bedaki na cesti

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
205
63
Kranj
že takrat 1 leto pacanja, ko je pa vse kristalno jasno. Celo hišni pripor ne se jebat. ima bracelet na zapestju?

Jan Kočić je po novem v hišnem priporu, kjer ga lahko kadarkoli obiščejo policisti, kjer ne sme sprejemati obiskov - izjema je le njegov zagovornik Benjamin Peternelj - in tudi ne uporabljati telefona in drugih tovrstnih naprav. Sodnik Marjan Pogačnik z ljubljanskega okrožnega sodišča se je za blažji ukrep odločil zato, ker je obtoženi v priporu že enajst mesecev, predvideva pa, da se sojenje verjetno ne bo kmalu končalo. Poleg tega obtoženi v hišnem priporu ne bo mogel sodelovati v javnem prometu, torej ne bo nevarnosti, da bi ponovil kaznivo dejanje, je dejal. Sodnik ni podprl argumentov tožilstva, ki je vztrajalo pri podaljšanju pripora zaradi nevarnosti ponovitve podobnih kaznivih dejanj. Do lanske nesreče, ko je imel Kočić vozniški izpit vsega tri leta, je bil že štirinajstkrat pravnomočno kaznovan zaradi kršitev cestnoprometnih predpisov, je razložila okrožna državna tožilka Liljana Tomič, med drugim tudi zaradi neupoštevanja rdeče luči na semaforju in vožnje z neprilagojeno hitrostjo.

Nope, nobene nevarnosti, zelo zgleden voznik....a ne sudja?

še ena cvetka, samo pri nas.

vendar naj bi Kočić na Celovški, kjer je največja dovoljena hitrost 70 kilometrov na uro, vozil manj kot 120 kilometrov na uro. Zato mu, meni obramba, ni mogoče očitati brezobzirne in hitre vožnje, ampak bi mu lahko očitali »le« povzročitev prometne nesreče iz malomarnosti. Bistvena razlika je v tem, da je za prvo kaznivo dejanje zagrožena kazen od enega do dvanajstih let, za drugo pa od enega do osmih let zapora.

kaj je potem hitra vožnja znotraj naselja, 200+?

v glavnem, je zadeva zaključena, je dobil 10 let ali ne?
 
Nazadnje urejeno:

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
1 leto pacanja, ko je pa vse kristalno jasno. Celo hišni pripor ne se jebat. ima bracelet na zapestju?

Jan Kočić je po novem v hišnem priporu, kjer ga lahko kadarkoli obiščejo policisti, kjer ne sme sprejemati obiskov - izjema je le njegov zagovornik Benjamin Peternelj - in tudi ne uporabljati telefona in drugih tovrstnih naprav. Sodnik Marjan Pogačnik z ljubljanskega okrožnega sodišča se je za blažji ukrep odločil zato, ker je obtoženi v priporu že enajst mesecev, predvideva pa, da se sojenje verjetno ne bo kmalu končalo. Poleg tega obtoženi v hišnem priporu ne bo mogel sodelovati v javnem prometu, torej ne bo nevarnosti, da bi ponovil kaznivo dejanje, je dejal. Sodnik ni podprl argumentov tožilstva, ki je vztrajalo pri podaljšanju pripora zaradi nevarnosti ponovitve podobnih kaznivih dejanj. Do lanske nesreče, ko je imel Kočić vozniški izpit vsega tri leta, je bil že štirinajstkrat pravnomočno kaznovan zaradi kršitev cestnoprometnih predpisov, je razložila okrožna državna tožilka Liljana Tomič, med drugim tudi zaradi neupoštevanja rdeče luči na semaforju in vožnje z neprilagojeno hitrostjo.

