Zakaj se mularija pobija?

BikZaRazplod

Zelenc'
24. dec 2007
22
0
1
Pohorje
He he, tale tema mi je pa polepšala dan
smile-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Vsi smo si različni na cestah pač. Vsi delajo nesreče. Veliko nesreč se zgodi tudi pač zarad preproste ne-sreče. Ti se voziš 20 km/h tm pa ti skoč opred avto iz grmovja srna. Ti reagiraš se probaš umaknt in lihk v tistem trenutku pripelje nasprot en po svojem pasu in bum. Tu je pač nesreča...

Nismo vsi dinamiki slabi vozniki in povzročitelji nesreč in nismo vedno dinamiki...ko se boš peljal z mano me boš lahko sodil...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik BikZaRazplod pravi:
He he, tale tema mi je pa polepšala dan
smile-1.gif

No, zdaj pa pričakuj odgovore v stilu "o mrtvih vse dobro"....

Čeprav maš res.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Nismo vsi dinamiki slabi vozniki in povzročitelji nesreč in nismo vedno dinamiki...ko se boš peljal z mano me boš lahko sodil...

Se podpišem... ne vem pa kje sem te sodil...

Če že, pa bi se raje z R5GTT na kakem slalomu peljal
zmaga.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Verjetno sem zagovarjal kkšnga dinamika:D


Itak da bi se in se tud bom ko bo poštimana tko kot se za gre
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Verjetno sem zagovarjal kkšnga dinamika:D

No jest se prištevam med dinamike.....

Citat:
Itak da bi se in se tud bom ko bo poštimana tko kot se za gre
0

Aja sem razumel kot da vabiš na furo, pa sem rekel da bi raje se pridružil na kaki stezi kot balast :D
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Neka se, neka se....fantje nbenga ne boste obudil od mrtvih mal verjetn tud, da boste kero nesrečo preprečl....
Tk da....nimaš kej, tko je, usoda al kaj.....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nažalost mi tle nemormo velik nardit.. Lahk neki na seb nardiš sam dvomm da se boš spametoval zarad enga topica:D
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik BikZaRazplod pravi:
He he, tale tema mi je pa polepšala dan
smile-1.gif
Upam, da je še dolgo trpel v kabini (piše, da ni takoj umrl, tako da...). Pravici je zadoščeno.

aplauz.gif


In zdaj ko je hudo trpel in po pravici umrl... kako bo to vplivalo na umiritev vožnje ostalih dinamikov?

Aja, ups - ti ne berejo cajtngov, ne gledajo dnevnika,.... Hudiča, ti niti ne vedo, da se je sploh kaj zgodilo!
shocked-1.gif


Kje že je tak plus za nas vse ostale, da je on dolgo trpel, preden je umrl? Mar ne bi bilo bolje, da bi ostal živ in morebiti celo na svojem zgledu razložil, da to ni najbolj pametno?

Aja - spet pametujem napačnim ljudem.
smirk-1.gif
 

BikZaRazplod

Zelenc'
24. dec 2007
22
0
1
Pohorje
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Citat:
Uporabnik BikZaRazplod pravi:
He he, tale tema mi je pa polepšala dan
smile-1.gif
Upam, da je še dolgo trpel v kabini (piše, da ni takoj umrl, tako da...). Pravici je zadoščeno.

aplauz.gif


In zdaj ko je hudo trpel in po pravici umrl... kako bo to vplivalo na umiritev vožnje ostalih dinamikov?

Aja, ups - ti ne berejo cajtngov, ne gledajo dnevnika,.... Hudiča, ti niti ne vedo, da se je sploh kaj zgodilo!
shocked-1.gif


Kje že je tak plus za nas vse ostale, da je on dolgo trpel, preden je umrl? Mar ne bi bilo bolje, da bi ostal živ in morebiti celo na svojem zgledu razložil, da to ni najbolj pametno?

Aja - spet pametujem napačnim ljudem.
smirk-1.gif

V bistvu to, da je umrl, ni spremenilo ničesar glede ostalih. Se popolnoma strinjam. Je pa bil kaznovan. Že dolgo časa se odvija debata ali so zapori za kaznovanje ali za prevzgojo. Tole je podobno. Verjetno je odveč poudarjati, da je moje mnenje, da so zapori za kaznovanje...

Hm, če bi preživel, bi verjetno res povedal kakšnemu prijatelju, naj se umiri. Dvomim pa, da se dejansko bi umiril, ker se to ni zgodilo njemu... Mislim, da je še vedno bolje, da je v trugi...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Po mojem mnenju je pa kazen brez občinstva, ki bi se iz tega kaj naučilo, nekoristna.
Kaj ti pomaga kazen, če pa itak nihče ne bo vedel, ali se je sploh zgodila, kaj šele zakaj.
In ob kupu prometnih nesreč, ki se dogajajo vsak dan, je ta le še en člančič v črni kroniki, kar pa 99% ljudi sploh ne bere več.

Potem že raje vidim, da preživi in o tem vsaj komu pove. In taka nesreča je praviloma kar prevzgojna (pozabi na par par psihičev, ki so pač zmešani). Drugače so kaznovani samo njegovi najbližji - ki pa res niso krivi, da se bodo do smrti spraševali, zakaj je njihov sin naredil to, kar je pač naredil.

Pač moje gledanje, ki - kar se tega tiče - ni pretirano naklonjeno takim maščevanjem, ki ne prinašajo nikomur nobene koristi. Izživljanja per se, pač ne odobravam.
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Žal je pa res, da je marsikateri pijanec pametnejši in vozi varneje od "treznih"dinamikov.

Tale izjava je pa za v anale
stupid-1.gif

Očitno si funkcionalno nepismen, saj iz tega zapisa tvojega zaključka ni mogoče potegniti.
 
