SiOL TV novosti

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telekom ima +100k, T-2 +50k uporabnikov na IPTV na obeh tipih dostopa.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Pri nas doma se bomo pa selili na T-2 dost mamo vsi skupaj da najmanj 5x na dan pade dol TV za 1 minuto. Da ne omenjam kockaste slike in zamujanje podnapisov za 5 sekund.
In ja sem dovolj bliz centrale.
Odkar je tale Siol Plus se je vse pokvarilo in ni za nikamor.
Pa naročnik sem bil od 2003 tko, da mi more res že presedat tole nedelovanje.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Ja in od tega jih je očitno okoli 15% za katere je ta nova ponudba aktualna. Zato pa lahko šibajo optiko po takih cenah, ker jih xDSL-ji financirajo. Mesečni najem polno razvezane parice je enak za 1Mbit kot za 20Mbit linijo s tem da so uploadi bistven o manjši. Razmerje cen xDSL paketov, v primerjavi z optiko,pa niso enake.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
T2 pa takoj pristavi lonček pod komentarje. Hmm, le čigav.:

Citat:
T2
T2 priporočam. Ugodne cene, kvalitetna storitev. Pa še monopolisti na Telekomu si bodo malo nižje nagrade izplačevali.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Brez zamere, vendar povsem običajno uporabniško razmišljanje. No, zadeve nisto povsem tako enostavne.
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Tole ni moje.
Noben od T-2, niti od konkurence, ni privoščljiv, če pride pri Telekomu ali drugemu operaterju kdaj do tehničnih težav. Tega ne komentiramo. Lahko pa gremo nazaj forum gledati in bomo videli, kako je bil agent MMX "poln sebe" ko je imela T-2 nek izpad zaradi objektivnih težav na mednarodni liniji.
icon_smile_clown.gif
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Or should I saj tajni agent MMX. Tudi on bo nagazil na mino, prej ali slej, najverjetneje na lastno. Star pregovor itak pravi: "Kdor drugemu mine polaga, sam prej ali slej po luftu frči...".
grin1.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38

GTI_Fan

Pripravnik
1. sep 2007
245
0
16
Pa če bi siol najprej poskrbel, da navadna IP televizija v normalni resoluciji dela vsaj 1 dan, ne da se sesuje, potem pa šele nadgrajeval vse skupaj...

Od vseh teh njihovih nadgradenj in posodobitev za enkrat nimamo naročniki še nič pozitivnega. Samo krawžlaste živce in višje račune....

Zakaj pa članka na linku ni mogoče komentirati? Cenzura? Se bojijo pozitivnega mnenja uporabnikov?
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Moj prvi komentar no vprašanje glede neuvedbe HD na bakru je letel po cca. četrt ure ven. Možnost komentiranja pa izklopljena. Ja mal čudni so včasih. Nekaterih zadev se očitno na nekaterih mestih niti vprašat ne sme??
Uvedba HD pa nima prav nobene veze s trenutnimi težavami na vmesnikih.
 

GTI_Fan

Pripravnik
1. sep 2007
245
0
16
Vem ,da HD ni povezana s težavami. ..
Moti me to, ker se lotevajo novih projektov ala HD TV (kar sicer komaj čakam), stari projekti kot je uvedba Siol+ vmesnika pa trokira že tretji mesec
jezen.gif
. Naj najprej to poštimajo, potem pa energijo in sredstva preusmerijo naprej ...
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Uvedba HD ni noben projekt. Je praktično enako kot dodati katerikoli drugi kanal. Tudi če je potrebna močnejša oprema za prekodiranje ni to nek večji strošek.
Problem pa je nastavit sistem tako, da se to novo da zaračunat. In tu nekje se je zataknilo saj se te težave pojavljajo od začetka uvedbe paketov...