Zakaj me mora vsakič raspiz*it neko tele?

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Teh motečih faktorjev je n. Samo nekaj sem jih zgoraj že naštel.
Če bi za vsakega, ki te moti z nečem, opozarjal, bi se pobili med sabo. Tudi če bi ga prosil vljudno..

...pač se prilagodiš. Seveda do določene meje. Ker pa ima vsak svojo mejo, so postavljeni zakoni, ki to določajo. So pa seveda daleč od perfekcije in veliko jih je neživljenjskih.

Sklicevanje na bonton, ker je tebi nekaj moteče, je pa neresno.

Se strinjam...toleranca...in prilagajanje...vseh udeleženih.

Malcom je pač Malcom. Ne moreš pravila vleči po njem.

Bi pa spet okrcal moderatorje, ki dopuščajo podvajanje tem. Kljub opozorilom. Ne bi bila nobena umetnost to temo predstaviti v eno izmed že obstoječih tem o kajenju. Sploh ker je, v času odprtja te teme, bila na prvi strani že ena.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
dejstvo 2. stari ljudje so pač eni najbol neolikanih pogosto celo nesramni, mogoče kr pač vejo da so z eno nogo že malo not ...
V tem primeru je bil malkom tisti, ki je bil neolikan. Ne stari človek.
Tle ne govorimo o pravici, ki je znana ampak o oliki, ki pa je nekaterim, kot vidimo nepoznana.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Če bi za vsakega, ki te moti z nečem, opozarjal, bi se pobili med sabo. Tudi če bi ga prosil vljudno..
Tukaj gre za najosnovnejši normativ olike, ki se ga učijo že v vrtcih al pa še prej. Podobno kot če človek kihne, obriše nos al pa prdne.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
dejstvo 2. stari ljudje so pač eni najbol neolikanih pogosto celo nesramni, mogoče kr pač vejo da so z eno nogo že malo not ...
V tem primeru je bil malkom tisti, ki je bil neolikan. Ne stari človek.
Tle ne govorimo o pravici, ki je znana ampak o oliki, ki pa je nekaterim, kot vidimo nepoznana.

definitivno se strinjam, da zdaj z tem zakonom kadilci nimajo neomejene pravice na terasah ali še več, pravico naganjat nekadilce noter. ampak take pravice si pač jemlejo, jebiga eno uro ni čika pa že vsi živčni
evil.gif


po drugi strani pa sej vsi poznamo take stare prdece .. ko se vstane pa gre ob 7 zjutraj čakat pred hofer pol pa dalje težit delovnim ljudem kak se mu mudi in ah in sploh
wink-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Kakor tudi nimajo nekadilci nobene pravice preganjat s teras kadilcev. Ker zakon govori o omejevanju kajenja v lokalih (samo ta pravica je znana
smirk-1.gif
), ne pa o splošni gonji proti kadilcem vsevprek.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
po drugi strani pa sej vsi poznamo take stare prdece .. ko se vstane pa gre ob 7 zjutraj čakat pred hofer pol pa dalje težit delovnim ljudem kak se mu mudi in ah in sploh
Pri taki stvari mladi prdci niso popolnopma nič boljši.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
ne pa o splošni gonji proti kadilcem vsevprek.
Tle negre o splošni gonji, ampak o splošni kulturi.
Kolkrat sem to že napisal tukaj?
No, govoriš mogoče že o splošni kulturi, a na način splošne gonje.
smirk-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
No, govoriš mogoče že o splošni kulturi, a na način splošne gonje.


Če ti tako jemlješ je to tvoj problem.

Iz napisanega je blo moč prebrat, da ga je tip pač prosil, naj od demokracije prevzet malkom, popazi na svoj čik. Mislim, pravzaprav sem prepričan, da to ni gonja. Bilo je le opozorilo in prošnja enmu navadnemu neolikancu.
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
742
113
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
V zakonu piše, da je prepovedano kaditi v notranjosti lokalov. In kaj zdej težite - noben ne kadi v notranjosti lokalov. In noben nima nobene osnove težiti, če kdo kadi zunaj.
stupid-1.gif

Lepo, da rabiš tako malo za popestritev dneva
cheer.gif
. Mene, recimo, niti najmanj ne zabava pogled na trpeče ljudi, ampak, OK, to sem pač jaz.

trpeče ljudi? kaj pa takrat, ko ti ljudje pešačijo po mrazu do avta/doma/službe do kafiča, a takrat pa ne trpijo?
 

