bedaki na cesti

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Vw kluč ne gre v n ven. Bmw skoči v p, mercedes skoči v p, audi kljuc ne gre ven, porše skoči v p.
Saj te vem kake jebarije so ko spravlaš avte na dvigalo in ne ostane v N. V glavnem pa vsi ki imajo elektronsko ročko grejo v p, tisti z mehansko kot si ugotovil piska in ostane prva stopnja kontakta tudi nemoreš zaklenit. Torej ko potegneš črto večina avtomatikov ne ostane v N ko je avto zaklenjen parkiran. Razen če zaobideš blokado, kar pa pri večini pomeni raztavljanje plastik v bolj ali manj večjem obsegu.


Vw kluč ne gre v n ven. Bmw skoči v p, mercedes skoči v p, audi kljuc ne gre ven, porše skoči v p.
Saj te vem kake jebarije so ko spravlaš avte na dvigalo in ne ostane v N. V glavnem pa vsi ki imajo elektronsko ročko grejo v p, tisti z mehansko kot si ugotovil piska in ostane prva stopnja kontakta tudi nemoreš zaklenit. Torej ko potegneš črto večina avtomatikov ne ostane v N ko je avto zaklenjen parkiran. Razen če zaobideš blokado, kar pa pri večini pomeni raztavljanje plastik v bolj ali manj večjem obsegu.

Bmw ne skoči v P iz N. Skoči v P iz D. Skoči iz N v P ko ugasneš kontakt. Če greš ven s prižganim kontaktom in v N ga ne moreš zaklenit ampak dvakrat potrobi.

Če greš ven z vžganim avtom v N se pusti zaklenit ampak tudi dvakrat potrobi.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.881
5.159
113
ja saj to sem napisal. ko izklopiš avto gre v P, nimaš šanse, da pustiš normalno zaklenjen avto v N na parkingu.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ko vidim/preberem takšne zadeve, se vedno vprašam, če testirajo avtopilot domače izdelave?
To so enostavno psihopati, ki ne bi smeli imeti vozniške.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.858
3.882
113
ne bi bilo nič narobe, taki nimajo na cesti kaj delat.

Ni problema, naslednja naslovnica na slovenskih novicah pa "policija ustrelila sladkornega bolnika ker je vijugal po cesti in se ni odzival na njihove signale". A mogoče pomisliš kdaj da niso vsi "zanalašč" problem na cesti in pač policija postopa tako da ščiti tudi take primere. V USA te kar ustrelijo, tvoj problem če si bolan.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Včeraj sem na Titovem mostu pri Europarku v MB bil priča kvalifikantki za Darwinovo nagrado: preko 4pasovnice je mlada mamica rinila kar z otroškim vozičkom!!
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Včeraj sem na Titovem mostu pri Europarku v MB bil priča kvalifikantki za Darwinovo nagrado: preko 4pasovnice je mlada mamica rinila kar z otroškim vozičkom!!

Včeraj se pripeljem na “lokalni” semafor. Gori zelena pred mano pa en golf zavira, upočasni na 30km/h, se prižge rumena, rdeča on pa lepo počasi kar skoz rdečo. Moja troblja ni pomagala nič.