Novo pri Si.mobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Nadaljujemo ...

Link do predhodne teme:
https://www.alter.si/tabla/show...=0&fpart=81

zadnji post:
Ukinitev naročniškega paketa ORTO SMART

Naročniški paket ORTO SMART bomo 1. 9. 2011 ukinili. Naročnikom paketa ORTO SMART bomo omogočili brezplačen prehod na trenutno veljavne pakete in jih o spremembi obvestili tudi pisno po pošti.

Naročniki lahko do 31. 8. 2011 sami spremenijo svoj naročniški paket in sicer lahko brezplačno preidejo na trenutno aktualne pakete. Če naročniki ne bodo sami spremenili paketa, bomo z dnem 1.9.2011 njihov naročniški paket samodejno spremenili mi. Strankam priporočamo, da pred 1.9.2011 preverijo Si.mobilovo ponudbo paketov, izberejo primeren paket svojim klicnim navadam in si paket zamenjajo same.

Menjavo naročniškega paketa lahko naročniki opravijo z osebnim dokumentom na Si.mobilovih prodajnih mestih, na brezplačni telefonski številki 080 40 40 40 ali na spletni strani preko storitve Moj Si.mobil.

Če stranke s spremembami ne soglašajo, imajo pravico v roku 30 dni od dneva prve objave o ukinitvi določenih starih paketov brez odpovednega roka in brez sankcije odstopiti od naročniške pogodbe za posamezno naročniško številko, in sicer s pisno odstopno izjavo, poslano priporočeno po pošti na Si.mobilov naslov. Ta pravica naročnika ne vpliva in ne posega v zapadle in neplačane obveznosti naročnika ter v obveznosti izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Odklep iPhonea
smile-1.gif


če je kupljen pri Si.mobilu, miniti mora 3 mesece od nakupa in vse obveznosti morajo biti poravnane, potem Si.mobil odklene.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kaj od nekoga drugega, če je plačana obveznost ti ga odklenejo, če ne pač ne
smile-1.gif
Saj piše gori lepo. Butasto je edino da morajo potečt 3 meseci od nakupa. Koja ti je to fora?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Mislil sem naslednje: jaz sem kupil od kolega iPhone-a (dobil ga je za 1€) in ga prodal meni za določeno vsoto €, se pravi, da mora sedaj kolega imeti vse poravnano, da ga meni odklenejo oz., če nima on poravnanih vseh obveznosti mi ne bodo oklenili?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Glej zakaj maš možgane? Kaj bi naj mel kolega poravnano po 3 mesecih? Naročnine za 24 mesecev vnaprej? Tukaj je najbrž govora o tekočih obveznostih razumeš? Da se ne bi zgodilo da bi tvoj kolega vzel najjači paket pa nebi potem plačal niti ene mesečne naročnine toliko samo da bi prišel do telefona... Torej če ima vse sproti poravnano bo najbrž šlo odklenit v nasprotnem primeru pač pozabi
smile-1.gif
 

smejko

Pripravnik
9. jan 2010
260
0
16
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Odklep iPhonea
smile-1.gif


če je kupljen pri Si.mobilu, miniti mora 3 mesece od nakupa in vse obveznosti morajo biti poravnane, potem Si.mobil odklene.

Bravo Si.mobil
aplauz.gif
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Odklep iPhonea
smile-1.gif


če je kupljen pri Si.mobilu, miniti mora 3 mesece od nakupa in vse obveznosti morajo biti poravnane, potem Si.mobil odklene.


Kaj pa naj storijo tisti, ki ga recimo kupijo pri tako imenovanih uradnih APPLE distributerjih v njihovih trgovinah, telefoni pa so dejansko prodajajo od Simobil-a torej redni nakup s polno ceno, zaklenjen pa na Simobil omrežje
bonk.gif
. Kdaj se tem odklene telefon, naročnina ni pod nobeno vezavo?

LP
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Informacija prodajalca v apple storu: Iphone bodo odklenili, ko bo to na voljo, predvidoma avgusta. Odklepanje bo brezplačno (velja za tiste, ki ga bodo kupili v prosti prodaji).
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Informacija prodajalca v apple storu: Iphone bodo odklenili, ko bo to na voljo, predvidoma avgusta. Odklepanje bo brezplačno (velja za tiste, ki ga bodo kupili v prosti prodaji).


Lepa, hvala za info
smile-1.gif



Lp.
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
Kdaj se bo dalo odpret račun, oz.videt vsebino na MojSimobil, če kdo mogoče ve, glede na to, da mi že od zjutraj kaže, da je račun, do vsebine pa se ne da?
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
vsi, ki boste do 31.8.2011 sklenili ali podaljšali naročniško razmerje na paketu Mobilni internet Freestyle s tabličnim računalnikom Samsung Galaxy Tab za najmanj 24 mesecev, boste prejeli za 2 leti znižano mesečno naročnino na omenjeni paket. Tako bo mesečna naročnina na paket Mobilni internet Freestyle znašala le 24,90 € (namesto 30 €), za tablični računalnik Samsung Galaxy Tab pa boste plačali le 1€!
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik Breyton pravi:
vsi, ki boste do 31.8.2011 sklenili ali podaljšali naročniško razmerje na paketu Mobilni internet Freestyle s tabličnim računalnikom Samsung Galaxy Tab za najmanj 24 mesecev, boste prejeli za 2 leti znižano mesečno naročnino na omenjeni paket. Tako bo mesečna naročnina na paket Mobilni internet Freestyle znašala le 24,90 € (namesto 30 €), za tablični računalnik Samsung Galaxy Tab pa boste plačali le 1€!

Kaj če ti to, če na jesen prihajajo po vsej verjetnosti nove tablice v ponudbo in najbrž sprememba paketov. Brez veze se vežeš, v tem času. Če se mene vpraša je to zapoznela ponudba.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik pikijakob pravi:
Kdaj se bo dalo odpret račun, oz.videt vsebino na MojSimobil, če kdo mogoče ve, glede na to, da mi že od zjutraj kaže, da je račun, do vsebine pa se ne da?

Kakšen dan ali dva moraš počakati, potem je vidno.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
S to ukinitvijo ORTO SMART - če si še vezan za 18 mesecev in ga hočes sedaj ukinit-plačas preostanek ugodnosti?
Kaj pa prehod na SIMPL je možen ali je možen samo na ZAME ali ORTO?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.