Lj džamija - klic k molitvi bo!

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Sosed par ulic stran ima dovolj časa za firbcanje do septembra.
Jebat ga, tudi na Bledu je vstopnina na otoku za v cerkev. Nekoč je bilo zastonj za domačine, sedaj tudi to ne več.

Pa sej to je čist kul. Če je vojna, je vojna za vse. Kaj pa če bi hotl, da ti plačaš, tvoj krščen sosed bi se pa zastonj tm sprehajal?
Al pa kaj vem, en turist iz poljske al pa madžarske recimo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jest5

Guru
18. avg 2007
25.284
-8.470
113
Tako sosed, kot poljski turist imata nekajkrat na leto opcijo zastonj vstopa, če se udeležita maše. Še prevoz na otok je zastonj takrat.
Enako kot boš lahko zastonj prišel v džamijo, če se boš udeležil njihove maše.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Tako sosed, kot poljski turist imata nekajkrat na leto opcijo zastonj vstopa, če se udeležita maše. Še prevoz na otok je zastonj takrat.
Enako kot boš lahko zastonj prišel v džamijo, če se boš udeležil njihove maše.

V bistvu v članku ni govora o mašah ampak o zaračunavanju vstopa "nemuslimanom".
Se pravi na Bledu ni drugačne tarife za "nekatolike"?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jest5

Guru
18. avg 2007
25.284
-8.470
113
Privatni objekt, privatna pravila.
Ne vem no, a te ker sili vanj? Če te matra firbec boš plačal ogled, če ti je vseeno, pač ne boš. Glede ne ves strah in sovraštvo s strani nemuslimanov itak ne bodo imeli pretirane gužve:p
Sem pa zihr, da bo tam več za videti, kot za teh 6€ na Bledu :evil:

P.S. Kaj bo in kako dejansko bo, bomo rekli, ko bodo cenik in pogoji dejansko "pribiti na vrata"
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.284
-8.470
113
Kadilcem vstop ni dovoljen, prost vstop za ženske, vstop samo za primerno oblečene,...
Tega ni glih malo veš.

P.S. Tudi takim, ki hočejo v debato vnesti Hitlerja in genocid se da hitro zadostiti.
Prost vstop samo za člane kluba(člani bodo muslimanski verniki, ki se udeležujejo maš)
 
Nazadnje urejeno:

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Kadilcem vstop ni dovoljen, prost vstop za ženske, vstop samo za primerno oblečene,...
Tega ni glih malo veš.

P.S. Tudi takim, ki hočejo v debato vnesti Hitlerja in genocid se da hitro zadostiti.
Prost vstop samo za člane kluba(člani bodo muslimanski verniki, ki se udeležujejo maš)

Kje konkretno kadilcem vstop ni dovoljen? En primer, worldwide bo zadost...
Hitler je v bistvu slaba primerjava. On samo židov ni maral, tile pa kar po vrsti vse nemuslimane... Če je to seveda res...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
"Nagasaki University announced it will not hire teachers and staff who smoke. Sojo University's Faculty of Pharmaceutical Sciences has been declining to accept students who smoke. "
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Glede na moj posel, sem dosti po arabskem svetu in med muslimani. Poznam od takih, ki molijo 5 x na dan in imajo na čelu temno liso od udarjanja na grobo molilno preprogo, pa do tistih, ki pijejo alkohol in jejo svinjino...
Z vsemi, ki so normalni, se da pogovarjat... Z idioti pač ne... Tako kot pri ostalih, pa naj bodo kristjani, židje ali vesoljci...
In kakšno je po tvoji oceni razmerje normalnih in idiotov ?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
"Nagasaki University announced it will not hire teachers and staff who smoke. Sojo University's Faculty of Pharmaceutical Sciences has been declining to accept students who smoke. "

To sicer ni lepo, ampak vstop kadilcem pa še vedno ni prepovedan.

Me pa zanima, kako bodo preverjal kdo kadi in kdo ne...
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new
I

Izbrisan uporabnik #9334

Saj je v redu. Cerkev lahko obravnavaš kot klub. Člani imajo vse privilegije (kluba), slučajno mimoidoči pa pač ne.

Tako svet funkcionira. Od vekomaj. Problem lahko nastane, če se gre en "klub" kar razglasiti za državnega. :rolleyes: Ter pričakuje, da ga bo kar država preživljala.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ta škrti bodo pred vstopom v džamijo pač izjavili, da je Alah bog in Mohamed njegov prerok, pa bo vstop brezplačen. :cool: