Ženske in kompleksi pri tankanju

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Vprašanje: Spoznal sem en kup samostojnih in neodvisnih ženk, ki imajo probleme it tankat avto. Ni ji problem dati denar, ampak ji je problem iti na pumpo, vtaknit pištolo v avto, in it plačat. WTF!?

Poznam od kolega mami. On ali sestra morata iti tankat avto. Ona ga že ne bo. da denar in morata otroka iti tankati. Ko sem jo vprašal zakaj tega ne more, sem dobil odgovor, da se to ne sprašuje.

Sodelavka, samska 35, močna in neodvisna ženska :) dostikrat prosi nas sodelavce če ji lahko tankamo avto. Pumpa je 50 m od tam kjer delamo. da ti 50 eur in ji greš tankat (dostikrat izgovor, pejd po tavelko Milko na Petrol pa dej mi ga še tankaj).

Pa hodil sem ene 3 mesece z eno ki me je tudi nekajkrat prosila če ji grem tankat, da to sovraži.

Mi lahko kdo to objasni?

Fobije, nesposobnosti, feminizem... Ne razumem.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Vprašanje: Spoznal sem en kup samostojnih in neodvisnih ženk, ki imajo probleme it tankat avto. Ni ji problem dati denar, ampak ji je problem iti na pumpo, vtaknit pištolo v avto, in it plačat. WTF!?

Poznam od kolega mami. On ali sestra morata iti tankat avto. Ona ga že ne bo. da denar in morata otroka iti tankati. Ko sem jo vprašal zakaj tega ne more, sem dobil odgovor, da se to ne sprašuje.

Sodelavka, samska 35, močna in neodvisna ženska :) dostikrat prosi nas sodelavce če ji lahko tankamo avto. Pumpa je 50 m od tam kjer delamo. da ti 50 eur in ji greš tankat (dostikrat izgovor, pejd po tavelko Milko na Petrol pa dej mi ga še tankaj).

Pa hodil sem ene 3 mesece z eno ki me je tudi nekajkrat prosila če ji grem tankat, da to sovraži.

Mi lahko kdo to objasni?

Fobije, nesposobnosti, feminizem... Ne razumem.
Objasnit ti ne morem drugač, kot da se s čudnimi babamu družiš!:evil:
 
Vprašanje: Spoznal sem en kup samostojnih in neodvisnih ženk, ki imajo probleme it tankat avto. Ni ji problem dati denar, ampak ji je problem iti na pumpo, vtaknit pištolo v avto, in it plačat. WTF!?

Poznam od kolega mami. On ali sestra morata iti tankat avto. Ona ga že ne bo. da denar in morata otroka iti tankati. Ko sem jo vprašal zakaj tega ne more, sem dobil odgovor, da se to ne sprašuje.

Sodelavka, samska 35, močna in neodvisna ženska :) dostikrat prosi nas sodelavce če ji lahko tankamo avto. Pumpa je 50 m od tam kjer delamo. da ti 50 eur in ji greš tankat (dostikrat izgovor, pejd po tavelko Milko na Petrol pa dej mi ga še tankaj).

Pa hodil sem ene 3 mesece z eno ki me je tudi nekajkrat prosila če ji grem tankat, da to sovraži.

Mi lahko kdo to objasni?

Fobije, nesposobnosti, feminizem... Ne razumem.

morda butasto, ampak morda bi to lahk blo to...morda se bojijo da se tank prenapolni pa bo šel bencin vsenaokrog. Morda ne vedo da se dovod iz pištole zaustavi ko je tank poln
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Moja se tudi tega izogiba. Pravi da je to posel za dedce pr bajti, da za avte skrbijo. Če je nuja gre pa tudi sama. No meni paše, ker vsaj takrat njen avto v roke dobim, pa mal prekontroliram gume, pa tekočine, pa če kje kej ruži, itd. Pa še na pir se lohk oglasim, brez kasnejše jezikove župe.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Men je to smešno....vse neodvisne in samostojne...emancipirane....brez avta ne zna živet....a druzga ko ključa obrnt jo ne zanima. (pa ne moje....bivše so pa ble take vse :bruh:)

Bi razumel če bi rekla....mi pol roke smrdijo po gorivu....sam ko vsi vemo da ni to...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in sandra

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Sej ni treba scene delati. Reci ji ok, gres mirno po koš perila, srajce pomoznosti polozis na kavc in mirno reces, ti mi tacajt tole zlikaj. Deluje na zacetku veze. Ce se strinja si zadel pravo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: R0KY in Kamele0N

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Nekateri ljudje so pač funkcionalno nesposobni za življenje v sodobnem svetu. Dobro poznam eno tako gospo, ki ne tanka sama, čeprav se vozi 20 km dnevno v službo v eno smer. Poznam kup drugih žensk, ki nikoli ne peljejo avta, če z družino kam gredo, oziroma denimo nikoli ne vozijo v tujini.
Poznam kup moških, ki ne zna skuhati prav nič in ne znajo skupaj spraviti pralnega stroja s perilom. Ko so bi bile žene v bolnici, denimo zaradi poroda, so jim to mamice porihtale.
Funkcionalne nesposobnosti so vseh vrst. Tankanje je med njimi še najmanjše zlo.