Kak je tota lepa, če pa ni?

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
KSZ

Slovenet, ja potem pa rečva npr. drug teden en dan popoldne, bom mela kup opravkov pa lahk skočim še za pol urce s tabo na kavo.
smile-1.gif

stavim levo jajce, da se bo Slonet umaknil v forumsko ilegalo, vsaj do takrat, da se bo tole povabilo pozabilo
evil.gif

Ajme, res sem poden od podna... da še Slovenet noče z mano na kavo, mi ostane res samo še to da grem v samostan..
cry12bpy.gif

je še opcija, da s pikico postaneta lezbo vampirki...
grin1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ne mi glumit.

Dobr veš, da če ti je kakšen mudonja všeč, znate obrnt urnik na glavo.
wink-1.gif

zmaga.gif


So true ... Škoda, ker na tem forumu ne moremo stiskati "lajkov".
grin1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Hmmm, ja to zna bit pa problem... ker neke megle ob sebi pa js ne prenašam... more bit nasmejan, energičen, se znat hecat, bit mal samoiniciativen pa tko... Pač dec, ane
smile-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Hmmm, ja to zna bit pa problem... ker neke megle ob sebi pa js ne prenašam... more bit nasmejan, energičen, se znat hecat, bit mal samoiniciativen pa tko... Pač dec, ane
smile-1.gif

in kaj mu ti lahko nudiš??????
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Hahah, dobro vprašanje
smile-1.gif

Nudim (nimam urne postavke): veliko dobre volje, energije, smisla za humor, zgledam tudi ravno ne tako zelo slabo, ... Ne vem kaj še. Sicer pa...Kaj hudiča pa naj nudim nekomu s katerim bi šla samo na kavo? A prijeten spontan čvek ni dost?
grin1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Hahah, dobro vprašanje
smile-1.gif

Nudim (nimam urne postavke): veliko dobre volje, energije, smisla za humor, zgledam tudi ravno ne tako zelo slabo, ... Ne vem kaj še. Sicer pa...Kaj hudiča pa naj nudim nekomu s katerim bi šla samo na kavo? A prijeten spontan čvek ni dost?
grin1.gif

smisla za humor nimaš, pa lepa tudi nisi.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Sajkek, pa a moraš no? Zdej pa res ne bo hotel na kavo...
frown-1.gif


Stieber; tud če me ON povabi, mi ni problem plačat kot ti je znano
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Kako mi je znano??? ne spomnim se da bi midva kdaj šla na kavo ali še več, da bi ti plačala...a si me zamenjala z don corleonom?
confused-1.gif
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Ampak, ste pa res piz*e!
jezen.gif


Slovenetu se ponudi priložnost eno alterjevko peljat na drink (mu privoščim iz srca - [censored]*a, čist res), vi pa zdej skušate tole pogodbo razdret na zlo podle načine. Kaj je važno, kako kdo zgleda, kaj je važno, kdo plača ? Mislm, ste res zadetki ...
Jaz bi raje, kot vse drugo, bral o kaki romanci med alterjevci, zato pustite, da se zgodba prične na pravem koncu.

Tolk o tem, v naslednjem postu se vrnem v svoje, spamarske vode ...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik North_face pravi:

Jaz bi raje, kot vse drugo, bral o kaki romanci med alterjevci, zato pustite, da se zgodba prične na pravem koncu.

Pa ne, da bi rad bral kaj podobnega kot na sux-u?
bonk.gif