bedaki na cesti

I

Izbrisan uporabnik #488

skratka zgodba ni očitno takšna, da bi pijančka morali takoj na kol obesit...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Raje tipa, ki je dal pitbula noseči ženski za sprehajat, sam pa bil frajer... Pes pa potegnu čez cesto za lastnikom...

Se strinjam, samo kolko vidim po FB je tip (neki fajter) imel kar 3 pitbulle, možno da je z dvema prečkal sam, enega pa prepustil...

Jaz bi to pasmo že zdavnaj pri nas prepovedal. Samo smo tu pametni, kak ti kužki niso nevarni.
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Vsak pes je nevaren samo toliko, kot ga lastnik vzgoji...
Dva znanca, en sodelavec, en prijatelj - vsak svojega pitbula. Bolj razvajenih in nežnih psov si ni za zamišljat... Ampak, tako so bili vzgojeni...
Ko me (ali kogarkoli drugega na ulici, popolnega neznanca) kaki vidi, se vleže na tla na hrbet in ga je treba čohat... Če ga ne, te poliže celega... Zdaj pa, da so nevarni...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi
I

Izbrisan uporabnik #15304

Kot sem rekla. Vsak pri sebi se naj vpraša, kako bi ravnal v dani situaciji. Bi bremzal ko bi videl moškega s psoma prečkati cesto, žensko pa pred prehodom, ali bi na polno peljal dalje?
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Kot sem rekla. Vsak pri sebi se naj vpraša, kako bi ravnal v dani situaciji. Bi bremzal ko bi videl moškega s psoma prečkati cesto, žensko pa pred prehodom, ali bi na polno peljal dalje?

Tako ali tako se bremza pred vsakim prehodom (vsaj jaz), če si "pri sebi"... Če ne, pa si "tam, kjer ni muh"...
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ti trdiš, da je videl pa ni bremzal? Ali pa morda ni videl, pa zato ni bremzal?
Trdim, da bi jaz v tem primeru ustavila in dala prednost pešcu. In trdim, da tako zelo alkoholiziran voznik nima kaj delati na cesti. In trdim tudi to, da ima tako zelo pijan šofer slabše reflekse.
Kaj je bilo v resnici, pa ne vem. Razen da sta mrtva mati in otrok in da je bil voznik krepko pod vplivom alkohola.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vsak pes je nevaren samo toliko, kot ga lastnik vzgoji...
Dva znanca, en sodelavec, en prijatelj - vsak svojega pitbula. Bolj razvajenih in nežnih psov si ni za zamišljat... Ampak, tako so bili vzgojeni...
Ko me (ali kogarkoli drugega na ulici, popolnega neznanca) kaki vidi, se vleže na tla na hrbet in ga je treba čohat... Če ga ne, te poliže celega... Zdaj pa, da so nevarni...

če pa ne počohaš pa ti roko sname

pravljic o pitbulih sem že slišala ohoho... "moj nič ne naredi, še nikoli....."

ja ok, ampak če enkrat tiste zobke kam zapiči je tragedija
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Trdim, da bi jaz v tem primeru ustavila in dala prednost pešcu. In trdim, da tako zelo alkoholiziran voznik nima kaj delati na cesti. In trdim tudi to, da ima tako zelo pijan šofer slabše reflekse.
Kaj je bilo v resnici, pa ne vem. Razen da sta mrtva mati in otrok in da je bil voznik krepko pod vplivom alkohola.
Če bi seveda pešca tudi pravočasno opazila. :bonk:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.455
113
Določeni se v zadnjem trenutku obrnejo in skočijo na prehod kot da so edini na svetu...

Tolk bolj to opaziš če /ko si kolesar...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Če smo že pri pitbulih, definitivno so bolj nevarna razna ščeneta na baterije z manjvrednostnim kompleksom. Pitbul je čisto normaln pes, ki je lahko pravi cartl. Krivi so lastniki in vzgoja, da so napadalni. Praviloma jih imajo taki "zajebanci".
 
  • Všeč mi je
Reactions: altermost

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Trdim, da bi jaz v tem primeru ustavila in dala prednost pešcu.
Tako je tudi PO PREDPISIH jebovas hitler,tito & stalin. Kle pa prepucavanje a je bil voznik prbit ali ni bil ali je kriv ali ni kriv.
Če imaš pešca(e) tik ob prehodu in če ravno ne leži(jo) na tleh, gre za namero prečkanja ceste in moraš ustavit. Če je pred žensko šel že tip čez cesto pa še toliko bolj!
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Tako je tudi PO PREDPISIH jebovas hitler,tito & stalin. Kle pa prepucavanje a je bil voznik prbit ali ni bil ali je kriv ali ni kriv.
Če imaš pešca(e) tik ob prehodu in če ravno ne leži(jo) na tleh, gre za namero prečkanja ceste in moraš ustavit. Če je pred žensko šel že tip čez cesto pa še toliko bolj!
Amen!