Kak je tota lepa, če pa ni?

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.721
113
kod Džej-Zija
A ga nisi že ti?
tongue-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Sploh ne glumim. Sloveneta nisem še nikoli videla v živo, on pa tud mene mislim da ne... Tako da govora o tem, če mi je všeč, tukaj (vsaj zdaj) pač ne more bit. Ena se ga pač more usmilt in it z njem na kavo...
grin1.gif


Aja, če mi je pa kdo vizualno všeč, pa jasno da se potrudim in si najdem čas, po možnosti veliko časa ker nikoli ne veš kaj lahko še pride po kavi (a greva na kosilo/večerjo, v kino,... Aja in, če me povabi k sebi domov, rečem NE
grin1.gif
) -če se izkaže da je osebica prijetna za druženje...

Glumiš in pozornost ti jebeno prija. Pa ni usmiljenje, ampak firbec.

Vem. Vsak normalen dec se izogne vabilu že priprvem zmenku, razen, če si radodajka in te tipson zvoha.
smirk-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Če sem na Alterju in razpravljam, je to torej že znak da mi pozornost jebeno prija... Aja in ker sem Slovenetu rekla, da se lahko dobiva na kavi...
Kul. Uradno preklicujem svoje vabilo, da ne bo kdo slučajno mislil da sem res tak firbec in potrebna pozornosti in da glumim. Mislm fak no...

Čaw
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Ja, ker to vabilo bi lahko naredila tudi preko zasebnih sporočil, recimo. Ne pa v temi, kjer je večina moških.

Ne se zdaj žrtev delat pa surlo do tal. Ne prija ti in ni skladno z opisom, ki si ga o sebi dala v predhodnih postih. Ne poskušaj zdaj krivdo na druge prelagat, da se jaz kriv, da zdaj ne greš na pijačo s fukfehtarjem. Sovražim karakter ljudi "pljuni in poliži", tako je pač izpadlo.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Na ZS-jih ne bom več razpravljala o pijačkah, ker se zna zgodit da se bo potem izcimilo nekaj podobnega kot je bilo takrat s Corleonom, ki je pa itak ... da ne bom rekla kaj. Raje nič.
Zato sem to napisala javno, da je vsem lepo na očeh in ne more kasnej pridt do nobenih problemov in provokacij tukaj na forumu, ker vsi vemo kaj se lahko vse izcimi (za lep primer vzemimo Stiebra, ki me bo verjetno dosmrtno dražil s tisto kavo takrat).
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Torej bodi karakter, na podlagi mojih postov si skenslala morda!!! popolnoma normalnega človeka. Provokacije so in vedno bodo, kako jih boš pa ti sprejela je pa zopet od tebe odvisno. Za zdaj ti ne gre ravno dobro. Poskusi ponovno.
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Po dolgem, dolgeeemmm času berem alter, pa sem se spet tok nasmejala...vidim da ste še vedno iste šeme gor, da ima Slovenet še vedno vse ženske v svoji vrsti (to ni on, to je njegova Schauma)...
cool-1.gif
(jebach)

Drugače pa zanimiva tema...Ženske vas očitno res lahko zafrknemo s tem, ko opisujemo svoje kolegice, pa vam pol niso všeč al kokrkoli....ampak, kakšni ste pa vi šele...vas vprašamo, če mate kkšnga fajn kolega pa tkole...vaš odgovor je pa..."Ja se najde kakšn... sam kva je s tabo sej nisem pedr, da bi si jih ogledoval!" In pol rečete kolegu ki je poleg: "Ane stari, kakšne majo, k da smo pedri!"...Kdo ma zdej več od koga??? Mi od vas, al vi od nas, ki se vsaj potrudimo???
tongue-1.gif



Lp, Orange
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Uradno preklicujem svoje vabilo, ...

