Polovica žensk, ki hodi po Ljubljani, ima ...

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Vsekakor bi bilo fino slišati iz prve roke, kakšne so razmere v Nemčiji.

Ampak vseeno mislim, da Cerar malce bolje pozna stvari tudi izven meja Slovenije kot midva.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Jaz ne bi bil tako hiter kar se tiče sodb glede sprejemanja odgovornosti in zavračanja možnosti napak.

Kar pa se organizacije v KC tiče... pa se popolnoma strinjam. Temu dodaj še relativno nizke plače in dobiš odlično klimo za odhod strokovnjakov v tujino ali zasebni sektor.

Skoraj prepričan sem, da bo v moji generaciji osip izven javnega sektorja najmanj 10-20 %. Vsaj kolikor se pogovarjam s kolegi.
 

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Hja tako kot jih bodo plačali, takšne ljudi pač bodo imeli. Še malo, pa bodo tam zaposleni samo še tisti, ki nimajo druge izbire.

Polemiziranje o sodniških plačah je šolski primer. Javnost bi rada tipi topi sodnike za male pare, potem se pa čudi, da jih povozi odvetnik, ki v enem tednu zasluži mesečno plačo sodnika. Če bodo vsi sposobni šli v zasebni sektor, kaj ti potem ostane v javnem? In predvsem kaj se potem zgodi z javnim sektorjem?

Ministrstva dajejo pisat pravilnike in zakone pogodbenim zunanjim sodelavcem, zakaj hudiča je potem tam toliko zaposlenih?

Eh to je tako offtopic, da je že katastrofa. Over and out.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Še en prispevek na temo rojevanja, na katerega sem naletel čisto nenačrtno, po nekih (navidezno) nepovezanih ovinkih.
smile-1.gif


Don't Push the Baby[/COLOR]

Sam ga zaenkrat še nisem prebral (le preletel) ...