Lj džamija - klic k molitvi bo!

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik skala pravi:
še pri nas vidim več nindž po cesti kot v teh conah... tu nekaj ne štima.
Če gledaš plakate nacistične propagande ne vidiš nobenega Juda, kako gori v krematoriju. Če gledaš plakate komunistične propagande ne vidiš nobene kosti v Sibirskih gulagih ali Barbara rovivih. Če gledaš Eazy-jeve fotke ne vidiš...
evil.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Jaz sem v nakupovalnem centru v Välingbyu (del Stockholma - ni ne no-go cona niti izrazito muslimanska) videl več ninđ kot pa na cel dan v Agadirju v Maroku.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Jaz sem v nakupovalnem centru v Välingbyu (del Stockholma - ni ne no-go cona niti izrazito muslimanska) videl več ninđ kot pa na cel dan v Agadirju v Maroku.

Kdo pravi da se ne asimilirajo... Vidiš, tele v Štokholmu lahko gredo celo na cesto. One v Maroku pa so zaprte za betonskimi ograjami
evil.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.329
2.273
113
Nekaj iz NO GO ZONE.
Jedilni list
danes
včeraj
jutri.
take cone niso izmišljenost. slike pa pobrane kot pri tabi. štekaš!
to da je obrezovanje stari afrriški običaj pa je izmišljotina. štekaš!
lahko je po svetu, ni pa po celem svetu. si že videl obrezanega eskima? štekaš!
židje že obrežejo. moške. ne pa odrežejo, kot muslimani ženskam. štekaš!
€eazy. muslimanstvo v naši kulturi ne gre. ste pač nasilni. štekaš!
mi na forumu živimo sedaj. in pač te kulturi - tudi po tvojih izjavah - ne gresta skupaj.
razlika je le v tem, da mi ne rinemo k vam tako množično, s takimi zahtevami in predpostavkami, kot vi k nam, nemuslumanom. štekaš!
pa ja ne boš rekel, da tisti, ki strelajo pri vas, streljajo v imenu verfe. tako kot to vi delate na letališčih, mestih, zabaviščnih parkih itd.
kdaj je musliman dobil 100 udarcev z bičem, tako kot jih dobi belec pri vas? štekaš!
no dobrje, pač je dobil sterl v nogo + zdravstveno oskrbo.
muslimani pri nas, mi pri muslimanih kršimo navade, običaje. s tem, da vi tu pri nas zakon. Štekaš!
samo tam res nasankamo, vi tu: giv mi mej monej! štekaš!
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.778
1.895
113
So after the massive outcry by Muslims and Western voices over several French mayors' attempts to regulate the wearing of full body covering by Muslim women on French beaches, now the shoe is on the other foot. It's very instructive to see the total lack of consistency in the response of both Muslims and Westerners:

A group of Australian young men attending the Malaysian GP decided to strip down to their speedos in celebration of a win. Interestingly, this beach wear choice by western men in a Muslim country resulted not in 'tolerance', nor warnings, nor even just fines, but in arrest and immediate jail. On top of this, outrage on all sides by the local muslim and secular authorities for the 'lack of respect of the local culture and standards.' The irony is poetic. Nor do we hear ANY outrage from Western social justice warriors in defense of the freedom to choose their beach wear. They just go directly to jail.

http://www.9news.com.au/national/2016/10/04/07/58/stripping-aussies-an-embarrassment

štekaš!
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Ženskam policija priporoča, da zvečer ne hodijo same po ulicah, napadi so nov trend...:

 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
rasizem in attention whoring... priceless
smirk-1.gif


Ce pustimo ob strani da gre recikliranje stare driske in da kljub naslov ni slo za posilstva... ob branju taksnih cvetk mi je pa fakin neprijetno za ljudi ,ki dejansko padejo na taksne stvari
bonk.gif


Masovni posijevalci romajo po ulicah... Zenske pa napadalce rutisko zbrcajo, napadalci pa seveda zbezijo... Kaj pa drugega....
2490326-oster2.jpg
 

Priponke

  • 2490326-oster2.jpg
    2490326-oster2.jpg
    84,7 KB · Ogledi: 192

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
rasizem in attention whoring... priceless
smirk-1.gif


Ce pustimo ob strani da gre recikliranje stare driske in da kljub naslov ni slo za posilstva ... ob branju taksnih cvetk mi je pa fakin neprijetno za ljudi ,ki dejansko padejo na taksne stvari
bonk.gif


Masovni posijevalci romajo po ulicah... Zenske pa napadalce rutisko zbrcajo, napadalci pa seveda zbezijo... Kaj pa drugega....
aja ker če ni penetracije je vse v redu in nimajo kaj govoriti naj bodo raje tiho al kaj? kakšrnokoli nasilje je sprevržano.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
rasizem in attention whoring... priceless
smirk-1.gif


Ce pustimo ob strani da gre recikliranje stare driske in da kljub naslov ni slo za posilstva ... ob branju taksnih cvetk mi je pa fakin neprijetno za ljudi ,ki dejansko padejo na taksne stvari
bonk.gif


Masovni posijevalci romajo po ulicah... Zenske pa napadalce rutisko zbrcajo, napadalci pa seveda zbezijo... Kaj pa drugega....
aja ker če ni penetracije je vse v redu in nimajo kaj govoriti naj bodo raje tiho al kaj? kakšrnokoli nasilje je sprevržano.

kje tocno sem debatiral o nasilju?

Tukaj govorimo o mestu velikosti malo vecjih Fuzin in kako so oh in sploh ogrozeni... Gre za zelo ociten populizem in attention whoring... Pisati o seriji poslistev (kljub temu da jih sploh ni) je najboljem primeru zlonamerno. Glede na opise ostalih primerov pa pa sploh. Horda migrantov napadajo zenske in one vse mirno zbrcajo... Oni krvavi zbezijo, policija pa ne najde odgovorne (v malo vecji vasi). O yea...
bonk.gif



p.s.: btw preveri kolikokrat se je do zgodilo v celi EU (ali tem planetu) zadnjih 50 let
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik skala pravi:
če zamižiš se nikoli nič ne zgodi...

Ce pa zganjas populizem lahko od drzave izsilis mariskaj.... topove, jopice, itd, itd, itd....

Upas stavis kaj Poldi zgoraj predlaga vladi?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Populizem kvecjemu zganjate vi priseljenci. Izi odjebi nazaj, smo ti ze rekli. Doma v albaniji ali bosni bos imel svoj mir in se ti ne bo treba ukvarjati z bedno evropo.