zgubljene teme

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
Kar nekaj časa nisem bil prisoten na forumu. Vendar ugotavljam da so nekatere teme kar odplesale v neznano. Zdaj pa razmišljam ce imamo nov plesni orkester z novim dirigentom. Ali pa smo mogoče pozabili osnove plesnih korakov.
A je pri ostalih tudi tako? Ali pa je samo pri meni tak občutek.
lp
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Kar nekaj časa nisem bil prisoten na forumu. Vendar ugotavljam da so nekatere teme kar odplesale v neznano. Zdaj pa razmišljam ce imamo nov plesni orkester z novim dirigentom. Ali pa smo mogoče pozabili osnove plesnih korakov.
A je pri ostalih tudi tako? Ali pa je samo pri meni tak občutek.
lp

nekateri so res pozabili osnove plesnih korakov in plesnega bontona. malo preveč so spotikali soplesalce, zato je dirigent začasno ukinil plesni del orkestra. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in Svobodnjak

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
Od aprila imamo novega umetniškega vodjo pa se je repertoar spremenil v skladu s tem.
Wagner se do nadaljnjega ne izvaja več, Prokofijev po želji.
 

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
A se gremo pol mal o wc papirju pogovarjat., Ampak samo o tem kaksnega uporabljamo doma. Če pa ugotovimo kakšnega uporablajo v parlamentu, pa moramo biti tiho, ker že smrdi po politicnih ritkah, in bo ban.
 

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
Vojna v ukrajini je tud politična tema, in to na visoki mdnarodni ravni .
Dajmo jo zablokirat.
Če dobro pomislim da je malo tem kjer ni vpletena takšna ali drugačna domača ali mednarodna poltika
Smo izgleda sele sedaj podedovali člen iz juge o vrbalnem deliktu. Pardon tudi to je politika.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
  • Všeč mi je
Reactions: boc

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
Zanimivo
Torej sem po tvoje trol v temi ki sem jo sam odprl.
Logika pa to...
Točka 2.


Tu pa še obširneje:



Zanimivo
Torej sem po tvoje trol v temi, ki sem jo sam odprl.
Logika pa to...
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Točno tako, ker si jo odprl z namenom trolanja. Zdaj se pa delaš nekako presenečen, da so teme o politiki izbrisali:valjamse:. Predvidevam, da si pred izbrisom deloval z drugim nickom, sedaj pa si se vrnil na starega.
Tukaj gre za precej pogosto (očitno) spreminjanje UP imena, ki ga forum dovoljuje mislim da vsake tri mesece. Kar nekaj uporabnikov z registracijami izpred 15 let ima že večkrat spremenjene nicke - očitno si moraš bit dober samo z enim adminom, da ti takoj potrdi prošnjo za zamenjavo nicka. Meni so pa 3 mesece "pacali", ko sem hotel samo iz male v veliko začetnico spremenit.
Eh, nima smisla vse skupaj.
 

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
moj en in edini nickname.
Razen če imam plagiatorja.

Da so politične teme prepovedali pa do danes nisem vedel.
Torej se lahko menimo samo še o topli vodi, vendar je tudi o tem vpletena politika, do okolja, do energije...
Mislim da tema brez poltike do česarkoli ne obstoja.
PA PA ALTER, vsaj za nekaj časa.
lp
napetost
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in BuDi

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
nominiranci za osebnost leta:
1345914.2e16d0ba.fill-800x450.jpg