Amis dviguje cene

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
2 leti traja tudi garancija. In če si dolgoletni uporabnik že imaš kakega v rezervi. Jaz imam dva če se kateri pokvari in izgubim garancijski list. In če res vse to nebi šlo še vedno dobim na bolhi rabljenega. Tako da polno ceno plačaš res če želiš...
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Časovni zamiK:
Amis: 3EUR oziroma 4EUR po 1.3.2015
T2: 3,99 EUR/mesec
Telemach: 1,5 EUR časovni zamik + 2,1 EUR časovni zamik na D3Go + najem diska
Telekom SLO: moraš kupiti BOX

Pri T-2 je 4,99 eur, pri paketih T3 in T4 pa 3,99 eur.
V paketu TERRA so časovne funkcije vključene v ceno paketa.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
@mmx - očitno za T-2 nisi na tekočem.
Prvi STB dobiš na brezplačno uporabo, za vse nadaljne STB pa plačuješ najem (koliko odvisno ali je SD ali HD).
Če pa imaš primeren paket, je pa cena najema drugega že zajeta v paketu.
Imam paket T4 GIGA in dva STB, pa ne plačujem najemnine za drugega.
In znižal sem si račun, ko sem prešel iz T3 GIGA na T4 GIGA, ker sem prej plačeval najemnino za drugi STB - pa še povečal sem internet iz 10/2 na 20/2 , to na bakru VDSL2.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik goran1111 pravi:
Kako je pa s HD programi na bakru in T2? Ti delata na obeh TVjih normalno? In pri tem se ti ne zmanjša internet?

Imam dobro sinhronizacijo linije in nimam problemov z HD programi.
Internet se mi zaradi IPTV-ja ne zmanjšuje - pogosto kontroliram.
IPTV občasno spremljam tudi na prenosniku ali PC-ju, pa na TV-ju ne opazim poslabšanja.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Pravim da za funkcionalnosti casovnega zamika se potrebuje STB.

Časovnega zamika nimam naročenega, ker ne želim(o) biti preveč odvisni od TV-ja.
Ja, za to funkcionalnost pa moraš imeti STB.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Citat:
Uporabnik Frenckie pravi:Imam dobro sinhronizacijo linije in nimam problemov z HD programi.
Internet se mi zaradi IPTV-ja ne zmanjšuje - pogosto kontroliram.
IPTV občasno spremljam tudi na prenosniku ali PC-ju, pa na TV-ju ne opazim poslabšanja.

Kakšno pa imaš sinhronizacijo na modemu in oddaljenost od centrale, če ni skrivnost?
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Sinhronizacija na modemu je trenutno 38 / 25. Pred osmimi leti pa 54 / 38.
Razdalja do centrale pa je 245m.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Pravim da za funkcionalnosti casovnega zamika se potrebuje STB.

IPTV, ki ne potrebuje STB, najbrž poznaš samo ti. Point je v tem, da je za časovni zamik potreben natanko isti STB, ki sem ga imel, ko se za časovni zamik še ni vedelo. Pri vseh drugih ponudnikih si moral zamenjati škatle, zamik je možen samo pri nekaterih programih in ni možen na mobilnih napravah. Pri T-2 je zamik omogočen na vseh programih in na vseh mobilnih napravah.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Ravna zaradi takih detajlov jaz že dolgo opažam, da je T2 enostavno najkvalitetnejši.
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

Pri T-2 je zamik omogočen na vseh programih in na vseh mobilnih napravah.
Če misliš pavzo in prevrtavanje nazaj, imajo vsi operaterji to funkcijo. In za to STB potrebuje disk.
Če pa misliš pogled nazaj za 72 ur, potem kdor ima to na vseh kanalih, ne spoštuje avtorskih pravic. T2 jih itak ni še nikoli...
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
Citat:
Uporabnik jinetera pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

Pri T-2 je zamik omogočen na vseh programih in na vseh mobilnih napravah.
Če misliš pavzo in prevrtavanje nazaj, imajo vsi operaterji to funkcijo. In za to STB potrebuje disk.
Če pa misliš pogled nazaj za 72 ur, potem kdor ima to na vseh kanalih, ne spoštuje avtorskih pravic. T2 jih itak ni še nikoli...

Tole pa ne drži. Konkretno pri Telekomu za prevrtavanje nazaj ne rabiš STB z diskom, zadostuje Box S (ta je brez diska)
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Citat:
Uporabnik rs1975 pravi:
Citat:
Uporabnik jinetera pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

Pri T-2 je zamik omogočen na vseh programih in na vseh mobilnih napravah.
Če misliš pavzo in prevrtavanje nazaj, imajo vsi operaterji to funkcijo. In za to STB potrebuje disk.
Če pa misliš pogled nazaj za 72 ur, potem kdor ima to na vseh kanalih, ne spoštuje avtorskih pravic. T2 jih itak ni še nikoli...

Tole pa ne drži. Konkretno pri Telekomu za prevrtavanje nazaj ne rabiš STB z diskom, zadostuje Box S (ta je brez diska)

A to drži pod pogojem, da imaš vklopljeno storitev Naprednimi storitvami SiOL TV. Ta je pri nekaterih paketih že brezplačno vklopljena, pri drugih pa jo je potrebno doplačati.

"Dodatek se zaračuna samo za prvi naročen BOX oziroma BOX S. V obdobju od 1. 2. 2011 do 18. 1. 2015 velja akcijska ponudba prva 2 meseca dodatek Napredne storitve SiOL TV 0 EUR (redna cena je 4,06 EUR)."
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telekom še zmeraj neki muti.

V ponudbi paketov TOP TRIO na optiki še zmeraj piše hitrost 100/20 Mb/s*, a v drobnem tisku:

*Ponudba hitrost interneta SiOL 100 Mb/s / 20 Mb/s velja od 3. 9. 2014 do 31. 1. 2015 za nove in obstoječe naročnike interneta SiOL na optičnem omrežju Telekoma Slovenije.

Danes smo pa 3.2.2015.