T-2 zvišuje cene

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Naročnike obveščamo, da bo z dnem 01.03.2017 začel veljati nov Cenik osnovnih programskih paketov, in sicer bo višina cene S sheme 2,99 EUR z DDV, M sheme 8,99 EUR z DDV, L sheme 11,99 EUR z DDV, XL HD sheme 16,99 EUR z DDV. Naročnike obveščamo, da programska shema S od 01.03.2017 dalje ni več del IP TV priključka in s tem ni del tržnih paketov, ki ga vsebujejo in je ločena storitev obračunana po ceniku. Naročniki lahko programske vsebine kadarkoli spremenijo in izberejo drug paket programskih vsebin. Z navedenim dnem se spreminja tudi cena paketa T4 Start, ki bo znašala 33,99 EUR z DDV in vključevala bogatejšo programsko shemo M, ki je ni možno spreminjati, cena paketa TV+TEL, ki bo znašala 23,99 EUR z DDV, cena paketa Oranžni diamant in Oranžni diamant HBO, ki bosta znašala 64,99 EUR z DDV. Naročnike, ki so izkoristili akcijsko ceno naročnine paketa Oranžni diamant ali Oranžni diamant HBO, ob vezavi naročniškega razmerja za 24 mesecev, obveščamo, da bo z dnem 01.03.2017 akcijska cena znašala 57,99 EUR z DDV. Hkrati vas obveščamo, da se z dnem 01.03.2017 spreminjajo pogoji Akcije Senior, ki bo omogočala 10% popust na osnovno mesečno naročnino paketov T2, T3 ali T4 ali paketov mobilne telefonije. Spremenjena bo tudi cena paketa T4 King, ki bo znašala 60,90 EUR z DDV, paketa Brezčasni VDSL, ki bo znašala 47,00 EUR z DDV, paketa Brezčasni optika 10/10, ki bo 47,00 EUR z DDV ter paketa Brezčasni optika 100/10, ki bo znašala 51,00 EUR z DDV.

https://www.t-2.net/novice/pravno-obvestilo-o-prilagoditvah-ponudbe-z-dnem-132017
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
To je pa čisto nepričakovano.
shocked-1.gif


NOT.
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa jaz ne razumem teh operaterjev, da se ne uprejo foptv, planet&co in ponudijo shemo po izbiri

V čem je fora tega plenilstva, saj od tega ponudnik nima nič, razen če je kakšen poseben deal, da si malo razdelijo pogačo
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ti kanali so v Slovenistanu najbolj gledani. Tako simpl je. In to se dotični, tako prej navedeni kanali, kot operaterji, zavedajo.
Tak te to je, čuj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pri denarju se vse konča.

V trenutku skinem komplet ameriški foptv s pritiklinami...

Dejstvo je, da si ne moreš izbrati programov in sam oblikovati sheme.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po tej logiki je brezveze, da se takšni topiki sploh odpirajo, a ne.

Kaj boš pa ti naredil?

No, jaz sem mimogrede znižal paket in "čakam" dalje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pri telemachu sem znižal paket na silver2 al kaj je.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Pa kaj imate res vsi spomin zlate ribice? Je že lani bilo povedano, da bodo tudi letos podražitve, ker se je TM (novopečeni lastnik Fopa) tako odločil.

Lani (al je že predlani?) sem “tulil” zraven - a je tuljenje bilo zaman, saj je regulator požegnal nakup ozr. ni opravil svojega dela. In tu je problem na katerega bi bilo potrebno opozozarjati. Lani je še RTV malo prahu dvignil in poskušal temo pogreti - a je vse skupaj utihnilo in kot je ponavadi pri nas, ni bil nihče nič kriv, saj si vsi delali po zakonu, a kot ponavadi zgrešili bistvo in svoje poslanstvo.

Glede mojega paketa - ostajam na GoldExtra, ker mi glede na celotno konstelacijo nudi “največ” ozr. tisto kar “potrebujemo” - shema je drugotnega pomena ozr. popolnoma irelevantna. Smiselne alternative pa ni (vukojebina.press), cenovne pa sploh ne.

Ostane mi tolažba, da si vsaj ligo prvakov pogledam in to celo v tujini (VPN) in si mal “rejting” pri kolegih v jodlarji dvignem, ker oni pa si sploh ne morejo “privoščiti” shem, kjer bi se dalo kak dober špil po TV pogledati.

Je pa kruto, da bomo nakup FOPa sfinancirali sami naročniki - in to celo tisti, ki niso na TM spljoh. Monej¿erju, ki je nagruntal in “speljal” (torej ustrezno podmazal “regulatorje”) pa vsaka čast - poteza s katero potegneš dovolj, da ne rabiš več hoditi na šiht.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Kartelno dogovarjanje.

Optiko bodo dvignili za 6 eur mesečno. Odpovem. Menda lahko v enem mesecu odpoveš grez stroškov?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Lahko... toda, če imaš aneks, moraš še vedno odplačati prejeto ugodnost.

Sicer pa... se boš odpovedal vsemu? Boš šel k drugemu operaterju, ki ni podražil (btw... ne obstaja)? Boš paket zamenjal za takega brez televizije? Greš na mobilni internet?

PS: Kater paket točno so ti podražili za 6€?
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Kot dolgoletni naročnik se da dobiti ugodnost tudi pri obstoječem operaterju. Samo jezika ne smeš šparat
wink-1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Lahko... toda, če imaš aneks, moraš še vedno odplačati prejeto ugodnost.

Sicer pa... se boš odpovedal vsemu? Boš šel k drugemu operaterju, ki ni podražil (btw... ne obstaja)? Boš paket zamenjal za takega brez televizije? Greš na mobilni internet?

PS: Kater paket točno so ti podražili za 6€?

Nimam aneksa in nimam paketa. Optiko bodo dvignili iz 30 na 36 eur.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Nimam aneksa in nimam paketa. Optiko bodo dvignili iz 30 na 36 eur.
T4 optika ni "Internet optika 100/10"... to je nek star paket, ki ni več v ponudbi in vključuje internet 100/10, televizijo, stacionarni telefon ter mobilni telefon... https://www.t-2.net/arhiv-cenika-starih-paketov glede na cenik, se draži iz 33€ na 36€.

FTTH internet 100/10 bo še vedno ostal na ceni 30€...

Sicer mi pa res ni jasno, zakaj niso naredili enostavne tabele "ime paketa, stara cena, nova cena"...