bedaki na cesti

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Tisti, ki zagovarjate takšen način vožnje in krivdo pripisujete vsem možnim vzrokom, samo sebi ne, upam da vas ne bo kdaj takšen voznik odnesel ali pa vašega bližnjega, ko bo/boš na mopedu...kolesu...peš.

Raje ti nehaj bluzit, nihče ne zagovarja takega početja, samo da pa delaš sceno in limaš fotke kaki bedak je, pa tudi ni nobene potrebe. Na kmetih se včasih pač tako dela, nekaj je cimpral, zmanjkale so tri dile ali dva špirovca, prikole ni, traktor ima sosed in gremo akcija v sosednjo vas do marjana. Kako? Ja, drugega ni, gremo z julko, bomo že nekako, lepo počasi, če kaj odpade bomo pobrali,....

Pišeš kot bi naložil in peljal 120 čez vas in ko jebe pešce, kolesarje in vse ostale.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Jeri

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.765
361
83
Vipavska dolina
Ksz
če bi pametno naložil mu ne bi zadaj gledalo več kot pol do meter ven. Sem pred časom peljal domov 3 opažne elemente dolžine tri metre, pa niso gledali ven niti dvajset cm. Tole je pa mogoče dolgo max. 3.5 metra.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.765
361
83
Vipavska dolina
pa to si z favoritko vozo 3 metrske opaže da je 20cm ven gledalo?
Ne z zdajšnjim. Sem pa imel tudi favoritko tko da vem koliko prostora je noter, v bistvu ni kakšne velike razlike napram temu ki ga imam sedaj (focus). Mogoče je bila krajša, ampak vprašanje koliko glede notranjosti napram zunanjosti. Sem pa recimo z njo prepeljal notranja vrata višine 2 metra in sem zadnja vrata normalno zaprl. Al pa mogoče znam bolje zložit kot tale na sliki...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
priča na RTV SLO, preden so pobrisal in zaklenil, je napisala, da sta pešča šla pri zeleni in da je avtomobilst vozil prehitro....če mu dokažejo še vinjenost uf.

samo prenizka kazen, do 8 let ali baje do 12? v glavnem, občutno prenizke kazni.

pa nujno uvest obvezno delo v zaporu.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
ZDA so res dokaz, da dolžina kazni zmanjšuje kriminal ja, zato je tega pri njih manj kot pri nas, zapori so pa tudi napol prazni v primerjavi z dobom in povšetovo, ki pokata po šivih ane. Ko si že vse tako lepo analiziral in naštudiral napiši še koliko se v ZDA dobi za parkiranje v travi.

Ti zgleda da si dežurni, ko je potrebno zagovarjat nepravilnosti in popljuvat drugače mislečega
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
Bolj kot dolžina kazni je katastrofa to, da se bo postopek vlekel kar nekaj let, preden mu bodo sploh izrekli kazen.
Ne vem kaj je tukaj sploh potrebno sodišče - vozil je prehitro, pijan in še zadet. Avtomatsko denarna kazen in zapor.

Ne pa da se išče neke olajševalne okoliščine in ali je vozil 65 ali 67 na uro, pa ali je bila luč na semaforju res rdeča.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Bolj kot dolžina kazni je katastrofa to, da se bo postopek vlekel kar nekaj let, preden mu bodo sploh izrekli kazen.
Ne vem kaj je tukaj sploh potrebno sodišče - vozil je prehitro, pijan in še zadet. Avtomatsko denarna kazen in zapor.

Ne pa da se išče neke olajševalne okoliščine in ali je vozil 65 ali 67 na uro, pa ali je bila luč na semaforju res rdeča.

si ostal 20 let za leseno žlico, postopki so se močno skrajšal, kar poglej si primer nosečnice v mb.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.466
5.463
113
Ne pa da se išče neke olajševalne okoliščine in ali je vozil 65 ali 67 na uro, pa ali je bila luč na semaforju res rdeča.
In če je proizvajalec avtomobila Audi, pričnejo sodišče pošiljati naokoli po Evropi, ko prosi za podatke iz avtomobila.

Drzni 22-letni voznik je po novem v hišnem priporu

Poizvedovanje v Ingolstadtu je bilo neuspešno, kajti Nemci so sodišče usmerili na podjetje Bosch, ki izdeluje zahtevani avtomobilski del v Budimpešti. Po stikih z madžarskim tožilstvom in Boschevo podružnico v Budimpešti podatkov še vedno ni, saj ta avtomobilski del izdeluje Boschevo podjetje v Stuttgartu, kamor so poslali novo zaprosilo. Vendar pa je spodbudno, je menil Pogačnik, da so dobili prvi odziv iz Nemčije, ki kaže, da bo podatke možno pridobiti.