[NAVIGACIJA] Garmin Mobile Xt odklenjen za PPC

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Vseeno hvala za pomoč.
Če pa kdo kaj "pogrunta" (kako povečati simbole v XT-ju) pa lepo prosim...
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Nisem siguren, a mislim da če sam narediš večje kone in jih potem daš v mapo "C:\Documents and Settings\XXX\My Documents\Moj Garmin\Simboli točke v smeri po meri" bi potem moral POI loader prenesti te simbole v garmina... je pa to za vaše POI torej za tiste ki so že notri pa ne bi vedel.
 

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
imam podoben dlančnik micromaxx ali medion kar je isto kot mio168, zadeva sicer najde comport 1 na katerem je vgrajena gps in vse deluje, vendar ne zazna satelitov, na com portu utripa zelena lučka, na ostalih programih normalno - se takoj poveže s staeliti, prav tako je delovalo na GPS Proxy, ki pa sem ga odstranil, prav tako pobrisal vse vnose v registru kar se nanaša na garmin, opravil hard reset in vedno pridem do istega ne zazna satelitov, mape so normalno odklenjen in jih prikazuje, deluje simulacija rute ipd. pozna kdo rešitev.
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Sem že nekajkrat pisal da imam mio168 in da ne najde satelitov. Lahko si 100% prepričan da ti garmin mobile xt nebo delal, ker ni stvari ki jo nisem poskusil, celo flash rom v windows 2003se ker sem imel v italijanščini. Edini način je da si inštaliraš gpsgate v katerem določiš com port in potem zaženeš garmin xt.Karte moraš imet odklenjene drugače nebo nič. Pa xt zaženi iz kartice.
 

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
pri gpsproxy pa ne najde GPS-a, tudi če mu ročno določim port na katerem dela proxy
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
probaj deinštalirat gpsproxy in inštaliraj gpsgate, ker na mio 168 gpsgate v kombinaciji garmin mobile xt dela dobro. Č e boš rabilk pomoč za gpsgate sporoči
 

klemn

Zelenc'
7. jan 2008
7
0
1
LP

js bi zelooo lepooo prosil ce lahko gdo pošlje na kklemn@hotmail.com al pa uploada in objavi (delujoče) linke za vse, kar potrebujem... eno verzijo sem ze sprobaval pa ni delala, cracka pa ne najdem... pa če rabm še kaj prosm dodjte v mail oz. pripiste link. drgac pa mam mape pa to...

najlepsa hvala!!
Klemn
 
Nazadnje urejeno:

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
z gpsgateom je zadeva ista najde gps na določenem portu, vendar se ne poveže s sateliti, je mogoče kaj narobe s programom ali kartami, gor sem dal z map sourcom AR 2.0, CN 9,5 in BlueChart ,9,5
 

klemn

Zelenc'
7. jan 2008
7
0
1
sm že dobiu
smile-1.gif

ampak DELA!!!!
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
karte morajo biti odklenjene in moraš biti zunaj da so sateliti vidni. Potem nebi smelo biti pšroblemov
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.