Ženske in kompleksi pri tankanju

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Vprašanje: Spoznal sem en kup samostojnih in neodvisnih ženk, ki imajo probleme it tankat avto. Ni ji problem dati denar, ampak ji je problem iti na pumpo, vtaknit pištolo v avto, in it plačat. WTF!?

Poznam od kolega mami. On ali sestra morata iti tankat avto. Ona ga že ne bo. da denar in morata otroka iti tankati. Ko sem jo vprašal zakaj tega ne more, sem dobil odgovor, da se to ne sprašuje.

Sodelavka, samska 35, močna in neodvisna ženska :) dostikrat prosi nas sodelavce če ji lahko tankamo avto. Pumpa je 50 m od tam kjer delamo. da ti 50 eur in ji greš tankat (dostikrat izgovor, pejd po tavelko Milko na Petrol pa dej mi ga še tankaj).

Pa hodil sem ene 3 mesece z eno ki me je tudi nekajkrat prosila če ji grem tankat, da to sovraži.

Mi lahko kdo to objasni?

Fobije, nesposobnosti, feminizem... Ne razumem.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
777
195
43
Pomojem marsikatera ženska noče iti tankat, ker se enostavno boji, da bo kaj narobe naredila, napačno gorivo itd. Če je pa ženska močna in neodvisna, kot trdi avtor teme, da jih je videl, pa noče tankat, je pa to milo rečeno čudno in zna biti da ima ta ženska neke potlačene zamere do svojega očeta iz zgodnjega otroštva, lahko v odnosu do svoje matere, če se je kot otrok poistovetila z njo (kar naj bi se vsaka hčerka). Noče se postavljat v očetovo kožo, saj je evidentno da predstavlja pištola moški (očetov) penis in luknja za tankat, žensko (mamino) vagino.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Pomojem marsikatera ženska noče iti tankat, ker se enostavno boji, da bo kaj narobe naredila, napačno gorivo itd. Če je pa ženska močna in neodvisna, kot trdi avtor teme, da jih je videl, pa noče tankat, je pa to milo rečeno čudno in zna biti da ima ta ženska neke potlačene zamere do svojega očeta iz zgodnjega otroštva, lahko v odnosu do svoje matere, če se je kot otrok poistovetila z njo (kar naj bi se vsaka hčerka). Noče se postavljat v očetovo kožo, saj je evidentno da predstavlja pištola moški (očetov) penis in luknja za tankat, žensko (mamino) vagino.
Če je independent in full woke ji je vsak ki ji gre tankat ali menjat žarnico prtegnjen.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.708
3.590
113
Jaz za kaj takega prvič slišim. A ročno zategnit in vrata odprirat jim pa rata samim? In zakaj ročno lahko zategne, tankat pa ne more?
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
337
224
43
če bi men hotu it kdo tankat bi mu tud pustu. Ne vem zakaj se tolk čudite pametnim ženskam, ki izkoristijo deca, ki nabira pike pri bejbi. :) V starih časih je blo prov OK. Mal sem odprl šipo mu povedu za kolk naj natanka. Pol smo se pa moderniziral in digitaliziral in zdej gospodje stojijo za pultom in kasirajo, mi mormo pa sami tankat, pa sprehod do vrste na blagajni ….. ful smo napredoval. No tud zato mam EV :)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.382
3.473
113
če bi men hotu it kdo tankat bi mu tud pustu. Ne vem zakaj se tolk čudite pametnim ženskam, ki izkoristijo deca, ki nabira pike pri bejbi. :) V starih časih je blo prov OK. Mal sem odprl šipo mu povedu za kolk naj natanka. Pol smo se pa moderniziral in digitaliziral in zdej gospodje stojijo za pultom in kasirajo, mi mormo pa sami tankat, pa sprehod do vrste na blagajni ….. ful smo napredoval. No tud zato mam EV :)
Nič nisi napredoval.
Tukaj tudi sam ta vsrani kabel not vtikaš.

V Srbiji pa pride bencin kelner in ti nalije.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.708
3.590
113
Večja ko je ciganija (praviloma južneje in vzhodneje), bolj vedo čemu je tankštela namenjena. Mi smo tako napredni da na petrolu delamo vse, samo tankamo ne. Vprašaj petrol, saj je na alterju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in Kamele0N