bedaki na cesti

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Voznica pravi, da zunanjih ogledal ne potrebuje :)
ogledala.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Voznik je misli, da ima amfibijsko vozilo. Well... think again :cheer:

Podvoz pred policijsko postajo v Domžalah po včerajšnjem nalivu
PoplavljenPodvoz_20-6-19__2.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Itak je pred tem še rdečo luč prevozil.
Sistem avtomatske zapore če je podvoz zalit.
Tak da mu naj še kazen napišejo za vožnjo v rdečo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.053
113
SV SLO
Saj ravno zaradi tega sem ga dal v bedake na cesti. Prevozil rdečo in potem še na polno v več kot metre globoko vodo. Se pravi da ne obvlada osnovnih cestnoprometnih predpisov s tem ogroža sebe in druge. Kaj če se odloči, da bo nekoč vozil na polno skozi rdečo v semaforiziranem križišču in bo nekoga s tem dejanjem ubil, ali pa ga napravil za invalida. Pa želim mu, da mu res odvzamejo vozniško dovoljenje in da poravna vse stroške v zvezi pospravljanja njegovega neumnega dejanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jado

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Da si ne boš kaj naredil, ogrožal je samo samega sebe oziroma svoj pleh, zdaj pa cela drama. Pač je narobe ocenil in mu ni zneslo. Da je bila voda mogoče kakšen mm nižje ko je rinil vanjo itak ni opcija. Zato obesit kreleta za jajca z mostu na glavo dol. Vsem superjadotom v opomin.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Brez nasilja prosim.
Oseba je napačno ocenila prometno situacijao. 100% ne samo to.
Oseba je navarne sebi in ostalim udeležencem v prometu. Prepoved udeležbe v prometu kot uporabnik motornega vozila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.053
113
SV SLO
Saj ne vem če berete ali samo nekaj na pamet govorite..... Pred podvozom je gorela rdeča luč kar pomeni, da je zaprt. Prepovedan promet skozi podvoz z razlogom, globoka voda..... In nič si ne bom naredil, ker me prav malo briga za njegovo neumnost zaradi mene se lahko čez poplavljen podvoz pelje z vsemi avti svojih sosedov in sorodnikov. Gre se za princip, da je treba upoštevati rdečo luč na semaforju pa naj ta gori pred križiščem, pred podvozom, pred predorom ali kjer koli. Edina vzgojna metoda v tem primeru in za take voznike je globok udarec po žepu, ker drugo žal ne pomaga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.053
113
SV SLO
podobni bedak kot ona dva v mercedesu, sam da je ta dacia še relativno novi avto. Upam, da bo stroške popravila zavarovalnica v celoti zavrnila, pa naj bedak odpelje dacio na odpad. koliko enega nepotrebnega, dela in koliko enih nepotrebnih poti si vejo ljudje napraviti samo zato, ker so kao "pametni" bedaki.