Zakaj me mora vsakič raspiz*it neko tele?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Zjutraj se zbudim, klasična procedura; kava in maili, tuš, in nato na en kofetek z kolegico.
Grema v en in taisti lokal, malo oddaljen ker majo super gretje zunaj, da lahko damfama marliče,
polek kofetka in soka. Se naložima na klopco, dobima kavice in začnema z debatami in tekočimi
problematikami, ko mi neko tele reče; "Halo mladenič, kaj če bi malo popazil na čik, tu se vse kadi v mene!"

Ga pogledam, ocenim situacijo če mu bo koža na glavi počla ko ga zasekam, al bom lahko lepo rešil;
"Se opravičujem, sam nama so dali pepelnik na mizo." "Me ne briga meni se nebo kadilo v glavo!"

Sem mu mislil dodat; "Sej je prazna, tako da nebo škodlo!" Pa sem se raje zadržal in umaknil cigaret.

A ni dost da so nas kadilce fu*nili z lokalov ven, in pijemo kafe pri 3°, pa še tu se najde kret*n ki mi mi gnjavi!
Mislim kaj se zdaj sploh gremo, zdaj še moram v odprtem prostoru za kadilce, kjer me zebe ko pras*co
pazit kam se komu kadi. Da ne pozabim omenit, da je bil vrt 40% poln, tako da je mel na izbiro še ene 5 miz,
se bi presedel in bi izpadel bol pameten.

Več ali manj vedno popazim kam se kadi, ampak ker je model sedel dober meter pa pol diagonalno za mano,
ga niti nisem opazil.

Malo mi je pokvaril tisto kavo, da ji niti nisem mogo povedat kaj sem ji sploh mislo ker je bla kava zaključena kak sma skadila.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Jest bi nazaj rekel: " Oprostite, saj nisem jaz, saj je dim" in kadil naprej
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:Ga pogledam, ocenim situacijo če mu bo koža na glavi počla ko ga zasekam, al bom lahko lepo rešil;
"Se opravičujem, sam nama so dali pepelnik na mizo." "Me ne briga meni se nebo kadilo v glavo!"

Sem mu mislil dodat; "Sej je prazna, tako da nebo škodlo!" Pa sem se raje zadržal in umaknil cigaret.
Hočeš povedat, da je bil večji kot ti in si bil potem lepo pussy?
evil.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.294
1.061
113
moral bi ga enkrat okoli kepe..... bedaka.... naj se noter spravi....
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:Ga pogledam, ocenim situacijo če mu bo koža na glavi počla ko ga zasekam, al bom lahko lepo rešil;
"Se opravičujem, sam nama so dali pepelnik na mizo." "Me ne briga meni se nebo kadilo v glavo!"

Sem mu mislil dodat; "Sej je prazna, tako da nebo škodlo!" Pa sem se raje zadržal in umaknil cigaret.
Hočeš povedat, da je bil večji kot ti in si bil potem lepo pussy?
evil.gif

Ne bil je preko abrahama.
tongue-1.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Mene samo zanima koliko od tistih, ki dajejo streetfighterske nasvete, dejansko pol modela na gobec
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Mene samo zanima koliko od tistih, ki dajejo streetfighterske nasvete, dejansko pol modela na gobec
grin1.gif

Eh, same lape...tisti, ki je nevaren, je bolj tihe sorte
grin1.gif

On samo prime pa vrže.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
je.bal bi mu ........ pa mu vrgel stol v glavo.

Eh nisem taki, ponavadi vsakemu razlozim naj mi da mir.

Če neda mira, se pa umaknem.

in potem prideš nazaj z AK47?
cheer.gif

Redko, se pa zna zgodit podobno.
evil.gif

Joj, kako si ti hud.
cheer.gif

A sem lahko tvoj prijatelj?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.294
1.061
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Mene samo zanima koliko od tistih, ki dajejo streetfighterske nasvete, dejansko pol modela na gobec
grin1.gif

Eh, same lape...tisti, ki je nevaren, je bolj tihe sorte
grin1.gif

On samo prime pa vrže.

Word. Takih pa je sami vemo da peščica v celem mestu.

eden od teh je Chuck Norris
cheer.gif