Klub 70km/h!

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.811
113
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Ali ga naj prehitim tukaj?

točno na tem odseku (iz prve slikice) je res peljal po omejitvi
evil.gif
)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Lahko bi vedel, da se v NASi zaradi konkurence poslužujemo tudi različnih prevar in spletk.
Veliki brat zmeraj opazuje.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Dej ti ateju pri svojih šefih in zvezah, zrihtaj titulo "VESO" če si upaš!
Saj veš, pravjo da sem vratar.
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Hehe, sem pa počaščen, kolko posla mate z menoj. Celo pri južni mislite name.
Zgleda da sem nepogrešljiv.
Res je, samo nate mislimo, saj si tega tudi neizmerno želiš. Samo, da se govori o tebi pa ni važn a je dobro, al je slabo, že ti dogaja
pozdrav.gif
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Ne seri, če te ne tišči.

Stardece & Loške bebce bom en dan začel v grabne porivat, samo še bull-bar našvasat in akcija!
10.gif


Kranj - Brnik - Vodice Vedno se najde dovolj pacientov ki se jajcajo 70 od Kranja pa do Vodic.
Seveda striktno stardeci ali pa Loški pacienti. Aja, vmes je še NASELJE (Šenčur) pa mimo letališča je 60 ampak retardirani stardeci vozijo 70. Pika.

Hvala ku** da bodo vinjete in se vsaj v tem delu rešim sralcev.

In ne, hvala za 5 km avtoceste ne mislim plačat skor 2EUR tako da na to temo lahko takoj nehaš....
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Mam iste probleme, ampak se tolažim, da bom moral te norce tolerirat samo še do uvedbe vinjet.... pol pa avtocesta all the way, pa naj vozijo 70 po odstavnem, če hočejo.

Konstantnih 70 vozit za nekom še gre, ampak najbolj me razjezijo antitalenti, ki stalno spremimjajo hitrost. 70, 80, 70, 80... enim brez tempomata res ne znese vsaj prbližno brzino držat.

Še najbolj me pa razveselijo taki, ki se do vodic čez tiste ovinke vozijo konstantnih 50. Med ovinki in čez ovinke. Pa še zavore uporabljajo!
bonk.gif
Čez vse tiste ovinke se še v dežju da konstantnih 70 peljat lepo umirjeno, uni pa neki na suhem jajcajo ...
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Citat:
Uporabnik Nightcrawler pravi:
Še najbolj me pa razveselijo taki, ki se do vodic čez tiste ovinke vozijo konstantnih 50. Med ovinki in čez ovinke. Pa še zavore uporabljajo!
bonk.gif
Čez vse tiste ovinke se še v dežju da konstantnih 70 peljat lepo umirjeno, uni pa neki na suhem jajcajo ...
Tudi tiste tri zadnje ovinke skozi gozd tik pred Vodicami? Nisem ravno meril, ampak meni se zdi, da tistih 90° ovinkov ne gre ravno 70km/h sfurat, sploh pa ne po dežju. Bom jutri bolj pozoren, razen če pozabim in grem že v Kranju na AC
smile-1.gif

JeTrebaPokurtABCdoVinjet.press
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Citat:
Uporabnik Nightcrawler pravi:
No kar probaj, gre čisto lepo, ampak prosim po pameti, jaz ne bom odgovoren če bo kakšen incident!

Brez skrbi. Sem dvakrat šel tam, včeraj, ko je bilo suho in spet danes, ko je bilo mokro in spolsko vozišče. Večina ovinkov se da res speljat s 70 km/h povsem normalno, tudi ob mokri cesti. Mislim, da bi šlo marsikje tudi 10kmh več. A nisem iskal zgornjo mejo možnega, le to kako hitro se da varno peljati.

Vendar pa je nekaj ovinkov res preostrih - zadnji levi v gozdu pred Vodicami (iz smeri Kranj), ni šans čez 50, razen če res sekaš ovinke, vendar to je že izven okvirov varne vožnje.

lp
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Zanimivo, kako pa mi je včeraj isti ovinek ratalo, ko je šel dež, zvozit s 60 km/h brez kakršnega koli sekanja? Je bilo pa to že bolj na meji mojih zimskih gum, ki niso ravno za mokro. Moram it menjat čimprej
smile-1.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Citat:
Uporabnik Nightcrawler pravi:
No kar probaj, gre čisto lepo, ampak prosim po pameti, jaz ne bom odgovoren če bo kakšen incident!
Ne saj ljudje tvoje baže nikoli niste sami krivi ko pride do incidenta, krivi so policaji na napačnih mestih, neustrezna signalizacija, krive ceste, pregladek asfalt... pa jako profitiraš, če voziš na meji možnega...