Nope, nobene nevarnosti, zelo zgleden voznik....a ne sudja?

a ti si nek strokovnjak z nadnaravnimi sposobnostmi, tudi vpogledom v preteklost in se lahk transformiraš v drona, ki je bil točno takrt na točno tistem mesu? če nis, pol odjebi. ko boš odjebal in mal naštudiral pravni sistem ti bo jasno, zakaj tolk traja. in v dvomu traja. da ne bo potem kdo v zaporu po krivem, predolgo ipd. sam teb nedojebanemu jadotu to seveda ni jasn, ti bojo pa jasne te besede: ****** krščen duš nedojeban
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
205
63
Kranj
nenasiten vzemi si en persen....

število predhodnih cpp prekrškov + objestnost kot mulc + občutno prehitra vožnja je več kot dovolj za obsodbo.

bi pa že enkrat jebeno začeli vgrajevati kamere po križiščih, zelo pomagajo.

Ne vem kako lahko ZAGOVARJATE take pofukance, ko bi morali gniti v čuzi že prej....14x obsojen pri 22 letih??????

Pa preklic bi moral biti že prej + odvzem avta...ZAKAJ MORA NEKDO UMRETI ZARADI BUDALE? ZAKAJ??????
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.524
2.999
113
priča na RTV SLO, preden so pobrisal in zaklenil, je napisala, da sta pešča šla pri zeleni in da je avtomobilst vozil prehitro....če mu dokažejo še vinjenost uf.

samo prenizka kazen, do 8 let ali baje do 12? v glavnem, občutno prenizke kazni.

pa nujno uvest obvezno delo v zaporu.
Pri zeleni?
Drago sta placala svojo neumnost.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
nenasiten vzemi si en persen....

število predhodnih cpp prekrškov + objestnost kot mulc + občutno prehitra vožnja je več kot dovolj za obsodbo.

bi pa že enkrat jebeno začeli vgrajevati kamere po križiščih, zelo pomagajo.

Ne vem kako lahko ZAGOVARJATE take pofukance, ko bi morali gniti v čuzi že prej....14x obsojen pri 22 letih??????

Pa preklic bi moral biti že prej + odvzem avta...ZAKAJ MORA NEKDO UMRETI ZARADI BUDALE? ZAKAJ??????

sej sem vedel da ne boš dojel, kaj sem ti napisal in zakaj ni sodbe. predpiš seb kako uspavalo, vzam 10kratno dozo pa bo super za vse.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Ne vem kako lahko ZAGOVARJATE take pofukance, ko bi morali gniti v čuzi že prej....14x obsojen pri 22 letih??????

Vem, da je tebi nerazumljivo, ampak, to da se nekdo ne strinja s tvojimi blodnjami niti približno ne pomeni, da zagovarja tega po katerem ti kozlaš.

Se pa strinjam ja, kamere tudi na parkinge in sekat roke onim, ki ne trofijo boksa in serjejo po travi. Lahko si za zgled in prvi nastaviš rokco. Pa že ene tri poste in pol si pozabil kričat da so kazni premile in da ni kontrol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
No pa tudi v Sloveniji policije skoraj ni na cestah, ni kontrol. So samo na vsem znanih lokacijah in to je to.

Sedaj se malo več vozim iz Ljubljane v Zagreb in v letu in pol, razen kontrol vinjet ni bilo še nikoli nobene kontrole na avtocesti. Redko kdo, razen kamionov vozi manj kot 130 na uro. Mogoče sem 1x srečal policijsko vozilo.

Prideš čez mejo in imaš do Zagreba lahko tudi 3 do 4 kontrole.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
Pa saj smo brali debate na Alterju v mariborskem primeru. Bralo se je, da je bolj kriva nosečnica, ker je sprehajala psa določene pasme, kot koma pijan moški, ki je divjal in jo povozil.

Spet eni tvoji nerealni povzetki na podlagi nedojemanja prebranega :nigladek: :bonk: Kje za vraga je smajli, ki bruha.....
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
No pa tudi v Sloveniji policije skoraj ni na cestah, ni kontrol. So samo na vsem znanih lokacijah in to je to.

