bedaki na cesti

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
A bi prebral umotvor za sabo, ki si ga napisal? Pa kako so lahko ravno tisti, ki delajo v medijih najbolj butasti? Kaj smo v Sloveniji zakrivili, da je tako? Vsi pa ja niso s FDV-ja.
Kaj točno ima nizka hitrost veze s tem, če bo zadek zaril v cesto pri neravni konfiguraciji ceste? In naj se zmenijo z upravljalci cest. In stanje se bo spremenilo iz danes na jutri ...
Kaj pa če bi se zmenili z vozniki, da se ne gredo zaletavat v prikolice? Efekt je povsem enak. In nič ne bo z danes na jutri.
Ne, človeški faktor je najmanj zanesljiv in se zato stvai rešuje tako, da so čim bolj varne človeškemu faktorju navkljub. Tako smo dobili obvezni ABS, ESP, tako bo obvezno samodejno zaviranje tudi v OA ipd ...
Zadek ne bo zaril v cesto, če bosta kamion oz prikolica in cesta konstrukcijsko pravilno narejeni. In nisem napisal z danes na jutri, ampak v par letih. Seveda se da, samo prioritete je treba postavit. In kar se mene tiče, je reševanje življenj pač na vrhu po prioritetah.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Ampak đizs no, kakšne stvari so tebi smešne. In to sploh ni prvič :mad:

Kakšne stvari pa so meni smešne in mi očitno nebi smele biti?

Jaz namreč vidim žensko (bedaka na cesti, zato je to tudi v tej temi), ki kot kura brez glave leti čez cesto in s tem ogroža sebe ter ostale udeležencke v prometu in je za to dejanske s karmo kaznovana zgolj z bolj kot ne lažjim trkom in novo fasado. Pa ti?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Peter Klepec - Torej? Kakšne stvari so meni smešne pa mi nebi smele biti v kolikor bi bil "normalen" kot ti? Daj vsaj malce bolj podrobno navedi kaj te moti, če si se že spet odločila vtaknit vame.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Peter Klepec - Torej? Kakšne stvari so meni smešne pa mi nebi smele biti v kolikor bi bil "normalen" kot ti? Daj vsaj malce bolj podrobno navedi kaj te moti, če si se že spet odločila vtaknit vame.
Jejžeš, ker ti se pa nikoli ne vtikuješ vame, kenede?
Gre za nesrečo, kjer avto zbije človeka. Meni pač to ni smešno. Sicer pa več kot očitno zate nisem normalna.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Jejžeš, ker ti se pa nikoli ne vtikuješ vame, kenede?
Gre za nesrečo, kjer avto zbije človeka. Meni pač to ni smešno. Sicer pa več kot očitno zate nisem normalna.

Ja seveda, da zame nisi normalna, niti približno.

In ja, gre za nesrečo do katere pride zaradi gluposti ženske in bi se lahko končala veliko bolj tragično kot pa se je. Kaj če bi voznik avta zaradi njene kokošje neprevidnosti namesto da bi zbil njo izvedel refleksni manever ter odvil dol s ceste v kakšnega otroka ali pa v kak drug avto in bi nastradali povsem nedolžni ljudje? Kdor išče ta najde in ta ženska je dobila instant lekcijo, na podlagi katere bo naslednjič zelo verjetno pred prečkanjem ceste malo pogledala levo in desno ne pa samo gasa čez in zato smajli ki ploska.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
1. Nalepil sem link do filmčka, ki prikazuje bedaka na cesti oz. bedaka, ki skuša prečkati cesto.
2. Tokrat (in zdaj gre debata zgolj o tem primeru) si se prva vtaknila vame in ne jaz vate in to brez kakšnih konkretnih obrazložitev, zgolj posmeh v "o fak kako neprimerna reakcija" stilu.
3. Zaradi nerazumevanja kaj točno te moti sem te prosil za bolj podrobno obrazložitev katero sem do neke mere celo dobil, hvala ti za njo.
4. Zaradi smiselnosti debate sem nato še enkrat spisal svoj pogled na zadevo in s tem je stvar zaključena, saj ne mislim zdaj nabit tri strani zgolj najinega dialoga do česar pride zaradi tvojega prizadetega načina delovanja na temu forumu
5. Vse ostalo ti je povsem jasno (čeprav se ti kot vedno sprenevedaš in se delaš da ti ni) tako da naprej ne mislim več razglabljat, ker gre za popoln offtopic.

Čao bao till next time :srce:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Ma fora je v tem, da so v teh nesmiselnih scenah v igri ljudje, ki imajo izkušenj s snegom natanko 0. Kje se bo potem tip spomnil na gretje zadnje šipe, saj vidiš, da avta zadaj tudi odkidal ni pa mu ni jasno zakaj mu stvari ne grejo po planih :aplauz: