bedaki na cesti

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.417
2.295
113
Ma, človek ne more verjeti.
Med vožnjo me gospa opozori, da vidi modre luči nasproti. Postanem pozoren, saj sva srečala že dva.
No in ga res zagledamo ziher ene 1km daleč. Opazim v smeri vožnje makadamsko izogibališče in pospešim, da se mu ognem tam. Da ne bom ovira na cesti. Naj ma poba prosto pri svoji hitrosti.
A ni hudiča naredil isto tudi tisti pred mano. Zašibava, dama žnigavec in greva z ceste dol.
Gledam kaj je z prometom za menjoj. Še dva sta šla dol. Na nasprotnem pasu gledam junake, kaj delajo. Z celotno širino vozila dva zapeljeta na travnik.
Cesta po celotni širini prazna na kar lepem delu ceste. Pripiči tisti z lučjo - gasilsko kobinirano vozilo - ja sigurn stotka lepo po sredin ceste mimo nas.
Ko izgine se lepo skidamo na cesto
Od kod pi...za 150 mrtvih na leto? Od kod?
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.106
113
www.adriamedia.si
Ma, človek ne more verjeti.
Med vožnjo me gospa opozori, da vidi modre luči nasproti. Postanem pozoren, saj sva srečala že dva.
No in ga res zagledamo ziher ene 1km daleč. Opazim v smeri vožnje makadamsko izogibališče in pospešim, da se mu ognem tam. Da ne bom ovira na cesti. Naj ma poba prosto pri svoji hitrosti.
A ni hudiča naredil isto tudi tisti pred mano. Zašibava, dama žnigavec in greva z ceste dol.
Gledam kaj je z prometom za menjoj. Še dva sta šla dol. Na nasprotnem pasu gledam junake, kaj delajo. Z celotno širino vozila dva zapeljeta na travnik.
Cesta po celotni širini prazna na kar lepem delu ceste. Pripiči tisti z lučjo - gasilsko kobinirano vozilo - ja sigurn stotka lepo po sredin ceste mimo nas.
Ko izgine se lepo skidamo na cesto
Od kod pi...za 150 mrtvih na leto? Od kod?

Tudi jaz ne bi vedel. Ker 150 jih ni bilo že od leta 2009, če se prav spomnim.
 

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
Jaz samo čakam dan, kdaj se bo v jutranji konici na regionalki od Hanzi-ja sosed in soimenjak razkantal, ko se po prehitevanju ne bo mogel vrniti nazaj na svoj pas. Enkrat se bo našel nekdo, ki ga ne bo hotel narediti prostora in bo počilo. Danes je prehiteval tekočo kolono, ki se je vozila 80kmh, z od oka najmanj 110km/h....pač gas do konca dokler gre potem pa vrivanje na silo...in tako iz dneva v dan...
Ford S-Max LJ GS-449.

Ma tega je polno. Mamo tud pri nas (Dobrova pa proti hribom čez Horjul) enga tazga modela. Bel VW Golf LJ GRAD-O. Njegov fetiš je prehitevanje normalno hitre kolone v ne ravno pregledne ovinke. Profita ma v 10km glih ene 500m. Upam, da modela enkrat ne fašem v naročje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Bi bilo prav fajn vedet ime in priimek tega pijanega mulota, ki je na Nasipni naredil pravi masaker. Nekdo je napisal, da bi naj bil sin policista...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ma tega je polno. Mamo tud pri nas (Dobrova pa proti hribom čez Horjul) enga tazga modela. Bel VW Golf LJ GRAD-O. Njegov fetiš je prehitevanje normalno hitre kolone v ne ravno pregledne ovinke. Profita ma v 10km glih ene 500m. Upam, da modela enkrat ne fašem v naročje.
Pa še ena fuknjena baba iz Horjula. Toyota Auris, LJ SD 997. Leti ko sneta sekira, specializirana je za prehitevanje v škarje.