrne na pošto, pošlje mail no repply sedaj je poslala po pošti...

Kličeš hepl desk [cenzura] prav ja v vrsti odgovarjamo ja gospod rabite davčno, rabite podpis rabite to in ono.. live chat itak ne dela, čakaš na pogovor z svetovalcevm nato po 15 minutah posvetovanje ni mogoče...


Banda lopovska bananarska.......
Borovnica, šalabajzerji..........
 
Nazadnje urejeno:

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Kje pa piše da ti morajo takoj odgovoriti, vrjetno nimajo samo 2 maila na dan ane? Za takojšne odgovore je tu 080 številka... Malo strpnosti ti ne bo škodilo....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.