iGO NAVIGACIJA - Wiki by Janch

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
jaz bi rekel, da je za to kriv kakšen programček na telefonu, ki je namenjen čiščenju "nesnage" (Clean Master ipd..)

+1
kakšni dve leti nazaj, ko sem imel clean master na telefonu, mi je pobrisal mape. Sicer sem bil sam kriv, ker sem programu slepo zaupal in nisem pred brisanjem pogledal, kaj vse se bo brisalo, ampak na začetku je bil ta programček še kar ok (tudi ni brisal zadev kot so karte, ipd)., s posodobitvami so ga popolnoma uničili.

Od takrat nisem več uporabljal "clean" programov, ker so le ti popolnoma bv, ni potrebe na novejših android platformah ...
 

Oliks

Pripravnik
8. dec 2013
66
0
6

Oliks

Pripravnik
8. dec 2013
66
0
6
To težavo sta imela oba sodelavca, ki sem jim namestil igo meni pa na pamet mi ni padlo, da bi preveril, če je kakšen tak program, ki jim briše mape, ker pri mojem osebnem telefonu nimam te težave in tudi nobeden program, ki bi karkoli očistil in mi tudi vse lepo dela.
Za naprej bom vedel...
Hvala za hitre odgovore!
lp
 

wind

Pripravnik
17. sep 2007
293
0
16
kupil sem android pametno vzratno ogledalo in bi rad uporabljal iGO PRIMO 2.4 vendar ne morem ker ima ogkedalo resolucijo 1180x400. Prosim za pomoč
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.303
625
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Popolnoma nepotrebno je pisanje istega vprašanja na javnem delu foruma in hkrati še na zasebno (copy/paste vprašanje). Jaz ti tukaj ne bom odgovarjal, ker sem ti odgovoril že na zasebno in mi je malo neumno, da ti odgovarjam na dveh koncih..se počutim malo bedasto, če me razumeš..
smirk-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.273
1.145
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Popolnoma nepotrebno je pisanje istega vprašanja na javnem delu foruma in hkrati še na zasebno (copy/paste vprašanje). Jaz ti tukaj ne bom odgovarjal, ker sem ti odgovoril že na zasebno in mi je malo neumno, da ti odgovarjam na dveh koncih..se počutim malo bedasto, če me razumeš..
smirk-1.gif
Samo malo bedasto?
sprasujem se.gif