Ženske in kompleksi pri tankanju

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Vprašanje: Spoznal sem en kup samostojnih in neodvisnih ženk, ki imajo probleme it tankat avto. Ni ji problem dati denar, ampak ji je problem iti na pumpo, vtaknit pištolo v avto, in it plačat. WTF!?

Poznam od kolega mami. On ali sestra morata iti tankat avto. Ona ga že ne bo. da denar in morata otroka iti tankati. Ko sem jo vprašal zakaj tega ne more, sem dobil odgovor, da se to ne sprašuje.

Sodelavka, samska 35, močna in neodvisna ženska :) dostikrat prosi nas sodelavce če ji lahko tankamo avto. Pumpa je 50 m od tam kjer delamo. da ti 50 eur in ji greš tankat (dostikrat izgovor, pejd po tavelko Milko na Petrol pa dej mi ga še tankaj).

Pa hodil sem ene 3 mesece z eno ki me je tudi nekajkrat prosila če ji grem tankat, da to sovraži.

Mi lahko kdo to objasni?

Fobije, nesposobnosti, feminizem... Ne razumem.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.863
3.891
113
Tudi tanov ceed ima, najbrz sedaj vleče EVje v temo pa še tam imaš najbrž znak vtikača obrnjen v smer kamor gre dejansko vtikač. Drugače če nima pri "števcu" za nivo je lahko puščica še na lučki za nizek nivo ali pa na knofu ali ročici za odpiranje vratc. Sicer pa offtopic, samo kot zanimivost sem privlekel tole noter.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in tony

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
na netu se da prebrati desca, ki ga je doletela tale tema, iz lepega kar naenkrat. tankat mu je hodila zena, on ni mogel vec.

slo je za anksiozno motnjo, ki se je pac na ta nacin ( nekaj kar model ni pocel vsak dan) pokazala. psiholog je to znal zdiagnosticirati in postimati s psihoterapijo. po mojem je pogosto to to.

no, druga moznost je pa lenoba oz. komoditeta. ce se ji desci pustite, zakaj pa ne? kolikokrat pa vas zena pedena na mnogo drugih podrocjih, dnevno? v povprecju mnogo bolj kot obratno.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
To imajo tisti za kitajsko.
A ta je za kitajski trg?
1659455524372.png
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.484
818
113
To imajo tisti za kitajsko.
Pa Mercedes A klasa.
Pravi nemški avto pa ima na desni, zaradi varnosti, če ti na avtocesti goriva zmanjka in moraš z kanglico doliti in si na varnem za avtom in ne na cesti.
Pravemu Nemcu na AC pač ne zmanjka goriva. Če pa kakega gastrbajterja odnese tovornjak, pa škode ni več kot en zvit odbijač.
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15