Ženske različno cenjene?

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Vprašanje se nanaša predvsem na moški spol.
Zanima me zakaj nekatere ženske, ki niso ravno najboljše gospodinje, niti ne kažejo kakih posebnih nežnosti svojim moškim
dosežejo vse, no v mejah finančne možnosti moškega?
V okolici kjer prebivam sem opazila, da si žena, lahko omisli skorj vse, če ni dovolj denarj apač mož še "fuša" po službi.
Nekatere ženske pa dajo vse od sebe, da ustrežejo svojim moškim, a si niti para čevljev ne smejo kupiti, ne da bi jo moški grdo gledal.
Ne mislim že 20. para čevlev, pač pa samo enega, ker jih potrebuje, ne, ker bi se rada " afnala".
confused-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
E vidiš babi.

Takšne ste bolj vas na kratko držimo raje nas imate.

Bolj vas razvajamo bolj se zmišljujete in manj vam je prav, če kaj ne dobite.

Tanka je meje med optimalnostjo.

Ehh kdo bi vas razumel.
A, tako je to, da vas imamo takšne kakršne ste radi
cheer.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Zato, ker si take ženske (vsaj ponavadi) najdejo moške, katere lahko kontrolirajo. Ti pa si v takem položaju zato, ker si naredila ravno obratno (če te dec grdo gleda, če si hočeš kupiti čevlje). Jih je pa tudi veliko, ki se ne gledajo grdo, če si enkrat eden in drugič drugi kaj privošči. Hvala bogu, tudi taki obstajajo, sploh pa odkar so ženske začele tudi hodit v službo. Žal, gospodinjstva danes skoraj nihče več ne ceni, glavno je, koliko prineseš domov (in glede na današnje čase, je potrebno domov prinesti kar veliko).
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Si že slišala tisti vic: Podobnost med moškim in parketom? Če ga prvič dobro položiš lahko vse življenje po njemu hodiš
wink-1.gif


Malo za hec
grin1.gif
 

Miha

Zelenc'
24. jul 2007
1
0
1
Kaj pa rabis v Bakovcih nove cevlje? Sej okol hise in po njivi lahko skaces tudi bosa
evil.gif


Sedaj pa resno:
Mogoce pa druge dekline pravilno noto brenkajo in so pac moski bolj veseli prijazne besede kot pa skoz neki kurcanja
bonk.gif
 

mrzli

Pripravnik
24. jul 2007
41
0
6
Jaz pravim kako si zrihtaš.Če pustiš da si copata si sam kriv.
Je pa res da se prej zgodi da vredu punce dobijo kretene ki jih izkoriščajo kjer se da.
Kaj čmo življenje je kruto.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
No to temo nisem odprla v smislu, da meni moj partner ne dovoli kupiti čevljev.
Ampak sem opazila med kolegi, znanci, sosedi, da tiste ženske, ki manj naredijo za svoje moške so več vredne, ko tiste, ki so prijazne, skrbne in pridne gospodinje.
Kar pa se tiče polaganja pa se na začetku vsi trudimo hehe. Zato mi tisto ni jasno, da so moški, ko parket, če ga prvič dobro položiš....
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Kako veš, da tiste ženske manj naredijo za svoje moške? Tud akcija v spalnici, ostalih bivalnih prostorih in premičninah šteje.
wink-1.gif
Jaz še vedno mislim, da so si kvečjem dobro postlale.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
No to temo nisem odprla v smislu, da meni moj partner ne dovoli kupiti čevljev.
Ampak sem opazila med kolegi, znanci, sosedi, da tiste ženske, ki manj naredijo za svoje moške so več vredne, ko tiste, ki so prijazne, skrbne in pridne gospodinje.
Kar pa se tiče polaganja pa se na začetku vsi trudimo hehe. Zato mi tisto ni jasno, da so moški, ko parket, če ga prvič dobro položiš....

poznam en par, kjer je ona pridna gospodinja, vse ma pospravljeno tipi top, le svoje podstrešje ne. Mož hodi v službo in na fuš, ona pa je že 6 let doma (ne migne s prstom, da bi si službo našla), stara je cca. 45 let. Njena sestra je rekla, da ji je pred 2 letoma zrihtala šiht, pa je kao rekla, da ona za minimalno plačo ne gre delat (ima pa baje 6 razredov OŠ končane)...mislim haloooooo!!!
bonk.gif

Mož ves denar ki ga zasluži da njej, da pol ona razpolaga z kešom.
bonk.gif


se pravi, da tudi to ni ok....ni samo važno, da si oh in sploh gospodinja....ostalo pa je pod nulo
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:

Kako veš, da tiste ženske manj naredijo za svoje moške? Tud akcija v spalnici, ostalih bivalnih prostorih in premičninah šteje.
wink-1.gif
Jaz še vedno mislim, da so si kvečjem dobro postlale.




Poleg tega je težko ceniti nek odnos kot zunanji opazovalec. Itak noben ne ve kakšna je situacija za zaprtimi vrati in koliko kdo dejansko naredi za koga. Sploh pa ni vse v gospodinjenju. Bolj boš cenil človeka, ki te bo v težkih trenutkih znal postaviti na noge, ki te bo znal nasmejati in iz tebe potegniti najboljše, kot pa nekoga, ki bo vestno pral posodo in ribal tla. Konec koncev je prvo umetnost, pomivanja posode pa smo zmožni vsi, le da se večini pač ne da.
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia


[/QUOTE] :

Poleg tega je težko ceniti nek odnos kot zunanji opazovalec. Itak noben ne ve kakšna je situacija za zaprtimi vrati in koliko kdo dejansko naredi za koga. :

[/QUOTE]





se strinjam, točno to sem prej hotela povadati!
 
Nazadnje urejeno:

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Ampak jaz te osebe zelo dobro poznam, ker smo še ali pa smo bili v rednih stikih, kolegi in sorodniki.
Prav veliko ni skritega, če se redno videvamo z nekaterimi še, z drugimi ne več, ker sem se preselila z Gorenjske v Prekmurje.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Na Gorenjskem sem bila v rednih stikih z enim parom, tu je ženka imela moškega ovitega okoli prsta,
na Štajerskem imam prijatelje s katerimi se redno videvamo še sedaj, žena ne dela, mož ji nudi vse kar si lahko finančno privošči,
tu v Prekmurju pa je tudi par, ki ga vidim vsaki dan in ravno tako žena je alfa in omega, kuha ji tašča, mož cele dneve dela, ona pa vse doseže kar ji pade na pamet, poleg službe skoraj nič ne dela.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Ja, pol ženska le ima službo.
cool-1.gif
To pomeni, da tudi ona prinese nekaj denarja.
Samo imaš pa viška energije, da se ti da tako znance analizirat. Čeprav res ne moreš vsega vedet, razen če skupaj spite.
grin1.gif