Ženske in kompleksi pri tankanju

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Vprašanje: Spoznal sem en kup samostojnih in neodvisnih ženk, ki imajo probleme it tankat avto. Ni ji problem dati denar, ampak ji je problem iti na pumpo, vtaknit pištolo v avto, in it plačat. WTF!?

Poznam od kolega mami. On ali sestra morata iti tankat avto. Ona ga že ne bo. da denar in morata otroka iti tankati. Ko sem jo vprašal zakaj tega ne more, sem dobil odgovor, da se to ne sprašuje.

Sodelavka, samska 35, močna in neodvisna ženska :) dostikrat prosi nas sodelavce če ji lahko tankamo avto. Pumpa je 50 m od tam kjer delamo. da ti 50 eur in ji greš tankat (dostikrat izgovor, pejd po tavelko Milko na Petrol pa dej mi ga še tankaj).

Pa hodil sem ene 3 mesece z eno ki me je tudi nekajkrat prosila če ji grem tankat, da to sovraži.

Mi lahko kdo to objasni?

Fobije, nesposobnosti, feminizem... Ne razumem.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.432
5.452
113
Pa te je naučila. 1x fejst zajebe, ji nikoli več ni treba.

Tipi se tako losajo pomivanja posode. Razbijejo en talar iz taščinega seta, nikoli več ni treba.

To je tudi tko... Od viska glava ne boli... Pejd tankat, ko pa enkrat na kapiji pa, bemtis ni povedal katerega. Ko pride do avta in tipa in tega ljubezenska odnosa, je bolj varna pot, ce si reces, samo najboljse (odnosno najdrazje) je dovolj dobro. Predstvavjaj si, da tanka obicnega, pa dedec ven pade. Do groba bi poslusala. Najraje bi katera tisto njegovo kureto skupaj z njim v trugo dala ali pa namesto nje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in mosseero

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.432
5.452
113
Če ne veš na kateri strani imaš luknjo (ženske pa leva in desna navigacija, evolucijsko ni ravno na nivoju moškega) ali pa je vse zasedeno na tvojem pasu in greš na pumpo na napačno stran, potem pa moraš vlečt čez avto/okoli avta, se včasih počutiš kot da opravljaš delo gozdarja. Sej če si oblečen za v delavnico pograbiš cev pa povlečeš, ampak v oblekici, po možnost beli pa to ni ravno enostavno opravilo.

Drugače to da imajo avti na armaturki označeno stran na kateri se toči sem izvedel od ženske (najbrž 95% alterja tega ne ve), tako da očitno se ene s pametjo lotevajo problema! ;)

Ni res... Vse prevec avtomobilom ima na desni ugotavljam. Vedno kolona za desne in nikdar za leve. Tako, da kar dostikrat vlecem na drugo stran, ker se mi ne da cakati. Nobenega napora, nobenega spilagea. Če se prav lotis seveda. Vleces naravnost do ustrezne dolzine s cuclom gor in potem gres nazaj do avta okoli ovinka. Nobenega napora...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.863
3.891
113
Ni res... Vse prevec avtomobilom ima na desni ugotavljam. Vedno kolona za desne in nikdar za leve. Tako, da kar dostikrat vlecem na drugo stran, ker se mi ne da cakati. Nobenega napora, nobenega spilagea. Če se prav lotis seveda. Vleces naravnost do ustrezne dolzine s cuclom gor in potem gres nazaj do avta okoli ovinka. Nobenega napora...

Deluje če veš do kje parkirat, večina jih pakira preden pomisli kje imajo luknjo. Parkiraš tako da samo vtakneš, potem pa ugotoviš da je luknja na drugi strani. Potem imaš pa celo rit od avta preko pa da te vidimo kako povlečeš ...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.432
5.452
113
Dobr, ampak vecina ljudi vozi svoj avto, ne menja. Ce si ne zapomnis kje imas, si malo cuden, ne glede na spol. Da, prve parkat malo probas, ok... Pol pa ze ves. Kje je, do kje zapelat itd itn... Kot parkiranje v kaki na knap domaci garaži. Gledas spredaj luci, kako se prekrizajo in do kod (ce ni senzorjev) pa vsak ima kako svojo foro. V prvo, pa da nobeden prej ne pove... Pac malo popravis, pol pa ves. Edina prednost, ki jo zenske tukaj imamo je, da ce zacnes avto popravljat, si nobeden kaj dosti ne misli, razen pac "baba ko baba", pri moskih pa zajebancija na racun voznje in avta je pa skoraj najhuje, kar lahko komentiras...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.432
5.452
113
Kakor ti je lazje... Glede na potek teme, mi pa res ni jasno, cesa je zensk strah. Tako kot nekateri tipi znajo zakomplicirati se tako enostavno stvar, bi si tezko sramoto naredila.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.384
9.822
113
kod Džej-Zija
To je tudi tko... Od viska glava ne boli... Pejd tankat, ko pa enkrat na kapiji pa, bemtis ni povedal katerega. Ko pride do avta in tipa in tega ljubezenska odnosa, je bolj varna pot, ce si reces, samo najboljse (odnosno najdrazje) je dovolj dobro. Predstvavjaj si, da tanka obicnega, pa dedec ven pade. Do groba bi poslusala. Najraje bi katera tisto njegovo kureto skupaj z njim v trugo dala ali pa namesto nje...
Obstaja sicer tudi ta možnost. Ampak morda ena od 100 žensk loči bencine med sabo. Zato je bolj verjetna tista, da ji je ta ročka pod roke prišla, pa je pač to tankala.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.432
5.452
113
Dej no mir... Pa menda ja to ne verjames... Ce mislis, a jih locim med seboj po sestavi in performasih in tak, jih ne. Tak kot marsikateri dedec ne, kljub temu da bo tak vtis dajal, ce sploh je kaka razlika. Da pa ne zna cene pogledat, kateri je cenejsi pa kateri drazji... To pa zenska zna veliko bolje.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.384
9.822
113
kod Džej-Zija
Dej no mir... Pa menda ja to ne verjames... Ce mislis, a jih locim med seboj po sestavi in performasih in tak, jih ne. Tak kot marsikateri dedec ne, kljub temu da bo tak vtis dajal, ce sploh je kaka razlika. Da pa ne zna cene pogledat, kateri je cenejsi pa kateri drazji... To pa zenska zna veliko bolje.
Saj to jih tudi dedci ne. Smo imeli veliko debat o učinkih 100-oktanskega bencina. Ampak po ceni pa ločimo. Pa v nekaterih primerih po imenu. Premium vs navaden pa take fore. :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.936
5.471
113
Dugače to da imajo avti na armaturki označeno stran na kateri se toči sem izvedel od ženske (najbrž 95% alterja tega ne ve), tako da očitno se ene s pametjo lotevajo problema! ;)
Novi nimajo več.....vsaj PSA lcd varjante se ne spomnim da bi mele....

Analogni števci majo pa puščico pri tanku na armaturki ja....
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.432
5.452
113
Najbrz bi... Zelo rada bi sprobala to teorijo, pa zal ne bo nic iz tega.

P.s.
Moj avto nima nobene oznake, na kateri strani so vratca.
 
Tudi to zmorem, ce bi drugace mogla cakat se 15min v vrsti. Pa sem švoh ponmoje, celo za zensko. To je ocitno ena izmed tistih stvari, ki recejo, da so "moske", ker so jim sitne. Kot meni kosnja trabes samohodno kosilnico. Moj 5 letnik res malo slabo kote ubere, ampak jaz pa sploj ne morem...

Ni res... Vse prevec avtomobilom ima na desni ugotavljam. Vedno kolona za desne in nikdar za leve. Tako, da kar dostikrat vlecem na drugo stran, ker se mi ne da cakati. Nobenega napora, nobenega spilagea. Če se prav lotis seveda. Vleces naravnost do ustrezne dolzine s cuclom gor in potem gres nazaj do avta okoli ovinka. Nobenega napora...

majkemi sam ti si pa opasna....
 
  • Haha
Reactions: ales85