Sedaj se malo več vozim iz Ljubljane v Zagreb in v letu in pol, razen kontrol vinjet ni bilo še nikoli nobene kontrole na avtocesti. Redko kdo, razen kamionov vozi manj kot 130 na uro. Mogoče sem 1x srečal policijsko vozilo.

Prideš čez mejo in imaš do Zagreba lahko tudi 3 do 4 kontrole.

pa kaj vas krščen duš en tolk ta avtocesta briga. valda, dejmo še tja nagont jebene modre inkasante, da se bo promet še bolj ustavil. že zdej se tam voz horda raznih sanjačev, drekačev in ostale kurčeve gamadi, k niso sposobni niti peš do avtobusne postaje prit kaj šele normalno peljat avto. polcaji nej se raj ukvarjajo sami s sabo, spucajo vso drisko pr seb pol pa nej drkajo folk v glavo s temi inkasantnskimi zadevami. sej se sploh več ne moreš normalno furat, k je folk tok kretensko presran. nej bo zdej še na avtocstah krščen duš a ne? goni se nekam.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
Idi brat tisto temo, pa potem bruhaj, zaradi mene tudi nad sabo.

Saj sem jo bral takrat, ko se je komentiralo tisto nesrečo in vztrajam pri prejšnji trditvi o v bistvu že klasičnih nerealnih povzetkih na podlagi nedojemanja prebranega. Trditev, ki si jo spisala (bolj kriva nosečnica kot pa pijani voznik) lahko zraste samo na tvojem zeljniku. Nosečnici se je sicer res očitalo neprimerno situacijo ker je vodila velikega psa, ki ga ne more kontrolirat, to pa je bilo tudi vse. Tvoja debilna izjava se pa bere kot da je večina alterašev izrazila podporo pijanemu vozniku ter popljuvalo nosečnico s psom.

Zdaj pa izvoli bluzit naprej, drugega itak ne bo od tebe, še nikoli ni bilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
No sej, kot vedno nič pametnega od morebitnih kontraargumentov od tebe s čimer bi dokazala svoj prav ali pa karkoli bolj smiselnega, samo spammanje in podjebavanje. Odjebi že enkrat dol s foruma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
Odjebi zato, ker si si odhod že zdavnaj prislužila in to ne samo enkrat in ne zato, ker bi želel privat forum brez mnenj, ki se ne skladajo z mojim ampak če že bolj enostavnih stvari ne dojameš kje bi ti potem to bilo jasno.
Dobro vem kaj sem lajkal, ti pa še vedno ne dojameš napisanega. Kdo bi si mislil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
Niti približno nimam namena, da ignoriram tvoje debilne in/ali sprenevedajoče prispevke, sodeluj normalno pa bo mir. Da skupno moriva forum je pa zasluga tebe in ne mene, če se pa s tem ne strinjaš (kar itaq da se ne) pa razmisli kaj je dejansko vzrok in kaj posledica. Odjebi s foruma, kot bi se spodobilo že pred leti, ali pa konlno že enkrat spremeni retoriko pa bo mir.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
Kakšno retoriko?!? Točno tako debilno sprenevedajočo retoriko z neskončno podvprašanji kot jo uporabljaš "ta moment" in to v vseh podforumih ne glede na dejansko tematiko. In ti to dobro veš pa še vedno dodatno spammaš. OD-JE-BI s takimi.

V kolikor bi bila v banovcih, kar si si prislužila že N-krat, te nebi več "zasledoval itd" tako pa bo očitno sranje na forumu dokler boš ti gor.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
A je spet zbrisala svoje blodnje?

Ne oziroma vsaj mislim da ne. Moderator opravlja svoje delo in čisti najine spame. Se mu opravičujem za to res nepotrebno dodatno delo ampak če bi bila una kura v banovcih kjer bi morala biti že dolgo časa tega pač nebi bilo.

Čeprav po drugi strani pa se velikokrat zgodi, da ne stoji za svojimi besedami in potem kar briše in briše pa briše tiste svoje nablojene poste.....
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri