Lj džamija - klic k molitvi bo!

erikson

Guru
25. avg 2007
21.458
5.457
113
Junija.

dzamija.png



 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Z vsemi, ki so normalni, se da pogovarjat... Z idioti pač ne... Tako kot pri ostalih, pa naj bodo kristjani, židje ali vesoljci...

Normalen človek tudi ne potrebuje ne cerkve, ne sinagoge, ne mošeje. In ne nekih plačljivih posrednikov da mu govorijo kako naj živi. Vse to bi bilo potrebno prepovedati z zakonom, ker globalno ne služi drugemu kot razprtijam, netenju sovraštva, pranju možganov itn., vse s ciljem pridobiti čimveč materialnih dobrin. Seveda za tiste na vrhu. Ovce pa mislijo, da tako mora biti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in dejan_

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Kwa poj ajga, a ni še nihče zajodlal 's turna dol? Smo še brez posnetka? :valjamse:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.747
113
Ljubljana
hmpg.net
Đihadisti bodo od jeseni naprej zaračunavali ateistom vstop v ljubljansko kasarno.
Le odkod jim ideja?

Letošnjega 1. majam so zato za turiste uvedli dva evra vstopnine, ki ne velja za predšolske otroke. "Upamo, da bomo z vstopnino lahko pokrili stroške čiščenja, varovanja in osebja, ki je za to potrebno," razloge za uvedbo spremembe navaja Roman Starc.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Le odkod jim ideja?

Letošnjega 1. majam so zato za turiste uvedli dva evra vstopnine, ki ne velja za predšolske otroke. "Upamo, da bomo z vstopnino lahko pokrili stroške čiščenja, varovanja in osebja, ki je za to potrebno," razloge za uvedbo spremembe navaja Roman Starc.


Če prov razumem eni kasirajo turistom, drugi bi pa nemuslimanom.
Al se je mufti mal nerodno izrazil, reporter nerodno povzel al pa mamo že v štartu en problem z ustavo... Kaj praviš?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Saj če se boš v džamiji udeležil maše tudi ne boš plačal :evil:

Kaj pa če kot sosed od par ulic stran želiš malo pofirbcat kako izgleda vse skupaj ampak brez udeležbe pri molitvi? Ali pa si recimo ravno zaključil z biljardom v bljižini in bi se rad še malce kulturno izobrazil a spet brez udeležbe pri molitvi? Pol bo treba pa plačat a ne? Ni ravno enako kot pri primeru, ki so si ga kao vzeli kot vzor oz. je na to namignil ferdo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej v Parizu smo tudi nekaj plačevali, pa v Minstru tudi itd.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Sej v Parizu smo tudi nekaj plačevali, pa v Minstru tudi itd.

Jest prov velik ne hodim po cerkvah in mošejah, tko da nisem glih merodajen. Sem pa vsekakor kje že bil kot turist, tako v mošeji kot cerkvi, tud plačal sem že vstopnino, ampak nikol mi ga pa še ni blo treba pred vstopom kazat al sm obrezan al ne. Al kako mislijo to preverjat?
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Le odkod jim ideja?

Letošnjega 1. majam so zato za turiste uvedli dva evra vstopnine, ki ne velja za predšolske otroke. "Upamo, da bomo z vstopnino lahko pokrili stroške čiščenja, varovanja in osebja, ki je za to potrebno," razloge za uvedbo spremembe navaja Roman Starc.
In od kod ideja da bi naj oni imeli enake pravice pri nas, kot mi? Ste pijani cele dneve al kako?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jest prov velik ne hodim po cerkvah in mošejah, tko da nisem glih merodajen. Sem pa vsekakor kje že bil kot turist, tako v mošeji kot cerkvi, tud plačal sem že vstopnino, ampak nikol mi ga pa še ni blo treba pred vstopom kazat al sm obrezan al ne. Al kako mislijo to preverjat?

Uf, kaj bodo to tud preverjal? :bonk: Kar naj imajo tisto jamijo, z muftijam obrezanim vred.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.298
-8.465
113
Kaj pa če kot sosed od par ulic stran želiš malo pofirbcat kako izgleda vse skupaj ampak brez udeležbe pri molitvi? Ali pa si recimo ravno zaključil z biljardom v bljižini in bi se rad še malce kulturno izobrazil a spet brez udeležbe pri molitvi? Pol bo treba pa plačat a ne? Ni ravno enako kot pri primeru, ki so si ga kao vzeli kot vzor oz. je na to namignil ferdo.
Sosed par ulic stran ima dovolj časa za firbcanje do septembra.
Jebat ga, tudi na Bledu je vstopnina na otoku za v cerkev. Nekoč je bilo zastonj za domačine, sedaj tudi to ne več.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pišuka, tu bi se morala država vmešat. Vstopnine bodo pobirali, pa še kalamare prodajali po zasoljenih cenah.
Eko pridelava pa to ... o_O
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.173
3.092
113
Njim je važno, da bo DDV odveden. Lahko se pogajamo le še o višini tega (9.5 vs. 22)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To je oderuštvo. Najprej ti kalamaro odšmajsnejo, potem jo pa še mastno prodajo za visoko dodano vrednost o_O . Pa še vstopnino zaračunajo za zahvalo.