Prehod med operaterji, pomoč prosim.

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Potem je tu imel zraven prste spet Si.mobil. Čudna so pota...

tado sporoči številko,.. pa pogledam kaj je,.. v glavi imam da se tovrstne menjave številke free,..

b
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
ksz

No mene po zadnjih podražitvah Simobila mika preklop na Tušmobil, paket Brezmejnih 1000.
Tisti, ki imate Tušmobil, kako se obnese signal, internet? uporablja Tušmobil svoje omrežje ali mobitelovo? ali je res da prihaja do zakasnitev pri klicanju, ker preklaplja med omrežji?
Na splošno, je Tušmobil zanesljiv? Večino časa preživim na koncih Ljubljane, Medvod in Črnomlja.
Bom razočaran, če preklopim na Tušmobil? Ste zadovoljni?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Jst iz lastnih izkušenj sem zlo zadovoljen s Tušmobilom v domačem omrežju sem non-stop in nevem kdaj sem bil nazadnje v mobitelovemo omrežju...

če pa si v dvomih nalažje boš preveril tako da si nabaviš predplačniško sim ki te stane 3.99€ in ma že naloženih 5€ tko da sprobaš tam ki se največ nahajaš da vidiš če ti utreza oz lepo deluje...

Sam vsakemu priporočam Tušmobil
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik Rajc pravi:
ksz

No mene po zadnjih podražitvah Simobila mika preklop na Tušmobil, paket Brezmejnih 1000.
Tisti, ki imate Tušmobil, kako se obnese signal, internet? uporablja Tušmobil svoje omrežje ali mobitelovo? ali je res da prihaja do zakasnitev pri klicanju, ker preklaplja med omrežji?
Na splošno, je Tušmobil zanesljiv? Večino časa preživim na koncih Ljubljane, Medvod in Črnomlja.
Bom razočaran, če preklopim na Tušmobil? Ste zadovoljni?

V Ljubljani in Medvodah mi dela OK, za Črnomlje pa je dobro, da povedo drugi, če so s tistih koncev.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Kaj zdej je free al ni? Pa če prekineš naročniško razmerje zaradi podražitev pri Simobilu, to ne smeš storiti na način, da številko portaš k novemu operaterju? Torej, če hočeš portati, ni prekinitev razmerja brezplačna in izgubiš svojo številko v primeru brezplačnega izklopa?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Prekinitev je brez stroškov.

Tule je en hotel prenesti številko BREZ prekinitve. (sicer je potem omenjal prekinitiev, tako da mi to ni najbolj jasno)
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Če ustrezaš opisu, potem ja.
wink-1.gif


Iz simobila na tušmobil, neki problemi z dodatnim zaračunanjem menjave številke na SM ?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Glede na to, da sem avtor teme, potem ustrezam ja.

Če se je številka zaračunala dodatno ne vem, borovnica je rekel da ne, bomo videli, ko bom šel odjavit naročnino pri simobilu.

Prenos je potekel b.p. in trenutno sem že na tušu, s staro številko.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Obdržal jo je kot sem seznanjen. Pa še en info, če bo kdo imel težave pri prenosu iz T-2 na Tušmobil naj se mi javi prosim...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:
No, to mi ni jasno: Si pogodbo pri SM prekinil ali nisi?

Če se je številka zaračunala dodatno ne vem, borovnica je rekel da ne, bomo videli, ko bom šel odjavit naročnino pri simobilu.

Nisem še šel...bom....kmalu
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Ja...v planu je bilo, da se prvo prenese cifro in nato prekine, brez kazni, in ker sem čakal na prenos cifre, še nisem uredil prekinitve, danes bi sicer že lahko, a je petek in se mi ni dalo
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.351
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Verjetno zato, ker ima se veljaven aneks, ki potece kmali... A sele po datumu, do katerega je prekinitev zaradi nestrinjanja z novimi pogoji zastonj... Ce ga prekine, mora placati pogodbeno kazen... Tako je prenesel stevilko drugam, prekinil pa bo recimo drug mesec...

Sicer pa bo najbolje, da sam pove
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Ne, aneksa nimam, imam naročnino. Ob prekinitvi naročnine pri simobilu ti le-ta obračuna administrativne stroške, razen, če se prekine sedaj, ko so spremenili pogoje.

A ne vemo 100%, če velja to tudi takrat, ko drug operater to stori v tvojem primeru, ali moraš narediti osebno, da se ne bi "šlo na pamet", ker tukaj namreč nisem dobil 100% odgovora, bom rajši sam odpovedal, ker potem igurno ne plačam administrativnih stroškov.

Ampak smo sedaj ugotovili, da mi je simobil dodelil novo cifro, upam, da mi niso tega zaračunali, borovnica pravi da ne, kako pa je v resnici pa bom videl kmalu.