bedaki na cesti

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
In 2x ni za rect da ga je imela v rokah. Nekaj sem slišal, da otroke ze v vrtcu (na) učijo pogledati levo in desno in se enkrat levo.pred prehodom za pesce.
Ocitno pa potem odrasli pozabimo
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
In 2x ni za rect da ga je imela v rokah. Nekaj sem slišal, da otroke ze v vrtcu (na) učijo pogledati levo in desno in se enkrat levo.pred prehodom za pesce.
Ocitno pa potem odrasli pozabimo
Otroci znajo kar upoštevat pravilo, da počaka dokler se vozilo ne ustavi pred prehodom. Odrasli pa znajo kar skakat na prehod, ne da bi se prepričal če je varno ... sploh v temi.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Moj primer,
Zvečer s parkinga počasi vozim rikverc proti prehodu za pešce, ko sem že na prehodu zadnji trenutek opazim peško z otroki, ki ne glede na to, da sem že na prehodu ( v gibanju ) prečka prehod. V časopisu bi pisalo, da ji nisem omogočil prehoda. Imbecil babji z otroki uveljavlja prednost, ki že meji na rusko ruleto:mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in Pepe

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Meni se je že zgodilo, daj baba otroški voziček porinila na cesto in prečkala, malo je manjkalo, potem se je nekaj drla, sem stopil iz avta in jo 3x bolj nahrulil, kaj ji ni jasno, da kar zlaufa čez cesto in prvo voziček porine čez...je utihnila in nekaj začudeno gledala ter odkokodakala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Moj primer,
Zvečer s parkinga počasi vozim rikverc proti prehodu za pešce, ko sem že na prehodu zadnji trenutek opazim peško z otroki, ki ne glede na to, da sem že na prehodu ( v gibanju ) prečka prehod. V časopisu bi pisalo, da ji nisem omogočil prehoda. Imbecil babji z otroki uveljavlja prednost, ki že meji na rusko ruleto:mad:

Odvoz iz parkinga v rikverc je pač nevaren in v osnovi nepravilen. Tudi to so nas učili v avtošoli. Vsaj nekoč. :)
Je pa res, da se 99,9% folka tega pri parkiranju ne drži, kar pa ne pomeni, da je prav.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Glede nesreče na Nasipni... Besede očividca, ki je tudi klical rešilca in to 2x. Oče je pred avtomobilom pohitel preko ceste, mamica pa se je ustavila. Pes je nenadoma potegnil za očetom in povlekel nesrečno mamico za seboj direkt pod avto. Žal bi lahko imel voznik 0.0 v krvi ter reflekse supermena, pa nebi mogel nič napravit... Kdor pozna ta prehod za pešce, ve, da je avto viden vsak par 100m levo in desno, sploh ponoči. Ulica ter prehod sta tudi osvetljena.
Očetu je po nesreči "počil film" in kar naprej ponavljal "ubil mi je psa, ubil mi je psa..." Na koncu so morali klicati drugega rešilca, da je odpeljal še njega (to so morali storiti očividci in prisotni, ker ga je policija totalno ignorirala...)
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
I

Izbrisan uporabnik #488

Glede nesreče na Nasipni... Besede očividca, ki je tudi klical rešilca in to 2x. Oče je pred avtomobilom pohitel preko ceste, mamica pa se je ustavila. Pes je nenadoma potegnil za očetom in povlekel nesrečno mamico za seboj direkt pod avto. Žal bi lahko imel voznik 0.0 v krvi ter reflekse supermena, pa nebi mogel nič napravit... Kdor pozna ta prehod za pešce, ve, da je avto viden vsak par 100m levo in desno, sploh ponoči. Ulica ter prehod sta tudi osvetljena.
Očetu je po nesreči "počil film" in kar naprej ponavljal "ubil mi je psa, ubil mi je psa..." Na koncu so morali klicati drugega rešilca, da je odpeljal še njega (to so morali storiti očividci in prisotni, ker ga je policija totalno ignorirala...)

jagababa sem ti rekel, da je pitbul v igri, tako ali drugače..

kje je bil ta prehod, da ne iščem?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

V tistem delu kjer je SO trgovina in kafič, malo nazaj peoti Cizerlu. Dejansko vidiš avto vse do Strme ulice
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če pred mano nekdo prečka prehod, bom instinktivno stopila na bremzo, ne glede na to ali je še kdo za njim ali ne. Ali mogoče narobe razumem situacijo?

drži

po drugi strani pa ovca, ki sledi pastirju prek prehoda ne pogleda, samo sledi

kot je tudi razbrati iz ene variante je pitbull potegnil pod avto
 
I

Izbrisan uporabnik #488

poleg tega, da je malo nenavadno, da nosečnica šeta divjega pitbula