DevilFace

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Tukaj se povsem strinjam s tabo. Kadilci so se pričeli obnašati, kot da je terasa samo njihova in da imajo oni izključno pravico do nje.
"Naganjaje" nekadilcev z izgovori "pojte not, mate sveži luft" je samo odraz njihove nekulture, katere, roko na srce, tudi pred zakonom niso imeli...

DF
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik sass pravi:
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
V zakonu piše, da je prepovedano kaditi v notranjosti lokalov. In kaj zdej težite - noben ne kadi v notranjosti lokalov. In noben nima nobene osnove težiti, če kdo kadi zunaj.
stupid-1.gif

Lepo, da rabiš tako malo za popestritev dneva
cheer.gif
. Mene, recimo, niti najmanj ne zabava pogled na trpeče ljudi, ampak, OK, to sem pač jaz.

trpeče ljudi? kaj pa takrat, ko ti ljudje pešačijo po mrazu do avta/doma/službe do kafiča, a takrat pa ne trpijo?
Tudi, normalno.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik DevilFace pravi:
Tukaj se povsem strinjam s tabo. Kadilci so se pričeli obnašati, kot da je terasa samo njihova in da imajo oni izključno pravico do nje.
"Naganjaje" nekadilcev z izgovori "pojte not, mate sveži luft" je samo odraz njihove nekulture, katere, roko na srce, tudi pred zakonom niso imeli...

DF
To sploh ni res. Ampak, na terasah se edino še lahko kadi - do tja zakon ne seže. In zakon govori o prepovedi kajenja v lokalih - ne nasploh.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Tukaj se povsem strinjam s tabo. Kadilci so se pričeli obnašati, kot da je terasa samo njihova in da imajo oni izključno pravico do nje.
"Naganjaje" nekadilcev z izgovori "pojte not, mate sveži luft" je samo odraz njihove nekulture, katere, roko na srce, tudi pred zakonom niso imeli...
Najbrž si napačnemu repliciral, povedal pa si popolno resnico.
 

DevilFace

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Ah, kako da ne. Preberi si za nazaj teh 8,9 strani in še tistih nekaj iz teme Trenja - Kadilci in če si količkaj objektiven, boš takoj videl, kdo je nestrpen. Mater, če je le možno, se kadilci razburjajo, češ "sami ste hoteli, zdaj pa sp.izdite not in nas puste tu zunaj na miru."
Sorry, balkanska mentaliteta...

DF
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
To sploh ni res. Ampak, na terasah se edino še lahko kadi - do tja zakon ne seže. In zakon govori o prepovedi kajenja v lokalih - ne nasploh.
Kajenje nekomu v ksiht je bilo nemoralno, nekulturno, nehigiensko itd...tudi takrat ko je bilo še v lokalih in drugje dovoljeno kadit.
Kot jaz poznam nekatere kadilce, celo njim, ki sami kadijo, gre na živce, če se od nekoga skoz kadi njemu v gobec.
Če bi kadilec tako strašno užival v dimu, bi si čik držal konstantno pred svojim nosom. Kadilec prižgani čik povleče, pol pa si ga drži (čik namreč) stran od sebe. Torej nekomu drugemu pod nos.
Balkanska, primitivna nesramnost in nevzgojenpst pač.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
--------------------------------------------------------------------------------

ne pa o splošni gonji proti kadilcem vsevprek.


--------------------------------------------------------------------------------


Tle negre o splošni gonji, ampak o splošni kulturi.
Kolkrat sem to že napisal tukaj?
Tolikokrat, da se človek vpraša ali maš sklerozo ali pa sindrom papagaja...
Kaj imate pa pol vi, ki kar naprej govorite o nekih pravicah kadilcev, čeprav vam utepam, da tukaj ne gre za pravice?