Lj džamija - klic k molitvi bo!

I

Izbrisan uporabnik #9334

V sloveniji je vecina konvertitov predhodno bila ateistov

Ja, najbolje se je ozreti po revirjih. Tam je zadeva skoncentrirana.

Takrat je bila to moda. Danes je pa zopet neka moda, da bi moral na vsak način pripadati neki ločini. Lahko RKC-ju, SDS-ju, SD-ju, LMŠ-ju, ... da le pripadaš neki ločini :nigladek: . Ter da jim pokorno doniraš sredstva. Najraje denar, še najraje v zlatu ( :cheer: ) . Sicer ne greš v nebesa, v javne jasli pa niti pod razno.

Komaj smo se osvobodili enoumja, že nam predpisujejo mnogoumje ! :gorjaca:
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Pa a pri nas res ni medijske hiše, ki bi imela jajca napisat neki proti multikulti godlji? Vem, vem, Nora TV in Reporter, tist je pa drug problem, ker so pa v kontra smer ubrisani. Prav na pe.nis mi že gre RTVSLO, ki objavlja samo prispevek o bogih migrantih kako zmrzujejo, kako jih želi grda grda država deportirati. Doma ostante, kaj ku.rac vam je treba rint v dojčland, če vas potem mal zebka na poti...

Ok, mal sem se spucal.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ko slišim izraz kulturni, si sam predstavljam nekaj drugega kot smrdljive kameltrajbarje, ki koljejo drugače misleče ljudi, imajo ženske za manjvredna bitja, imajo uzakonjeno pedofilijo itn...

Ampak po definiciji je tudi tako obnašanje kultura:

V najširšem pomenu označuje izraz kultura vse produkte posameznika, skupine ali družbe inteligentnih bitij. Sem spadajo tehnika, umetnost, znanost kot tudi moralni sistemi in značilna vedenja in navade izbranih inteligentnih entitet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ko slišim izraz kulturni, si sam predstavljam nekaj drugega kot smrdljive kameltrajbarje, ki koljejo drugače misleče ljudi, imajo ženske za manjvredna bitja, imajo uzakonjeno pedofilijo itn...

Ampak po definiciji je tudi tako obnašanje kultura:
A gornje napisano velja tudi za muslimane, ki že desetletja prebivajo in delajo v Sloveniji in katerim je verski objekt prvenstveno namenjen?
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Pa se je kdo od zadnjih komentatorjev že kdaj dejansko srečal z muslimanom? Ali pa s kakim že razpravljal o čisto življenskih zadevah?
Sam prašam....
PS: ne sprašujem o skrajnih, opranoglavih idiotih (tam se nimaš kaj menit)
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Mene bolj zanima, kdaj bodo aktivirali zvočnike na minaretu. Te informacije ni še nihče podelil. Pišejo pa o vsem ostalem.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Pa se je kdo od zadnjih komentatorjev že kdaj dejansko srečal z muslimanom? Ali pa s kakim že razpravljal o čisto življenskih zadevah?
Sam prašam....
PS: ne sprašujem o skrajnih, opranoglavih idiotih (tam se nimaš kaj menit)

Sem se in nimam problema z normalnimi osebki, pa je zarad mene lahko musliman, katolik ali marsovec. Zarad mene bod musliman in to javno povej, ne pa se to dret na ulicah in zahtevat džamije in halal meso, pa da so tvoji otroc zadekani in da se morjo šole v Sloveniji prilagajat z jedilniki. Srce moje, če si prišel k nam ali v dojčlandijo se doma meči na tla prot vzhodu, garbaj ženo in seksaj z ovco če ti tako paše, ko pa si v javnosti se prilagodi staroselcem, če si že pririnil k njim.

Pa še en primer, od frendice hčerka hod na gimnazijo v LJ (ne škofijsko) in je rekla, da je razred razdeljen na ateiste in katolike. Zadnjič je ena od sošolk prišla do druge sošolke, ki se je poljubljala s fantom in ji rinila križ v roke, ker bog vse vidi in da bo kaznovana za svoje grehe!?!?!?!
Pa kaj a smo mi v srednjem veku al kaj?
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in Kamele0N

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Pa se je kdo od zadnjih komentatorjev že kdaj dejansko srečal z muslimanom? Ali pa s kakim že razpravljal o čisto življenskih zadevah?
Sam prašam....
PS: ne sprašujem o skrajnih, opranoglavih idiotih (tam se nimaš kaj menit)

Glede na moj posel, sem dosti po arabskem svetu in med muslimani. Poznam od takih, ki molijo 5 x na dan in imajo na čelu temno liso od udarjanja na grobo molilno preprogo, pa do tistih, ki pijejo alkohol in jejo svinjino...
Z vsemi, ki so normalni, se da pogovarjat... Z idioti pač ne... Tako kot pri ostalih, pa naj bodo kristjani, židje ali vesoljci...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.478
3.135
113
a zvočniki že tulijo po ljubljan ? Da se pripravim na ateiste na FB k bodo užgali gonjo proti hrupu tulenju cvilenju. Aja sj ne bodo se bodo poskrili v betonske luknje v blokih