propad moškega spola?

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Moški spol masovno izgublja na primarni agresiji in energiji. Ne govorim o primitivizmu, ampak o 'imeti jajca' in 'biti moški'. Ampak ne v smislu Murkota, ki je srečen, da je moški.
grin1.gif
Celotne generacije, ki se ustvarjajo, temeljijo na pasivnosti (emo.press). Če pričakujete, da bomo ženske prevzele pobudo še na področju pecarjenja, je to enostavno žalostno. Nekako je to še posebej prisotno pri slovenskih fantičih. Kdo bi vedel, zakaj. To boste vi bolje vedeli.

Ah dej dej. Tisti, ki so pa znani po tem, da vsako oblajajo (tok kot veliko tujcev) so pa kreteni. Ko boste enkrat vedle kaj bi rade, se bomo pa lahko kaj konkretno menli.
rolleyes-1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
gremo raje pod kak tuš na fitnesu...

Pa si končno priznal!
hysterical-1.gif


Sicer pa - tudi če kiksneš in pristaneš za rešetkami, te čaka tam tuš ... It's a win-win situation!
cheer.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ti se kar pojdi enakopravnost itd, ampak ne potem jokcat po spletnih forumih v smislu-kaj sem naredil narobe da mi je ušla/me prevarala.

Sicer pa-baba si najbolj zapomne dober fuk in dobrega fukača ne bo zaenolepo spustila iz rok.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Nisem rekla, da morajo vsako oblajat. Ampak malo več samozavesti ne bi škodilo.
zmaga.gif

Enako pri ženskah. Vse pravjo da moškim spuščajo neke signale, ki ji pa razumete sam ve ženske, ker boh ne dej, da bi jih moški opazu in ne bi odreagiral na njih.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Sicer pa-baba si najbolj zapomne dober fuk in dobrega fukača ne bo zaenolepo spustila iz rok.

S tem se pa strinjam. Če jo boš dobr nabrisu, se bo bolj obremenjevala s tem, da te more obdržat, kot pa s tem, da bi si kakšnega še za zraven našla. Enako velja za ženske. Če dobr seksa in se ne drži nazaj, moški ne bo iskal drugje.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Nisem rekla, da morajo vsako oblajat. Ampak malo več samozavesti ne bi škodilo.
zmaga.gif

Enako pri ženskah. Vse pravjo da moškim spuščajo neke signale, ki ji pa razumete sam ve ženske, ker boh ne dej, da bi jih moški opazu in ne bi odreagiral na njih.

Ma ja, to je pa posledica raznoraznih Lady, Nov in kaj vem kaj je še. Nazadnje sem to bral pred leti pri frizerju.

Potem pa še fantiči to berejo in dobiš ven raznorazne "metroseksualce" ki še žarnice ne zna zamenjat.
bonk.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
Citat:
Če moški ženski ni nadrejen in ji torej ne sme prisoliti klofute (v tvojem primeru bi si itak pred takim tipom nadela bele hlače in začela poplesovati, dokler on ne bi izhidnil od smeha), zakaj mora biti pa pobudnik 'parjenja'?

kot prvo, ne bi začela poplesavati, ampak bi bilo to zadnjič, da se me je sploh dotaknil (tako ali drugače) in, kot drugo - men je čist vseeno, kdo je pobudnik parjenja. Sej itak, da je fino, če tip pride prvi do mene, ampak se ravno tako ne bom obirala, če bo meni kdo všeč, pa mogoče ne bo on prvi prišel do mene. Been there, done that
wink-1.gif


PS: ne vem, kaj se tko obremenjuješ z mojo zadnjico in capoeiro, da jih moraš v vsakem postu privleči na dan. Bom počasi začela mislit, da ti je všeč (sej veš, faza zanikanja pa to
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
No, če izpustimo tisto o tvoji zadnjici (kar tolaži se, da mi je všeč, norosorožji pa slonji zadki mi niso, pa breze zamere, sej se samo hecam...mislim glede primerjavi z omenjenimi živalmi, da ne bo pomote), moraš priznati, da je ostalo vsaj poskus argumentacije, če ne gre ravno za kakšno mojo izredno duhovito zamislico.
grin1.gif


Drugače pa, če nas tako uničujejo s kemijo, kako za vraga ženske pričakujete, da bomo delali vse, kar so delali naši dedki, ko še ni bilo kemije, po drugi strani pa po vaše tudi tega, kar so delali naši predniki, ne smemo, recimo PNG ne smeš niti prisoliti vzgojne zaušnice in ji reči "mouč baba", saj se ti lahko kaj hitro dogodi, da te naslednji dan prebudi neka čudna glasba, ko pogledaš skozi okno, pa v krogu zunaj poplesujejo neki njeni kolegi in čakajo, da prideš ven. Nja, v takem primeru verjetno pride prav gajba gnilega paradižnika in belo ne bo nikdar več belo, reklame za praške gor ali dol.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ti jz lahko povem da nima velike riti, čeprov mislš nasprotno in nevem kaj te tok moti capoeira. enim je to všeč, enim bok, drugim pijančevanje... sej ona pa teb ne meče naprej da zgledaš na fotki kot serijski morilec
wink-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ja sej če maš 30kg s pojstlo vred, potem ti bo njena rit res velika. za pravega moškega pa pač ne.
wink-1.gif