Ženske in kompleksi pri tankanju

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Vprašanje: Spoznal sem en kup samostojnih in neodvisnih ženk, ki imajo probleme it tankat avto. Ni ji problem dati denar, ampak ji je problem iti na pumpo, vtaknit pištolo v avto, in it plačat. WTF!?

Poznam od kolega mami. On ali sestra morata iti tankat avto. Ona ga že ne bo. da denar in morata otroka iti tankati. Ko sem jo vprašal zakaj tega ne more, sem dobil odgovor, da se to ne sprašuje.

Sodelavka, samska 35, močna in neodvisna ženska :) dostikrat prosi nas sodelavce če ji lahko tankamo avto. Pumpa je 50 m od tam kjer delamo. da ti 50 eur in ji greš tankat (dostikrat izgovor, pejd po tavelko Milko na Petrol pa dej mi ga še tankaj).

Pa hodil sem ene 3 mesece z eno ki me je tudi nekajkrat prosila če ji grem tankat, da to sovraži.

Mi lahko kdo to objasni?

Fobije, nesposobnosti, feminizem... Ne razumem.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
No ja še ena cvetka ki sem se jo moral naučiti. Ker imam v familiji 2 avta - dizel in bencin, sem se enkrat na Hofer črpalki zmotil in samo dvignil napačno ročko dol iz avtomata. Ni šans da jo doložiš pa naprej tankaš z drugo - najprej preklic nakupa in ponovi vajo od začetka z nakupom
mislim, da to velja na vseh črpalkah: ko enkrat odložiš ročko, se celoten avtomat zaklene. odklene se šele, ko plačaš račun oz. ga črpalkar odklene. To je namenjeno temu, da kdo ne natoči naskrivaj goriva s tvojega avtomata, ko greš ti v trgovino plačat gorivo.
velja pa tudi obratno: dokler ne odložiš ročke, se avtomat ne zaklene in ne moreš plačati goriva.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Ženska je lahko enakopravna v nekaterih stvareh, ne more pa biti ENAKA moškemu posvsod, enostavno zato ker nima med nogami organa. Lahko postavijo žensko na čelo vojske in policije, ampak s tem uničujejo vojsko in policijo, ker ženska ne more poveljevat vojski in policiji, katera sta tipična moška poklica. Ne more se kurčit vpiti nad vojaki ker nima tiča, čisto enostavno je to. Ni to naravno. Vojaka ne more pripravit na boj ženska, tak vojak ki ga vodi ženska se bo usral v hlače ob prvem boju.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Res je. Ker nima tiča tudi ne more bit tak kreten kot je lahko samo nekdo s tičem.

Za bojno pripravljenost kot jo imamo mi jim lahko poveljuje tudi karkoli iz nabora lgbtqa+. Ali opica ali kandelaber.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Ženska je lahko enakopravna v nekaterih stvareh, ne more pa biti ENAKA moškemu posvsod, enostavno zato ker nima med nogami organa. Lahko postavijo žensko na čelo vojske in policije, ampak s tem uničujejo vojsko in policijo, ker ženska ne more poveljevat vojski in policiji, katera sta tipična moška poklica. Ne more se kurčit vpiti nad vojaki ker nima tiča, čisto enostavno je to. Ni to naravno. Vojaka ne more pripravit na boj ženska, tak vojak ki ga vodi ženska se bo usral v hlače ob prvem boju.
Če bi iz te teme potegnil nek statistični vzorec o Slovencih bi rekel, da 3/4 moške populacije v SLO zaničuje ženske in jih ima za popolnoma nesposobne. Čudno, da imate eni sploh družine in otroke, ko imate tako razmišljanje o ženskah v letu 2022. Kaj te taki naredite če vam žena rodi hčerko?
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Če bi iz te teme potegnil nek statistični vzorec o Slovencih bi rekel, da 3/4 moške populacije v SLO zaničuje ženske in jih ima za popolnoma nesposobne. Čudno, da imate eni sploh družine in otroke, ko imate tako razmišljanje o ženskah v letu 2022. Kaj te taki naredite če vam žena rodi hčerko?
Heh. Ne razumeš ti nič! Spoštujem jaz ženske. Imamo ženske in moške. In vsak ima svojo vlogo. Temu se reče zdravo tradicionalno razmišljanje, ki rezultira v otrocih ki imajo pošlihtano podstrešje in niso zblojeni kot v primeru če so vloge pri starših pomešane. Mimogrede imam jest hčerke ne sinov ;)
 
5. apr 2015
1.336
692
113

Če bi iz te teme potegnil nek statistični vzorec o Slovencih bi rekel, da 3/4 moške populacije v SLO zaničuje ženske in jih ima za popolnoma nesposobne. Čudno, da imate eni sploh družine in otroke, ko imate tako razmišljanje o ženskah v letu 2022. Kaj te taki naredite če vam žena rodi hčerko?
To samo gobezdanja, ko žensk ni zraven. Ko so poleg, so pa cucki.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Ker zgodovina ne pozna kraljic, cesaric, itd, ki so vladale in pošiljale vojske v boj. Janezova glava pa ene ministrice ne zmore sprocesirat.
To je podobno kot bolj kot si antigay, bolj te dejansko rajcajo tipi.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Tankat ni treba znati. Je pa potrebno malo več denarja denar. V Italiji sem te dni videl, da trenutno dodajo 0,22 € / liter, če ti tanka uslužbenec. Pošteno do obeh. Črpalkar lahko zasluži, voznik si ne rabi mazati rok.
Res pa je, da to pri nas zaradi neprestanih vladnih regulacij večino časa ni možno.