Pa kak mi vedno hočejo smestit neko nameštalko

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Nekaj me je grabla lakota, in grem jaz v trgovino kar po splošen ajnkauf v SPAR, čeprav je 15ti še daleč.

Itak kalkulriam med policami, a bo al nebo ostalo za indijske oreščke... In kupujem duš-gel pa deo...

Pa ful zraven vsega ena stalaža "ukinitev programa", kao totalno znižane cene, ene celo -50%.
Pa naletim na to kaj iščem. Kompletek dušgel in deo od AXE, kar mam načeloma nekak najraje.

Pošmekam ceno 4,99. Fajn cena tako na oko, 2,5€ po kosum, ampak samo en "okus".
Čeknem posamično, deo 3,05, dušgel 2,09. Eh delam, 15c minusa, ni dost samo jebiga, zakaj ne prišparat.

Pograbim paketek pa mi nekaj mere ne odgovarjajo. Čeknem podrobnje, deo piksna ko piksna ista.
Čeknem gel. O pras*ce! 250ml vs. 300ml.

Plačaš več za manj, nemoraš zbirat vonja ker je samo en, pa še "znižanje zaradi ukinitve programa"

Pa kaj nas majo za f*kjene al kaj?

Haram dalje po sadežih. Klementine 1,99, ultra vlka vrečka. Navali narode.

Pridem na kaso in mam v glavi cifro med 25-27€. 32,70 prosim. WTF. Čeknem račun, itak prevara na
klementinah, v vreči je 2,5kg, nalimana pa cena 1,99 na tabli, spodaj pa droben tisk na kliogram.
In so ti podrutli da plačaš še 1,5kg klementin zraven, ok barem jih dobiš v primerjavi z dušgeli...

Pa ki vse še te mahnejo za 5centov ko človek niti slučajno neve... In sem sforsiral stornacijo, ker se natega negrem.

Svinje jodlarske!
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ma v šoping grem z glavo, sicer me čudno gledajo ko se šetam med policami z mobitelom in računam
razmerje grami/centi, ampak mi načeloma dol visi
smile-1.gif


Sem pa nastudiral izdelke v sparu, tusu in merkatorju, nasrečo imam vse 3 na kupu. In večinoma delam turo po
vseh treh, vzame sicer kake pol ure več časa, ampak konc meseca po 4ih splošnih ajnkaufih sem 20tko plusa
smile-1.gif