[NAVIGACIJA] Garmin Mob Xt odklenjen za PPC 1.del

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana

Na spodnjem linku je stara tema s vsemi navodili in pomočjo.
zmaga.gif

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/104793/an/0/page/0/gonew/1#UNREAD

V njej se je nabralo kar veliko vprašanj in odgovorov, a ker zato bolj počasi odpira odprimo nov post.
 

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
še vedno na noben način ne morem najti satelitov, program normalno najde com port in sprejemnik nato pa išče satelite,tako na normalen port kakor tudi z GPSGate, v beležnici error piše:Assert failed at VPM_avail_lang.c:118 in Garmin MobileXT with error 0 in potem
CALL STACK:
0x2626131C
0X262E454
0X260B11C
itd.
 

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
seveda jevse odklenjeno saj lahko delam tudi ruto in simulacijo, imam gps sperejemnik ne najde pa satelitov
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Morda smešno vprašanje, ampak kljub temu ....
Imaš omogočen GPS sprejemnik ?

Pri meni je bilo tako, da ko sem imel omogočen gps sprejemnik NISEM mogle naredit simulacije rute, prav tako nisem mogel pregledati info o ruti.
Mogoče si pozabil vključit gps sprejemnik. ....
confused-1.gif

A na drugih programih pa ti sprejemnik najde satelite brez kakršnih težav ?
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Obstaja rubrika garmin xt mobile za symbian(mobitele) ova stran je namenjena za ppc.
NAVIGACIJA] GARMIN XT za SYMBIAN 1.del
 
Nazadnje urejeno:

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
seveda je omogočeno, saj pravim da dobim ruto in tudi simulacija deluje, problem je samo ker napiše iščem satelite jih pa ne najde, v vseh ostalih programih so sateliti na voljo v 15 sekundah, poskusil sem nazaj Iqu 2.9 ki pa takoj deluje
, ne vem mogoče je problem v cracku moram dobiti še kako drugo verzijo
 

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
ja saj ampak ko onemogočiš vidiš da vse ostalo deluje in so karte odklenjene, poizkusil sem tudi z drugim programom in crackom pa je isti rezultat, tudi na verzijo s kygnom odkleneš karte potem pa najde sprejemnik ne najde pa satelitov
 

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
bom še 1x tukaj zastavil svojo vprašanje, čeprav ne gre za napravo PPC
prosil bi za pojasnilo glede na to da dolgo nisem bil ¨updaten¨ z vidika navi naprav
pred dobrim letom sem na dlančniku uporabljal I-go, Slovenija je bila slabo pokrita (skoraj nič),na garmin napravah pa se ni dalo naložiti drugih kart razen originalno kupljenih.

Zdaj pa sem zasledil da naj bi se zadeva spremenila.pa me zanima če je to res? Torej če npr. kupim garmina nuvi 200 bom lahko nanj naložil ½dobljen½ Garmin City navigator 2008 in pa Adriaroute?

hvala za odgovor
 

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
potem pa prosim če mi lahko kdo odgovori preko zasebnega sporočila. nerazumem pa zakaj sem našel vse odgovore tukaj za nastavitve PPC in symbian...
confused-1.gif


skratka upam na odgovor

hvala
lp
 

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
poskusil sem s flešom na miop 168 WM 2003 SE pa je zadeva identična, izgleda ta dlančnik enostavno ne bo deloval z XT, imam občutek da ne more prebrati podatkov iz GPS-a, poizkusil sem v vseh progarimh in povsod drugod deluje tudi na Que 2,9, prav tako sem z GPS gateom poizkusil simulator -iz njega pa pobira podatke, žal ne najdem več rešitve
evil.gif
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Edo, že parkrat sem opisoval moje izkušnje sa mio168 in garminom xt, ki na uobičajen način ne dela. Edini meni znani način je gpsgate+garmin mobile xt sigurno dela, ker ga jaz imam inštaliran in mi dela. Če boš rabil kakšen nasvet sem na razpolago.
 

Vocko

Pripravnik
20. avg 2007
60
0
6
Novo mesto
Je že kdo probal, če tole dela s HTC-jem Tytn II? Vprašanje je, če bi prepoznalo vgrajeni GPS sprejemnik...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Če so sateliti OMOGOČENI simulacija NE deluje!

Prav to sem mu tudi jaz hotel dopovedati ....
Imel sem isti problem, ampak prav obratno ... nikakor ni hotel simulirat in podatkov o ruti nisem mogel pregledovat, če sem imel OMOGOČEN GPS sprejemnik.
Sliši se noro, ampak resnično ....
wink-1.gif