Kak je tota lepa, če pa ni?

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
KSZ ( btw če bi mojo fotko predelal v fotošopu, bi bla tud perfect)

Kaj pomen GAJSTNA baba??
grin1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Nevem zakaj sm js zmer mislila da gajstna pomen kej podobnega kot mastna, zavaljena, kosmata babura
hysterical-1.gif
 

pa3cia

Pripravnik
24. sep 2010
155
0
16
Ljubljana
Haha, vidve pa sta ... LOL
gajstna ne pomeni ne prvega, ne drugega.
Bo raje kak alterjevec razložil, ziher vedo, kaj lahko pričakuješ od "gajstne" ženske ...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.595
2.440
113
Pride iz nemškega Geist, duh, ampak ne tisti, ki ostane za mrtvim, ampak s psihološkega vidika, je živahna, polna energije, skratka da ima v sebi nekaj ... uau.
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
KSZ ( btw če bi mojo fotko predelal v fotošopu, bi bla tud perfect)

Ni nujno. Že v osnovi mora bit oseba dovolj gledljiva, da jo lahko dobr fotošopaš.

Zamisli si ms.Piggy, pol jo pa fotošopaj. Bo kr precej dela, pa še zmeri bo na konc sam svina ...
evil.gif


Kako že pravi naš Rudolf (mal prirejeno) : Svina je svina !


p.s. svina se drugače napiše z J ... vem, ja
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:

Za moj skromni okus, fizična privlačnost je samoumevna, odkrita, zanesljiva, je tiho o zadevah, ki jih ne pozna, vsaj malo razgledana, imam svoje hobije in svojo družbo, ne povzema mojih navad, ima svoje ideje, skupaj se dopolnjujeva, na zadeve zna pogledati tudi iz drugega zornega kota, uporablja svojo glavo, ko me pokliče na telefon me ne sprašuje kje in s kom sem itd.
Lepo napisano ... jst bi isto napisala za moške.
Dodala bi še, da je fajn, če je v obdobju pms pretežno tiho oz. ne reagira na provokacije in kreganje.
Zlo mi je pomembno, da je moški moški, da je aktiven v vsakem trenutku dneva pa da je odštekan in neguje otročka v sebi.
tongue-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Slovenet, ne boš verjel ampak čedalje bolj se nagibam k temu da grem res s tabo na drink...
 

jancha

Zelenc'
1. feb 2010
17
0
1
idealne ženke al pa moškega ni...in tut jst se strinjam da si morš najt svoj ideal ne glede an mnenja drugih...kajti ti boš z nekom skupaj ne drugi..za osebo ki jo maš rad al pa ti je všeč it jo morš imet za ideal...aia pa tut moški in ženkse imamo različen okus za lepoto
wink-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Žal ne bo šlo. Sem namreč v službi. Nekateri smo vsak dan od ponedeljka do petka v službi.

izgovor, Slonet..za tako bejbo jaz vzamem dopust, če ne celo bolniške ..
wink-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Žal ne bo šlo. Sem namreč v službi. Nekateri smo vsak dan od ponedeljka do petka v službi.

izgovor, Slonet..za tako bejbo jaz vzamem dopust, če ne celo bolniške ..
wink-1.gif

bolniško verjetno pol, ko opraviš z njo...
grin1.gif
sej pomoje je kar živahna...