Zakaj me mora vsakič raspiz*it neko tele?

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Sam sm tudi nekadilec in sm priznam, da sm vesel, ker s(m)o kadilce sterali iz kafane. Ampak, če pa bom sedel zunaj in bo prišel kadilec in si bo pač prižgal čik mu sigurno ne bom začel sikat, da naj ga ugasne (ne nisem pussy), pa četudi bom tam sedel pred njim. Bodimo veseli, da imamo v barih svež zrak. "Najboljše", da za kadilce zdej naredimo neke vrste "otoke" na katerih bi lahko kadili (kot so npr. ekološki otoki za odlaganje smeti) - par takih točk v mestu kjer bi se pol gužvali vsi kadilci. Pa kaj bi še radi ljudje? Dejte imet malo razumevanja. Pa ne mi zdaj o tem, da vas zastrupljajo, zasmrajajo itd. Če ste zdržali do zdej (ko še ni bil sprejet protikadilski zakon) ne vem kaj vas je zdej spet začelo srbet tam spodaj glede teh zadev.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.314
-8.448
113
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:
Sam sm tudi nekadilec in sm priznam, da sm vesel, ker s(m)o kadilce sterali iz kafane. Ampak, če pa bom sedel zunaj in bo prišel kadilec in si bo pač prižgal čik mu sigurno ne bom začel sikat, da naj ga ugasne (ne nisem pussy), pa četudi bom tam sedel pred njim.
Dejansko jaz še nikomur nisem nikoli rekel, naj mi ne kadi pod nos. Ampak ko poslušam debilne komentraje kadilcev, ki mislijo, da je njihova najsvetejša pravica pušiti kjerkoli jih prime, neoziraje na vse okoli sebe, me konkretno pogreje.
Če nekoga moti, da mu nekdo kadi pod nos, ima čisto vso pravico se pritožiti. Naj si kadilci lepo izbijejo iz glave svojo nedotakljivost na terasah.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:
Sam sm tudi nekadilec in sm priznam, da sm vesel, ker s(m)o kadilce sterali iz kafane. Ampak, če pa bom sedel zunaj in bo prišel kadilec in si bo pač prižgal čik mu sigurno ne bom začel sikat, da naj ga ugasne (ne nisem pussy), pa četudi bom tam sedel pred njim.
Dejansko jaz še nikomur nisem nikoli rekel, naj mi ne kadi pod nos. Ampak ko poslušam debilne komentraje kadilcev, ki mislijo, da je njihova najsvetejša pravica pušiti kjerkoli jih prime, neoziraje na vse okoli sebe, me konkretno pogreje.
Če nekoga moti, da mu nekdo kadi pod nos, ima čisto vso pravico se pritožiti. Naj si kadilci lepo izbijejo iz glave svojo nedotakljivost na terasah.

Trenutno terase obratujejo samo se zaradi kadilcev,tako da je tukaj mesto kadilcev.Zato so pa sedaj lokali cisti.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Hej, jaz ne kadim
grims-1.gif

vem, post je bil v konceptu KSZ
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Taki bedaki, kot si ga opisal v naslovnem postu, so tipičen primer izživljanja zmagovalca nad poražencem in take sorte tiči so npr po vojni pobijali belčke (če malo karikiram).
Ti si dokazal, da so veliko bolj nestrpni nekadilčki in si mu s svojo gesto pokazal duhovno veličino
cool-1.gif

Je pa odvisno od načina izražanja nestrinjanja nekadilčka, kako se pri meni stvar odvije: če normalno, kulturno reče, da ga dim moti, ugasnem čik (in, če je prošnja izražena na primeren način, se tudi opravičim za motnjo), če pa je izraženo na način zahteve, pa le-ta ni uslišana.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.314
-8.448
113
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:

Citat:
Uporabnik jest5 pravi:

Citat:
Uporabnik excalibur pravi:

Sam sm tudi nekadilec in sm priznam, da sm vesel, ker s(m)o kadilce sterali iz kafane. Ampak, če pa bom sedel zunaj in bo prišel kadilec in si bo pač prižgal čik mu sigurno ne bom začel sikat, da naj ga ugasne (ne nisem pussy), pa četudi bom tam sedel pred njim.


Dejansko jaz še nikomur nisem nikoli rekel, naj mi ne kadi pod nos. Ampak ko poslušam debilne komentraje kadilcev, ki mislijo, da je njihova najsvetejša pravica pušiti kjerkoli jih prime, neoziraje na vse okoli sebe, me konkretno pogreje.

Če nekoga moti, da mu nekdo kadi pod nos, ima čisto vso pravico se pritožiti. Naj si kadilci lepo izbijejo iz glave svojo nedotakljivost na terasah.




Trenutno terase obratujejo samo se zaradi kadilcev,tako da je tukaj mesto kadilcev.Zato so pa sedaj lokali cisti.


Ja, ja, kar tolaži se s tem
grims-1.gif
Zanimivo, da je v tem "mestu kadilcev" več kot polovica obiskovalcev nekadilcev. Vsaj tam, kamor jaz zahajam.
 
Nazadnje urejeno:

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
On je mislil na to, da so terase mesto za kadilce, ne na Maribor
crazy1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:
Sam sm tudi nekadilec in sm priznam, da sm vesel, ker s(m)o kadilce sterali iz kafane. Ampak, če pa bom sedel zunaj in bo prišel kadilec in si bo pač prižgal čik mu sigurno ne bom začel sikat, da naj ga ugasne (ne nisem pussy), pa četudi bom tam sedel pred njim. Bodimo veseli, da imamo v barih svež zrak. "Najboljše", da za kadilce zdej naredimo neke vrste "otoke" na katerih bi lahko kadili (kot so npr. ekološki otoki za odlaganje smeti) - par takih točk v mestu kjer bi se pol gužvali vsi kadilci. Pa kaj bi še radi ljudje? Dejte imet malo razumevanja. Pa ne mi zdaj o tem, da vas zastrupljajo, zasmrajajo itd. Če ste zdržali do zdej (ko še ni bil sprejet protikadilski zakon) ne vem kaj vas je zdej spet začelo srbet tam spodaj glede teh zadev.

To je iz hudobije. Sej bodo skinli zakon, pol pa rauhanje dalje. Sigurno.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Se pravi - ne morete brez kadilcev
grin1.gif

Al ste samo tolk žleht, da še tam utrujate?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.314
-8.448
113
Ne dečko, to pomeni, da tudi nekateri nekadilci raje gledamo okolico in ne samo 4 stene in tečno kelnarco v lokalu.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
me zanima, če ti vsako leto sediš zunaj na mrazu pa piješ pijačo?
smirk-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ne dečko, to pomeni, da tudi nekateri nekadilci raje gledamo okolico in ne samo 4 stene in tečno kelnarco v lokalu .

Od tukaj.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ne gre se za to ali je zate letos že mraz ali ne. Dvomim pa, da si ti prejšna leta, pa recmo oktobra sedel zunaj in pil kavico. Morda ti je letos všeč, ker so gostinci dal razne grelce, pa še ti veselo je*š kadilce, ker (če si sploh upaš) sikaš zarad dima, a najbolj si filaš ego tu na forumu.

Pa te mam počasi kr dovolj, ti svetujem, da se umiriš.
Že dalj časa opažam, da se poskušaš čisto povsod nekaj kregati in pregovarjati.