Najboljša navigacija za pametne mobilnike?

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Če sem prav poučen, Sygic uporablja tako Navteqove kot tudi Teleatlasove zemljevide. Na slednjih je Slovenija zelo dobro pokrita. Vsaj tako je bilo z Mobile Maps. Ne vem ali je tudi sedaj tako odkar sta Mobile Maps in Aura združena v Sygic Drive? Če je, potem si zagotovo imel Navteqove zemljevide.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Citat:
Uporabnik tsunami pravi:
Če sem prav poučen, Sygic uporablja tako Navteqove kot tudi Teleatlasove zemljevide. Na slednjih je Slovenija zelo dobro pokrita. Vsaj tako je bilo z Mobile Maps. Ne vem ali je tudi sedaj tako odkar sta Mobile Maps in Aura združena v Sygic Drive? Če je, potem si zagotovo imel Navteqove zemljevide.

Ne vem kake so karte. Vem samo da sem uporabljal garmin, igo, navigon in na nobeni ni bila izbrisana ena vecjih ulic v MB. Saj se tudi sam temu čudim.
 

pikovit

Pripravnik
3. feb 2008
402
2
16
52
kamnik
Pozdravljeni.Jaz imam pa en problem za igo navigacijo na Huawei sonic-kadar hočem vpisati končno destinacijo pod najdi naslov, me ko pritisnem na najdi kraj, vrže iz programa(se pravi-če imam od prej napisan kraj Ljubljana,lahko iščem samo po Ljubljani),če hočem iti v Maribor ne morem zamenjati-lahko grem smo na najdi po zemljevidu in tam poiščem Maribor.Drugače pa dela v redu...Ali kdo ve, kaj bi bilo narobe?Hvala..