Klub 70km/h!

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
novi hobi je tud po AC 100, pa bremzanje pred radarji na 90 in manj...to da je omejitev 130 teh osebkov ne moti.
Bom samo citiral brata (enkrat med prehitevanjem) : "Evo, vsak avto bi mogel imeti turbo. Samo pritisneš na gas in je prehitevanje že mimo. Ne rabiš nič jajcat s prestavljanjem navzdol, cvikati če kaki pacient prileti nasproti z 100 km/h in podobno."
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
To se pa ne da.
In nevem zakaj vas potem bolj kot počasni stardec, ne motijo taki, ki ne držijo prave varnosten razdalje.
Zmeraj se najraje spravite na tistega najmanjšega grešnika med velikimi grešniki.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
To se pa ne da.
In nevem zakaj vas potem bolj kot počasni stardec, ne motijo taki, ki ne držijo prave varnosten razdalje.
Zmeraj se najraje spravite na tistega najmanjšega grešnika med velikimi grešniki.
Ja, zakaj se ukvarjati z vzrokom, če pa lahko celi dan zabušiš z nakladanjem o posledicah ???
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A je smešno, če je kdo vratar?

Smešno je, ker vratar misli, da je najpametnejši.
cheer.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
ata, jaz se cudim, da ne delas ti vsaj pri NASI, glede na tvojo razgledanost, inteligentnost, ipd..
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A celo taka copata si, da moraš ti kosilo kuhat?
Ziher boš vampe skuhal.

S tole izjavo si me pa malo razočaral stardec. Pri nas kuha tisti, ki je takrat doma in če sva oba doma kuhava oba oz.po dogovoru. Ali naj čakam ženo do treh, da pride iz službe in začne kuhati kosilo medtem, ko jaz afne guncam na Alterju?
Vampi so super, če so dobro narejeni
cheer.gif


Ne niso bili vampi ampak pečena polenta z beluši, paradižniki in sirom. Za otroke pa pohani kremenatlci s pire krompirjem. A si sedaj zadovoljen?
No še slika, da ne bo stardec spet rekel, da si nekaj izmišljujem.

Malo smo zašli s teme in predlagam, da se vrnemo nazaj, tole je bil samo odgovor na stardecev post.
302016-DSC00447.JPG
 

Priponke

  • 302016-DSC00447.JPG
    302016-DSC00447.JPG
    64,9 KB · Ogledi: 123

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ahahaha, 5* za ta post
grin1.gif


Stardec mode on: ampak kje imaš dokaz, da nisi to slikal pri sosedi in samo dal list zraven? Poleg tega je pravo kosilo samo goveja župa z rezanci, beæke vineršnicle, restan krompir in zelena solata!
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
ata, jaz se cudim, da ne delas ti vsaj pri NASI, glede na tvojo razgledanost, inteligentnost, ipd..

Če bi stardec delal pri Nasi, ne bi nobena raketa dosegla vesolja.

70 km/h maksimalna hitrost letenja, pa basta!
grin1.gif
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A celo taka copata si, da moraš ti kosilo kuhat?
Ziher boš vampe skuhal.

S tole izjavo si me pa malo razočaral stardec. Pri nas kuha tisti, ki je takrat doma in če sva oba doma kuhava oba oz.po dogovoru. Ali naj čakam ženo do treh, da pride iz službe in začne kuhati kosilo medtem, ko jaz afne guncam na Alterju?
Vampi so super, če so dobro narejeni
cheer.gif


Ne niso bili vampi ampak pečena polenta z beluši, paradižniki in sirom. Za otroke pa pohani kremenatlci s pire krompirjem. A si sedaj zadovoljen?
No še slika, da ne bo stardec spet rekel, da si nekaj izmišljujem.

Malo smo zašli s teme in predlagam, da se vrnemo nazaj, tole je bil samo odgovor na stardecev post.

Jah sej veš kako je to, stardec je muslimanska šola pa ma babo zavito, da nikol iz hiše ne sme.
Včasih je tut fino kej zase skuhat, mene to prav pomirja
smile-1.gif
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ksz,

men je pa stardec zlo uredu dec,
tak vas obraca in se vam izza tipkovnice smeji

recimo, se mal pa bo jetampa prepricu, da bo lepu slike svoje zene in ostale familije

stardec dober si, in morm priznat, da se velikrat strinjam steboj
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
No, zdaj ti res verjamem, kaj si skuhal.
Drugač pa majster, ob južni, ki si jo skuhal piše, "SAMO ZATE STARDEC"...Upam, da niste potem vi te moje južne zmazal.

Hehe, sem pa počaščen, kolko posla mate z menoj. Celo pri južni mislite name.
Zgleda da sem nepogrešljiv. Le kako boste brez mene, ko bom šel v penzijo?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Smešno je, ker vratar misli, da je najpametnejši.
Ja, pa je res smešno, da en vratar ve več kot vi, ki imate vsak po par diplom.

BTV: Mam en predlog; ker vsi mislite da sem vratar, a nebi meni pasala titula "VESO" Saj veš, tisti vratar Šugman iz nadaljevanke "Naša mala klinika".
Če mi zrihtaš to titulo, maš liter cvička v dobrem!