Samo tega ne naredi, prosim te !! Udejani, kar si se namenila, ne pusti, da te sprovocirajo !!!
Če prekličeš svoje vabilo, verjamem, da nimaš niti kančka samozavesti v sebi ... premisli no vendarle.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik madam_orange pravi:
Po dolgem, dolgeeemmm času berem alter, pa sem se spet tok nasmejala...vidim da ste še vedno iste šeme gor, da ima Slovenet še vedno vse ženske v svoji vrsti (to ni on, to je njegova Schauma)...
cool-1.gif
(jebach)

Drugače pa zanimiva tema...Ženske vas očitno res lahko zafrknemo s tem, ko opisujemo svoje kolegice, pa vam pol niso všeč al kokrkoli....ampak, kakšni ste pa vi šele...vas vprašamo, če mate kkšnga fajn kolega pa tkole...vaš odgovor je pa..."Ja se najde kakšn... sam kva je s tabo sej nisem pedr, da bi si jih ogledoval!" In pol rečete kolegu ki je poleg: "Ane stari, kakšne majo, k da smo pedri!"...Kdo ma zdej več od koga??? Mi od vas, al vi od nas, ki se vsaj potrudimo???
tongue-1.gif



Lp, Orange


oooooooo (nimam časa
tongue-1.gif
bom ob prilki poklicala za drink "soseda" )

pa sej sm ti že en mesec nazaj povedala, da je vse isto, sedaj si dobila potrditev. no vseeno lahko še prideš kdaj dat kak komentar
wink-1.gif


Sam res zanimivo kje je sedaj Slovenet
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.456
113
Bere un del k ga Tjaša (še) vabi na drink pa drgne lulo
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
No Tjasi, če praviš da nočeš razpravljat preko ZS-jev. Ti od tukajle sporočim, da sem naslednji teden v petek frej od 2h popoldne naprej. V petek ima Slovenet namreč ta kratek šiht. Pa ne delam v LJ, da ne bo kdo to mislu.
Seveda, če že v soboto ne moreš. Jutri pa imam žal druge obveznosti.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
No Tjasi, če praviš da nočeš razpravljat preko ZS-jev. Ti od tukajle sporočim, da sem naslednji teden v petek frej od 2h popoldne naprej. V petek ima Slovenet namreč ta kratek šiht. Pa ne delam v LJ, da ne bo kdo to mislu.
Seveda, če že v soboto ne moreš. Jutri pa imam žal druge obveznosti.

zmenek s pikico?? al z maci???
confused-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Hebemo... pa ravno zdaj se Tjaša ponuja, ko nisem več ledik pa frei. :p
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ja res kakšna škoda ane... sej drgač sm pa pocen kot je enkrat napisal naš predragi bivši podnajemnik... (ko si že ravno napisal da se PONUJAM, ane)
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik madam_orange pravi:
Po dolgem, dolgeeemmm času berem alter, pa sem se spet tok nasmejala...vidim da ste še vedno iste šeme gor, da ima Slovenet še vedno vse ženske v svoji vrsti (to ni on, to je njegova Schauma)...
cool-1.gif
(jebach)

Drugače pa zanimiva tema...Ženske vas očitno res lahko zafrknemo s tem, ko opisujemo svoje kolegice, pa vam pol niso všeč al kokrkoli....ampak, kakšni ste pa vi šele...vas vprašamo, če mate kkšnga fajn kolega pa tkole...vaš odgovor je pa..."Ja se najde kakšn... sam kva je s tabo sej nisem pedr, da bi si jih ogledoval!" In pol rečete kolegu ki je poleg: "Ane stari, kakšne majo, k da smo pedri!"...Kdo ma zdej več od koga??? Mi od vas, al vi od nas, ki se vsaj potrudimo???
tongue-1.gif



Lp, Orange

Hehe, jest tud berem na vsake kvatre enkrat in ugotavljam enako kot ti... to je pač Alter in brez takih in podobnih debat ne bi bilo več to to.

Sicea pa majo ženske res drugačno dojemanje lepote svojih vrstnic. Najprej je tu seveda primerjava z sabo in s tem kakšna bi hotela katera bit (recimo tista malo močnejša bo verjetno vsaki suhici zavidala, pa tu če ne bo ravno lepotica, podobno velja z manjše/večje joške itd...). Opazil sem tudi da ženske mislijo da so moškim ne vem kako všeč "manekenski" tip ženske, pa izobražene, uglajene itd, pa ni vedno ravno tako.