22. jul 2007
1.394
43
48
KSZ:
Da vidimo komentarje na ta HAD-ov dogodek iz pred parih mesecev,me res zanima
evil.gif

Sicer sem pa sam mnenja,da bi bilo v avtošole potrebno zakonsko uvesti tečaje varne vožnje,oz. na nek način to zakonsko predpisati,da bi pač bilo treba na vsakih xy let to obnavljati in potem bi raznorazni"cestni piloti,v nizkih preletih",kaj hitro spoznali,da le niso tako dobri v vožnji,sploh če te nekdo posadi v tako vozilo
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik xaxid pravi:
to je tako kot da bi posiljevalec zahteval zastonj kurbe, da bi prenehal s posiljevanjem.
...
rekreacijo in dirkanje pa si organiziraj in plačaj sam.

Nauči se brat. Ni zahteval zastonj, kot tudi kurbe niso (in ne rabijo bit) zastonj.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.565
691
113
Citat:
Uporabnik kontrakarambolmatica pravi:
KSZ:
Da vidimo komentarje na ta HAD-ov dogodek iz pred parih mesecev,me res zanima
evil.gif
Ne razumem zakaj ni poklical 113
confused-1.gif


Jst bi jo takoj, včasih (zadnji čas zelo redko) se kdo na drugi strani žice izmotavlja, a ga hitro postavim pred dejstvo.
Sedaj veste in ne želite si, da zaradi vašega neukrepanja pride do nezgode, kajti pogovor se snema.
Vaši nadrejeni, kakor tudi mediji ne bodo prizanesljivi.

Se poslovim in prekinem.
evil.gif
 

xaxid

Pripravnik
22. avg 2007
576
0
16
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Kam pa spadajo večinoma starejši vozniki, ki se vozijo 70km/h čez naselja in potem po regionalnih cestah ter tako lovijo povprečje med 50 in 90. Zame so to najbolj nevarni vozniki, ker je to dokaz da vozijo na pamet in se sploh ne zavedajo okolice.

Še nekaj, kar vem da stardec ne bo sprejel. Sam sem 100% bolj varen voznik ko se peljem hitro, ker takrat ni časa za druge stvari in sem 100% skoncentriran na vožnjo. Pa to ne pomeni da zaradi tega stalno divjam ali pa da pri majhnih brzinah štrikam puloverje med vožnjo itd...

Tisti, ki me poznajo vejo da rad vozim "dinamično" vejo pa tudi da po naseljih, mimo ljudi itd. dostikrat peljem počasneje od omejitve, ker predvidevam, da mi lahko otrok skoči na cesto in bo še 30km/h preveč, da bi se varno ustavil.

a un otrok al pa kdo drug pa izven naselja ne more skočit na cesto?
vsi kot da hočete "odkljukati" s tem "čez naselje vozim previdno". potem pa, kod da je za tablo naselja konec sveta ali puščava.

so omejitve hitrosti in nihče jih ne sme kršiti. za kršitelje pa zahtevam, da jih država redno in strogo kaznuje. pod omejitvijo hitrosti pa ne mislim le na to, kar piše na prometnem znaku, temveč tudi na tisto določbo, ki pravi, da je potrebno hitrost prilagoditi voznim razmeram. in ko se vsi kurčite s slabimi cestami, s tem priznavate, da obstajajo razmere, zaradi katerih bi morali voziti še počasneje od omejitev. in ne obratno.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Ja pomojem mi na regionalni cesti s travniki ali pa gozdom na obeh straneh težje skoči otrok na cesto kot pa v naselju ane? Seveda so tudi druge stvari srne itd... ampak jebat ga tudi pri 90 km/h ne moreš nič ko ti srna skoči pred avto, sem bil že sovoznik v avtu, ko se je to zgodilo...

Je pa spet tipično, da se iz celega sestavka vsak vtakne v tisto kar je najlažje, prehitro vožnjo.
Na moje vprašanje pa itak ne bo odgovora.
Ravno danes sem se spet čudil našim voznikom po avtocesti, od ljubljane do postojne sem srečal cca 10 voznikov, ki so se vozili po prehitevalnem pasu po prazni!!! avtocesti. Seveda sovražim prehitevanje po desni in se potem lepo postavim na prehitevalni pas in poblendam, potem pa mi še maha vsaki drugi, da kaj si mislim. Ah brezupno....
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Je pa spet tipično, da se iz celega sestavka vsak vtakne v tisto kar je najlažje, prehitro vožnjo.
Točno to....samo kdo je rekel, da jaz prehitro vozim, če prehitevam morona kateri se cijazi 60-70, jaz ga komot z do 90km/h prehitim in s tem ne prekoračim hitrosti, samo to eni ne morejo dojeti.
Tako, da Alan se ne sekiri debata je itaq brezvezna
grin1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Ksz, če že druzga ne, k bi mel drkališče bi se folk saj navadu svojih avtov, vedu kje meja, kok gre, kok bremze primejo v različnih pogojih...Ja bi blo verjetn več ''dinamikov'' na cest, sam izzurjenih, to je pa razlika.
To je tko kot, če bi scal proti vetru, razlagat določene stvari in ja vozniki formule obvladajo svoje avte, zato si lahk pa tud prvoščjo vsako pizdarijo, zakaj...ker si lahk.
Aja, pol ti tle kot rešitev prodajaš teorijo, da se dajmo vsi dirkat učit, da bomo pol lahko pizdarije v prometu zganjal, saj bomo pol pizdarije znali zganjat in jih obvladali ?!?! Kakopak, kaj čmo met pravila in omejitve, dejmo se raj učit zganjat pizdarije in dirkat, knede....
Bruh....