Kak je tota lepa, če pa ni?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
ne-ne-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Za moj skromni okus, fizična privlačnost je samoumevna, odkrita, zanesljiva, je tiho o zadevah, ki jih ne pozna, vsaj malo razgledana, imam svoje hobije in svojo družbo, ne povzema mojih navad, ima svoje ideje, skupaj se dopolnjujeva, na zadeve zna pogledati tudi iz drugega zornega kota, uporablja svojo glavo, ko me pokliče na telefon me ne sprašuje kje in s kom sem itd.

zmaga.gif


Pa ne mi pametovat da ne znam ker sem sprobu obe skrajnosti
tongue-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Ja, samo to se jo da šolat oz ona tebe. Ostale stvari pa so že stvar razgledanosti in vzgoje.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
KSZ

Slovenet, ja potem pa rečva npr. drug teden en dan popoldne, bom mela kup opravkov pa lahk skočim še za pol urce s tabo na kavo.
smile-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Aja, s tem mu že dajem znak da ma šanse? Hmmmm, potem pa tkole; Slovenet če me hočš vidt, si boš vzel za malco pol ure pa z mano skočil na kavo. Boljše?
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Ne mi glumit.

Dobr veš, da če ti je kakšen mudonja všeč, znate obrnt urnik na glavo.
wink-1.gif


Ne bom te jaz učil zdaj igre, ko pa to jebeno obvladate. Spodnjo poved bi jaz spremenil. Ne izpade.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Sploh ne glumim. Sloveneta nisem še nikoli videla v živo, on pa tud mene mislim da ne... Tako da govora o tem, če mi je všeč, tukaj (vsaj zdaj) pač ne more bit. Ena se ga pač more usmilt in it z njem na kavo...
grin1.gif


Aja, če mi je pa kdo vizualno všeč, pa jasno da se potrudim in si najdem čas, po možnosti veliko časa ker nikoli ne veš kaj lahko še pride po kavi (a greva na kosilo/večerjo, v kino,... Aja in, če me povabi k sebi domov, rečem NE
grin1.gif
) -če se izkaže da je osebica prijetna za druženje...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
. Aja in, če me povabi k sebi domov, rečem NE
grin1.gif
) -če se izkaže da je osebica prijetna za druženje...

smile-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
KSZ

Slovenet, ja potem pa rečva npr. drug teden en dan popoldne, bom mela kup opravkov pa lahk skočim še za pol urce s tabo na kavo.
smile-1.gif

stavim levo jajce, da se bo Slonet umaknil v forumsko ilegalo, vsaj do takrat, da se bo tole povabilo pozabilo
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Kameleon; ja porkamadona no, razlika je če grem z njem v kino alpa na večerjo, al pa če grem k njemu domov. Pač ne grem, ker mam svoje mišljenje o tem.

Piki; ja res je, sam sej nauva plavale pet ur?
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
KSZ

Slovenet, ja potem pa rečva npr. drug teden en dan popoldne, bom mela kup opravkov pa lahk skočim še za pol urce s tabo na kavo.
smile-1.gif

stavim levo jajce, da se bo Slonet umaknil v forumsko ilegalo, vsaj do takrat, da se bo tole povabilo pozabilo
evil.gif

Ajme, res sem poden od podna... da še Slovenet noče z mano na kavo, mi ostane res samo še to da grem v samostan..
cry12bpy.gif