Ženske različno cenjene?

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Žensko moraš ravno toliko razvajat da se ne počuti zapostavljeno in toliko, da ni razvajena in da še zna cenit stvari. Če je premalo, je nesrečna, če je preveč, se pravi vse kar si zmisli, je razvajena kokoš, ki ne ceni nič in hoče še in še. Če tega seveda ne dobi, je jok in stok. Enako je pri pozornosti. Mora bit v nekih razumnih mejah. Če ji ustrežeš vse v sekundi, si njen pesek, si ga najebal. Če pa ne narediš absolutno nič, pa je to nesrečna zveza.
Je pa res težko držat to ravnotežje
smile-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
"Je pa res težko držat to ravnotežje"

res je. moški že na začetku ponavad vse za*ebemo
crazy1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
meni se zdi zelo težko obdržat tako ravnotežje, saj se trudim, pa večkrat z.a.jebem...
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Seveda je težko za moške, vsaka ženska ima svoje predstave glede tega, kaj je premal in kaj preveč.

Se pa strinjam z Aresovo trditvijo, na začetku je preveč vsega, pol se pa to umiri in ženske seveda začnemo pogrešat te začetne stvari.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ja, pol pa začnete jamrat: "včasih si mi pa rožce skor vsak dan prinesel, zdej pa samo parkrat na let", "včasih sva pa tolk ven hodila jest",....

evil.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jah, dejstvo je, da je na začetku medsebojna privlačnost na višku. To je potem tudi razlog, da se oboji blazno trudimo, ko začetni žar mine, se vse skupja ohladi in posledično tudi razvajanje...ja, takle mamo, oz. za ta denar je to to...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ne vem, kaj jim ni jasno...če bo šel dnar za rože, nočne klube, kine, večerje, predstave,... kdo bo pa za stanovanje pa interij šparu? a to bo pa z lufta padlo al kaj?
confused-1.gif




tale je dobra:

metacafe

 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
tega nočejo razumet...itak smo pa za vse mi krivi, one nikoli, babje miselnosti se žal ne da spremeniti...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
tega nočejo razumet...itak smo pa za vse mi krivi, one nikoli, babje miselnosti se žal ne da spremeniti...

normalno! to je zarad tega, ker jih nimamo "zadost" radi
crazy1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Vsak naj si uredi zvezo tako, da bo ustrezala obema in po možnosti trajala.

Videl sem (vsaj površno) že precej parov, katerih sobivanje mi je popolnoma nejasno, ampak deluje in to že leta. Nekaterim je po nekaj letih prekipelo (tudi takim, bolj "normalnim"), nekaterim pa uspeva. Kako, zakaj? Ni mi jasno. Njim očitno je in če jim tako paše, zakaj pa ne?