bedaki na cesti

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
10 minut okrog, zdaj pa ma:
- sramoto
- je bedak na cesti
- ostal je brez avta
- plačati bo moral popravilo avta in sušenje avta
- ostal bo brez denarja (kazni pa to) če je kaj pravice na tem svetu
- pa verjetno še kaj
pa kaj je 10 min proti temu. Včasih ljudje razmišljamo zelo neracionalno......
 
  • Všeč mi je
Reactions: skala

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
V bistvu se je nanašalo na koliko. Zapeljat v poplavljeno območje ne more biti nenamerno, ker vožnja po definiciji ne more biti nenamerna. Če je nekdo res tako "nenamerno" nekam zapeljal, ni sposoben biti udeležen v prometu in mora ostati brez vozniškega dovoljenja (ne izpita, da ne bo membrain spet sral).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Spet ne znajo drugega, kot višat kazni.
V Sloveniji telefon med vožnjo uporabljajo kar tri četrtine vseh voznikov, tretjina pa med vožnjo pregleduje celo dogajanje na družbenih omrežjih. 7 odstotkov voznikov si zapisuje beležke in opomnike, 5 odstotkov pa jih mirno brska po spletnih straneh. Novela zakona o pravilih cestnega prometa zanje predvideva strožje kazni.
Haha, le od kje ti podatki? A po katerih straneh si brskal i kas si beležil tudi policaji ugotavljajo?
Pomoje čiste izmišljotina, z namenom opravičevati višje inkasantske kazni.
Po novem bi lahko v primeru, če boste napihali več kot 1,1 promila, noč avtomatsko preživeli kar v družbi policistov na policijski postaji do streznitve. Ta noč pa bo veliko dražja (kazen znaša od 900 evrov naprej) kot spanje v bližnjem hotelu.
A je mladoletnica na postaji in pijača zagotovljena in vključena v to ceno?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Od zdaj naprej nosim jajca v avtu pa vsak kamionar ki bo prehiteval kaminoarja dobi jajc Al pa dva tja v kabino majkemi.
Pa če Un ki je prehitevan zanalašč da gas pa se Un dobi en jajc
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi