Novo pri Si.mobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Barbarian pravi:
Točno tako!
Nobenega aneksa več ne podpišem in ne samo pri SM, vzamem pač paket ki mi ustreza ko pa konkurenca ponudi boljši paket pa sam pa pa
pozdrav.gif

Kar se tiče pa tel. se jih dobi na netu ceneje kot so v vezavah, in to brand new
wink-1.gif

Res je zadnja leta to kar pogost pojav. Mikro subvencije na telefone, želijo pa te met za 2 leti.
hysterical-1.gif
Dobo mogli operaterji počasi znižat umts aneks na 1 leto, ne samo pri simobilu.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Stric ima status "dolgoletnega naročnika" v AT omrežju in vsake 2l. ga lepo pokvabijo v poslovalnico da si izbere
telefon po izbiri do XX € glede na porabo, če si pa želi dražji tel. mu ga dajo za par ojrov (smešna cena) vrjemte!

Ko sem mu pokazal ponudbo SM se je sam začel smejat
rolleyes-1.gif
no potem me vpraša
ko sem mu rekel da sm 10+ let pr SM je sam rekel - sramota da vas tako izkoriščajo!

Za 10 let bi ti mortal dati min aparat vreden 500€ za kak 1€, vsaj tako je v AT.
Ni mu pa jasn tole:
Si.mobil je del mednarodne telekomunikacijske skupine Telekom Austria Group.
način poslovanja pa povsem drug
rolleyes-1.gif



je pa neki res, smo še nekih 20let za AT.
bonk.gif
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Telekom Austria - A1 je najdražji provider v Avstriji, ostali so cenejši. Cenovna konkurenca v Avstriji je bistveno večja, zato dajo veliko več.

Ali ti pr nas ti TS da veliko več kot Si.mobil.

Se pa strinjam, če nisi zadovoljen, pojdi drugam.
 

djpiky

Pripravnik
21. feb 2008
370
5
18
Če ma kdo kako insajdersko informacijo glede prihoda telefona htc desire x bi bil zelo vesel za zs. Ker 8.12 bi telefon kupil kot darilo, vendar ne zna živa duša povedat kdaj pridejo ti telefoni.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Osnovne ekonomske zakonitosti veljajo tudi v Avstriji. Koliko tvoj stric ponudniku plača v enem letu?
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Kolegica ga je včeraj v MB brez problema dobila.
 
Nazadnje urejeno:

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Osnovne ekonomske zakonitosti veljajo tudi v Avstriji. Koliko tvoj stric ponudniku plača v enem letu?

Dej ne prbijat. Kolega ima mesečno min. 100€ pa tud do 180€ /mes račun pr Mobitelu pa dobi ku*ac od njih
jezen.gif

Ne mi s tem koliko kdo porabi, sam sem imel na SM 4 NR pa neglede koliko sm dajal/mes ni bilo manj kot 50€
in samo 1X sm mi šli na roko da so mi odpisali nek izklop ker sem zamudu plačat opomin in to je VSE v 12 letih!
Ma Fackoff
jezen.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
višjo kot imaš porabo več ugodnosti imaš (popust pri telefonu, popust na pogovore), drugače te obravnavajo ob težavi,..torej ni vse enako pri vseh strankah,..
b
 

djpiky

Pripravnik
21. feb 2008
370
5
18
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Kolegica ga je včeraj v MB brez problema dobila.

No o Celju jih še nimajo niti ne vedo kdaj bodo prišli. Še dober da se na veliko oglašuje da traja akcija SAMO DO 31.12 , mogoče bom lahka do 20.12 že kupil telefon. Svašta!
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
višjo kot imaš porabo več ugodnosti imaš (popust pri telefonu, popust na pogovore), drugače te obravnavajo ob težavi,..torej ni vse enako pri vseh strankah,..
b
Ja?Imam mesečno nekje do 200e račun za telefon, redno plačan pa ni ne duha ne sluha o tem kar praviš.Zgleda da mora uporabnik imet vsaj 500e velik račun.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
b., Ti se lahko trudiš in zagovarjaš kolikor hočeš in zmoreš SM ampak dejstvo je da NOBEN operater
ne hebe niti 5% nikogar neglede koliko jim pustiš na mes. oz. leto!
Do naročnikov znate samo biti pozorni ko zamujaš z plačilom, in to je dejstvo
cry12bpy.gif


Lp,B.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
..bom še svoje izkušnje napisal ...pred dvema letoma sem dobil od Si.mobila ponudbo za 250€ bonusa na pogovore ali 60€ popusta na telefon.. izbral prvo opcijo.. zdaj so mi ob nakupu novega telefona priznali 80€ bonusa na telefon.. imam pa mesečno med 160€ in 250€ telefona .. račune plačujem preko trajnika ..dvakrat letno me pokliče svetovalec za poslovne uporabnike .. nasplošno zelo zadovoljen kot poslovni uporabnik.
Imam tudi paket za otroka kjer sem pred parimi meseci dobil ponudbo za 20€ popusta na telefon ali 60€ na pogovore

Tako da jaz imam z njihovo ponudbo za obstoječe uporabnike same dobre izkušnje..
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
hvala Breyton ravno to sem imel v mislih,...neka razlika med strankami za 15 in 200€ pač mora biti,..
b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.